یک سوال بزرگ برای هر دو طرف: چگونه می توانم شما مرحله یک کنوانسیون در وسط coronavirus همه گیر?

واشنگتن — هنوز هم وجود دارد شانس است که در این تابستان دموکرات و جمهوری خواه نامزدی را مانند آنها در سال گذشته است. وجود دارد هنوز هم می تواند روشن, چراغ, سخنرانی, تشویق نمایندگان از هر کشور و هزاران نفر از, سقوط بالن.

متناوبا با تشکر از coronavirus آنها می تواند نگاه کاملا متفاوت با بحران به مقامات حزب یک فرصت برای دوباره اختراع چه نامزدی کنوانسیون به نظر می رسد.

بدون در نظر گرفتن چگونه احزاب را انتخاب کنید برای ادامه بدانند چگونه به مرحله ملت بزرگترین و مهم ترین تجمعات سیاسی خواهد بود از روی حیله و تزویر در COVID-19 عصر. و در حالی که مقامات هر دو طرف می گویند آنها هنوز هم در حال برنامه ریزی برای فرد کنوانسیون که کشیدن خاموش خواهد شد بسیار ساده تر از انجام گفت.

زمان حزب دموکرات قوانین تصریح می کند که نمایندگان نمی قادر خواهد بود برای رای دادن از راه دور زمانی که آنها به طور رسمی نامزد جو بایدن در کنوانسیون. اما این قوانین و آیین نامه کمیته است که قدرت تغییر آن برنامه ریزی شده است برای دیدار روز سه شنبه.

کمیته برنامه ریزی شده است را به این موضوع با توجه به متعدد دموکراتیک ملی اعضای کمیته صحبت کرد که با اخبار یاهو. اما یک حزب رسمی از نزدیک درگیر در DNC امور گفت: فشار ساختمان اجازه می دهد تا نمایندگان برای جلوگیری از سفر به میلواکی در ماه اوت به دلیل نگرانی های بهداشتی.

“سوال DNC نگه می دارد گرفتن در پشت صحنه است كه چرا شما فقط تغییر قوانین؟’ آنها بوده ام کمی مقاوم” از حزب دموکرات گفت: اخبار یاهو.

یکی از DNC اعضای گفتگو با یاهو نیوز گفت: “بسیاری از افراد صحبت کردم به نمی خواهید برای رفتن به یک کنوانسیون با 10 ، 000 مردم است.”

جو بایدن آدرس کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2008. (David Howells/Corbis از طریق گتی ایماژ)

کتی پیترز مدیر ارتباطات برای کنوانسیون دموکراتیک گفت: اخبار یاهو که سازمان به دنبال “احتمالی” برنامه.

“همانطور که ما همچنان به نظارت بر نحوه این بی سابقه ای همه گیر تأثیر است کشور ما در تیم ما ادامه خواهد داد برای کشف طیف وسیعی از گزینه های احتمالی به طوری که ما در حال آماده معرفی به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده و تحویل موفق کنوانسیون بدون خطر بهداشت عمومی” او گفت:.

DNC سخنگوی Xochitl هینجسا اذعان کرد در مصاحبه ای که هر دو احزاب سیاسی هستند که در “قلمرو ناشناخته است.” و در حالی که آنها در حال “برنامه ریزی یک فرد در همایش, در حال حاضر,” او گفت: برگزارکنندگان “همچنین لازم نیست که ما سر در گیر شوی وقتی که می آید به سلامت عمومی بحران است.”

که ممکن است معنی اجرای تغییرات “است که طیف وسیعی از تنظیم قالب به اندازه جمعیت به برنامه.”

“یک چیز است برای برخی: ما نمی توانیم فقط انصراف از کنوانسیون چرا که ما کسب و کار. این است که یک جشنواره موسیقی و یا چیزی است که می تواند موکول بعد در پاییز” هینجسا گفت.

“ما به طور خاص به معرفی کسی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که بسیار روشن است. به طوری که کسب و کار اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن به منظور معرفی جو بایدن.”

