دو متهم به ضرب تیراندازی Ahmaud Arbery در چه خانواده اش خواستار مدرن روز مجازات خواهد نه چهره نفرت اتهام جرم در گرجستان با توجه به دولت محققان.

چرا که گرجستان یکی از چهار ایالت در آمریکا که نمی تواند به یک نفرت پیشگیری از جرایم در قانون برای وزارت دادگستری است. اگر کسی مرتکب جرم و جنایت با انگیزه تعصب ایالت مقامات قادر به دنبال هزینه های اضافی و یا افزایش مجازات برای مجرم است.

“وجود دارد هیچ جرم و جنایت نفرت در گرجستان” گرجستان اداره تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه وقتی پرسید که آیا مردان می کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

بازنشسته افسر پلیس گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34 دستگیر شدند توسط Glynn پلیس شهرستان و به اتهام قتل و تشدید حمله پنج شنبه شب. دستگیری آمد فقط 36 ساعت پس از گرجستان دفتر تحقیقات شروع به کمک پروب آغاز شد که بیش از 10 هفته پیش.

Arbery مرگ: چرا آن را در زمان بیش از 2 سال به اتهام قتل و دستگیری

رینولدز گفت: تصویری از حادثه ای که پخش شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی یک قطعه کلیدی از شواهد در این مورد.

Ahmaud Arbery کشته شد Feb. 23 خارج Ga., در Glynn شهرستان است.

او همچنین گفت که این گروه خواهد بود بررسی ویلیام برایان که فیلم برداری این حادثه برای تعیین اینکه آیا او باید دستگیر شود بیش از حد.

“ما در حال رفتن به رفتن در هر کجا که شواهد به ما طول می کشد,” رینولدز گفت. “در یک دنیای کامل ما ترجیح داده اند به خواسته شده است برای تبدیل شدن به درگیر در ماه فوریه ،

Arbery که سیاه بود کشته شد Feb. 23 در خیابان های مسکونی حدود 2 مایل از خانه اش خارج Brunswick, گرجستان. گرگوری McMichael پلیس گفت که آنها او را دیدم در حال اجرا و اعتقاد او سرقت مشکوک به طوری که آنها مسلح خود را در یک کامیون و او را به دنبال. آنها گفته پلیس Arbery حمله کردند و آنها را پس از یکی از مردان از این کامیون با یک تفنگ ساچمهای.

برایان که پیوست پدر و پسر در “تعقیب” از Arbery ثبت قتل در فیلم, با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

اما Arbery خانواده و وکلای آنها می گویند Arbery بود برای تنه زدن زمانی که او کشته شد و معتقدند که او قربانی دهها.

LeBron James در Arbery تصویری: ‘شوخی می کنی!!!!!’

آخرین: مردی که در زمان تصویری از تیراندازی را نیز بررسی شود

چرا گرجستان ندارد نفرت قانون جرائم

یک لایحه که جریمه جنایات خارج از تعصب در برابر نژاد و رنگ و مذهب و یا گرایش های جنسی به تصویب مجلس گرجستان در سال گذشته اما این طرح شکست خورده در دولت سنا.

گرجستان قانونی سیاه و سفید انجمن با صدور بیانیه ای روز شنبه تشویق سنا به این لایحه که آن را reconvenes در ماه ژوئن.

“در سال 2020 دولت ما و کشور ما هنوز به آشتی با بقایای نژاد پرستی. در زمانی که ما متحد برای مبارزه با جهانی همه گیر بیماری دیگری پرورش می دهد سر خود را به دوباره را بی گناه زندگی” در این جلسه گفت:.

گرجستان گذشت یک جنایت نفرت لایحه در سال 2000 اما لیست خاص محافظت گروه و گرجستان دیوان عالی کشور آن را انداخت بیرون چون “unconstitutionally مبهم است.”

آرکانزاس, کارولینای جنوبی و وایومینگ نیز ندارند جنایات نفرت قوانین همراه با ساموا گوام جزایر ماریانای شمالی و جزایر ویرجین ایالات متحده با توجه به DOJ. هفده متحده و پورتوریکو باید جنایات نفرت قوانین اما نمی نیاز به جمع آوری داده ها در جرایم ناشی از نفرت.

وکلا و طرفداران جنایات نفرت قوانین توجه داشته باشید که در حالی که ایندیانا از لحاظ فنی دارای جنایات نفرت قانون در کتاب قانون بیش از حد مبهم اجرا شود.

“این یک فجيع قانون” گفت: Allison Padilla-Goodman, معاون رئیس جمهور, جنوبی تقسیم ضد افترا لیگ. “به DOJ ممکن است بگویند بله آنها بررسی جعبه و یک قانون تصویب شده اما بسیاری از گروه ها در این می دانم که واجد شرایط نیست آنها یک دولت است که جنایات نفرت قانون است.”

این کشیش جیمز Woodall رئیس جمهور گرجستان NAACP گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه است که این سازمان در حمایت از جنایات نفرت قانون بود اما نه تایید و خاص ، NAACP است بیشتر نگران تضمین عدالت در چارچوب قانونی موجود ،

“ما هنوز مطمئن شوید که قوانین در حال حاضر در کتاب در حال اجرا” Woodall گفت. “ما در حال حاضر یک قتل اساسنامه.”

فدرال جرم و جنایت نفرت هنوز هم ممکن است یک گزینه

حتی اگر یک دولت یا سرزمین را ندارد جنایات نفرت قانون جرایم ناشی از نفرت هنوز هم می تواند بنا به گزارش اف بی آی با توجه به DOJ.

“اگر بعد از (Arbery) تحقیقات به اتمام است و آن را یک جنایت نفرت وجود دارد هنوز هم این فرصت را به فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات” NAACP جمهور جرثقیل جانسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

در کارولینای جنوبی برای مثال, که باید یک دولت جرایم ناشی از نفرت قانون سفید supremacist که به ضرب گلوله نه آمریکایی های آفریقایی تبار در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون در سال 2015 به بعد مواجه فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه.

“جنایات نفرت متفاوت از یک به طور منظم و جنایت. آن را نه تنها بر فرد و خانواده بلکه کل جامعه” زیدیه-گودمن گفت. “ما شده است از طریق بسیاری از مشخصات بالا فقط ویرانگر جرایم ناشی از نفرت در این کشور بیش از چند سال گذشته بین پیتسبورگ و, El Paso, و من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر درک ضرورت جنایات نفرت لایحه است.”

به DOJ می گوید که اجرا فدرال جنایات نفرت قوانین که تحت پوشش جنایات با انگیزه تعصب در برابر نژاد و رنگ و مذهب و ملیت ، گرایش جنسی و جنسیت و هویت جنسی یا ناتوانی است.

وجود دارد به طور متوسط حدود 204,000 جرم و جنایت نفرت victimizations در هر سال بین سال های 2013 و 2017 با توجه به DOJ اداره عدالت آمار.

هر دو اداره دادگستری آمار و FBI در بر داشت که اکثر جرایم ناشی از نفرت بودند با انگیزه تعصب در برابر نژاد یا قومیت. از کسانی که با انگیزه تعصب در برابر نژاد یا قومیت اکثر آنها ضد سیاه یا ضد آمریکایی آفریقایی اف بی آی گزارش شده در سال 2018 است.

“سال بعد از سال, بزرگترین هدف جنایات نفرت است مسابقه-انگیزه جنایات نفرت و سال پس از سال بیشترین گروه هدف این است که آمریکایی های آفریقایی تبار” زیدیه-گودمن گفت. “رسیدگی به جرایم ناشی از نفرت برای همه بسیار مهم است اما ما نمی توانیم چشم پوشی از نقش نژاد.”

خاویر Persad ارشد قانونی وکیل در حقوق بشر به کمپین گفت که آمار FBI موفق به منعکس کننده کامل حدی از این مشکل به دلیل underreporting.

“دولت قانون گذاران باید متوقف چشم پوشی مداوم بلای تعصب انگیزه جنایت و سریع کار به تصویب کاملا فراگیر و جنایت نفرت حمایت” Persad گفت.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Arbery فیلمبرداری: گرجستان هیچ نفرت پیشگیری از جرم, قانون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de