که اشاره به رول-تماس با رای گیری که در آن هر یک از هیئت دولت به طور رسمی آرا بایدن برای تبدیل شدن به آن نامزد با دانش سطحی از دیگر آرا رفتن به داوطلبانی که ترک نژاد. هنگامی که یک مناسبت از بالا, درام, این رای است که در حال حاضر تا حد زیادی طرفدار forma امر با نامزد داشتن در حال حاضر انتخاب شده به خوبی در پیشبرد دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

اما در این سال آن معلوم نیست و حتی به بسیاری از DNC خودی چگونه حزب را جلو چنین رای با توجه به محدودیت در اجتماعات بزرگ به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر.

در سال 2016 رای گیری صورت گرفت و در اولین روز از این کنوانسیون در فیلادلفیا به عنوان هر یک از دولت های جمع آوری شده در جلسات جداگانه ای. نتایج این آرا اعلام شد و در شب دوم این کنوانسیون در طول ساعات پر بیننده پخش رسیدگی است.

وجود انواع جایگزین حالات مورد بحث در حال حاضر. اصلی کنوانسیون سالن در میلواکی هنوز هم می تواند استفاده شود اگر چه آن ممکن است به عنوان یک تلویزیون مرحله بیش از هر چیز دیگری است.

رول-تماس با رای به طور بالقوه می تواند با یک نماینده از هر ایالت از ورود به سالن برای اعلام رای خود را یکی DNC عضو گفت: اخبار یاهو. یکی دیگر از DNC عضو شناور ایده داشتن هر دولت نماینده پیوستن به پخش تلفنی از مکانی نمادین در دولت خود را مانند یک ساختمان کاپیتول.

و یا می تواند وجود داشته باشد به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته بوده و برخی از نمایندگان در هر دولتی که در تماس و ثبت رای خود را توسط ویدئو کنفرانس.

“وجود دارد یک گروه رو به رشد مردم فکر کردن در مورد این که چگونه به استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ملی کنوانسیون کمی بیشتر محتوای جریان در سراسر کشور گفت:” دموکراتیک رسمی درگیر در DNC مهم است.

“وجود دارد تعداد بیشتری از دموکرات ها هستند که اصرار کنوانسیون به فکر می کنم خلاقانه در مورد که آن را بیشتر ملی است. وجود مردمی فکر کردن در مورد که حتی قبل از COVID: تظاهرات در سراسر کشور و نه فقط تمرکز بر روی صحنه در یک مکان.”

ایلین Kamarck یک DNC عضو است که یکی از مهمترین قوانین کارشناسان وجود دارد گفت: باید یک مشکل نیست با اجازه نمایندگان به رای گیری از راه دور.

“تمام مشکلات ما را حل کند در جهان, رای گیری بر روی یک نامزد دیجیتالی است که حداقل از آنها. آن را بسیار آسان برای انجام” Kamarck گفت: اخبار یاهو. “می توان آن را به صورت دیجیتالی به دلیل آن را نه رأی مخفی است.”

یک سالن خالی در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2008. (David Howells/Corbis از طریق گتی ایماژ)

هر نماینده به خود اختصاص داده است به یک نامزد ریاست جمهوری با توجه به نتایج اولیه رای گیری در دولت خود را “پس اگر وجود دارد هر گونه تلاش برای دخالت در رای گیری آن خواهد بود بلافاصله آشکار” Kamarck گفت.

“بنابراین مسائل امنیتی هستند نه به عنوان دلهره آور که در حالت عادی انتخابات” او گفت:.

تدارکات چگونه هر یک از طرفین به طور رسمی انتخاب آن نامزد برای رئیس جمهور مهم ترین سوال رو به کنوانسیون برنامه ریزان, اما آن است که تنها یکی در میان بسیاری از چالش های خاردار. و مقامات در هر دو طرف در حال تلاش برای برنامه ریزی سه ماه پیش رو حتی به عنوان پیش بینی مدل ها که دائما در حال تغییر پیش بینی های خود را از این بیماری همه گیر را بیشتر وخیم در روزهای اخیر.

پس از این موضوع از رول-تماس با رای وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای هر دو طرف به نوآوری در چگونگی قرار دادن آنها در یک رویداد است که چند دهه پیش متوقف شد و به یک جمع مشورتی و بدل به چهار روز تلویزیون نشان می دهد. تا دهه 1970 کنوانسیون واقعا اخبار-ساخت رویدادی که در آن حزب خودی آمد و با هم به هش کردن که می تواند خود را نامزد.

شروع در ’70s مقدماتی جایگزین کنوانسیون به عنوان روشی که در آن احزاب نامزد خود را انتخاب کنید. در حال حاضر این کنوانسیون ها عمدتا برنامه های تبلیغاتی برای هر یک از طرفین و حرکت به دور از یک مکان فیزیکی ممکن است به باز کردن تمام جهان جدید از امکان به کنوانسیون.

“ما کنوانسیون می تواند هر چیزی را گفت:” استفان اسمیت بود که مدیر آنلاین نامزدی برای پیت Buttigieg ریاست جمهوری مبارزه است.

“پس از آن هرگز قبل از انجام آنلاین این معنی دموکرات هستند در یک موقعیت برای ایجاد چیزی کاملا جدید و غیر منتظره و بدون بار انتظارات از پیش تعیین شده,” او گفت:. “ما در نهایت می تواند با شکستن خسته کننده کنوانسیون های قدیمی که نیست و اساسا تغییر در نسل.

“یکی از چیزهایی است که خواهان درک — که دموکرات ها بیش از حد اغلب فراموش کرده ام — این است که گاهی اوقات مردم آمریکا می خواهند کمی از منظره. دموکرات ها نیاز به توقف تلاش برای خوراک امریکا آن سبزیجات و به مدت سه روز در ماه اوت فقط به ما برخی از f***ing بستنی” اسمیت گفت.

اسمیت سناریوی ایده آل خواهد ادغام نمایشگری و عملی است. یکی از ایده های خود را خواهد بود به حرکت کنوانسیون از یک رویداد است که ساخته شده در اطراف چهار شب از ساعات پر بیننده تلویزیون برنامه نویسی به سه روز دیجیتال جشنواره است.

“اجازه دهید کاربران هاپ از دیجیتال حوادث در Instagram زنده به Facebook به حرکت یا کشش ناگهانی به توییتر” او گفت:. “مهار قدرت دموکراتیک عملیاتی برای ساخت برنامه نویسی است که در واقع رای دهندگان که در آن آنها در حال حاضر.”

بالا تاثیر آنلاین تجربه — شبیه به رپ Travis Scott اخیر کنسرت در محبوب و ویدئو های آنلاین با بازی در “Fortnite,” یک رویداد است که به دست آورد دهها میلیون ها نفر از نمایش ها — می تواند لنگر, برنامه نویسی, اسمیت گفت.

“به امریکا غول پیکر آواتار رئیس جمهور اوباما به معرفی یکی دیگر از نماد جو بایدن در حالی که در میان آنها ایستاده دیجیتال ارائه آمریکا از طریق سنین!” او گفت:.

و او پیشنهاد سینمایی کمدي نامزدی کلیدی لحظات.

“به امریکا جو بایدن پذیرش نامزدی خود را از یک بنای یادبود ملی مانند گراند کانیون در حالی که غروب آفتاب در پشت سر او” اسمیت گفت. “اگر ما شروع به حرکت به زودی ما در حال رفتن برای پایان دادن به در یک وضعیت که در آن جو بایدن در یک زوم تماس پذیرش نامزدی.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. اما مشکلات فنی در طول بایدن مجازی تاون هال در روز پنج شنبه تقویت نگرانی که presumptive دموکراتیک نامزد در حال اجرا نیست برش لبه دیجیتال مبارزات انتخاباتی.

در طرف حتی بیشتر وجود دارد عدم اطمینان در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تهمت می خواهد به لغو یک گردهمایی که یک دموکرات به نام “ultimate جشن از او.”

ماه گذشته تهمت تمسخر بایدن فشار به حرکت کنوانسیون به اوت نشان می دهد که او در بر داشت ایده مجازی کنوانسیون ضعیف است.

“جو بایدن می خواست تاریخ را برای دموکرات ملی کنوانسیون نقل مکان به یک بعد زمان. در حال حاضر او می خواهد یک “مجازی” کنوانسیون یکی که در آن او ندارد به نشان می دهد تا. هی من تعجب می کنم چرا؟” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه آوریل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در این زمان است که او انتظار ندارد به هر گونه تغییرات به برنامه ریزی برای کنوانسیون — که میله میله برای پایان ماه اوت — با وجود همیشه در حال تغییر بهداشت عمومی راهنمایی در coronavirus کاهش تلاش.

“ما با داشتن این کنوانسیون در پایان ماه اوت و ما فکر می کنم تا پایان ماه اوت ما خواهید بود در شکل خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه آوریل است.

تن او ممکن است تلگراف از یک استراتژی بزرگتر در میان جمهوریخواهان به قاب خود را به عنوان خون سرد به عنوان حتی عمل ساده پوشیدن پوشش صورت در اتحاد بدل به یک فرهنگ جنگ مسئله است.

رئیس جمهور داد که او قصد ندارد به پوشیدن ماسک در مکان های که ممکن است اضافه کردن اضافی چین و چروک جمهوریخواه برنامه ریزی است. “من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم. من آن را نمی بینم برای خودم او گفت:” در ماه آوریل است.

“جمهوری خواهان اساسا گفت:” ما نمی احتمالات ما نیست با برنامه ریزی احتمالی ما در حال رفتن به یک فرد کنوانسیون هیچ ifs ands یا buts,'” گفت: هینجسا DNC سخنگوی.

این RNC پنج شنبه اعلام کرد که آنها تا به حال استخدام دکتر جفری Runge سابق امنیت داخلی رسمی برای کمک به آنها را با کنوانسیون برنامه ریزی است.

“ما گفت: از همان آغاز که ما متعهد به میزبانی امن و موفق 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت و دکتر Runge پس زمینه و تخصص خواهد بود instrumental به عنوان ما همچنان به نقشه از برنامه های ما است که اطمینان از سلامت و ایمنی از همه شرکت کنندگان کنوانسیون و شارلوت جامعه گفت:” جمهوریخواه رئیس مارسیا لی کلی در بیانیه ای.

“ما می دانیم این نیست قبل از انجام شده است اما ما همچنان متعهد به پیشرو در مسیر رو به جلو به طوری که ما می توانید با خیال راحت دوباره باز امریکا و ایجاد یک پنج ستاره رویداد برای شرکت کنندگان و مهمانان این ماه اوت است.”

اما کارولینای شمالی جمهوریخواهان از جمله سناتور. تهم Tillis هستند جای تردید است که دولت می تواند میزبان 50000 نفر در ماه اوت نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

و یک جمهوری خواه خودی با روابط دیرین به کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: از اخبار یاهو او انتظار RNC که عمدتا “ساخته شده برای تلویزیون رویداد” که به احتمال زیاد از راه دور نماینده رای گیری از طریق یک نرم افزار و شاید وقایع در فضای باز در شارلوت, N. C., که در آن کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برگزار می شود.

یک جمهوری خواه وکیل با تجربه در سازماندهی کنوانسیون نیز گفت: این بیماری همه گیر را نیروی تغییر در این کنوانسیون هستند که احتمالا به تعویق افتاده است.

“این چیزی است که مردم صحبت شده است از سال 2012 و احتمالا قبل از آن در سال 2008: راه های جایگزین انجام کنوانسیون” وکیل گفت.

“اما هر کسی که باعث این تصمیم را دوست دارد برای رفتن به کنوانسیون. … شما را درمان مانند خانواده سلطنتی. این یک کاربی. ماندن به صورت رایگان. خوردن به صورت رایگان. رفتن به احزاب است.

“هیچ کس تا به حال دست زدن به یک را می خواهید به تغییر این موسسه,” او گفت:. “در حال حاضر شما یک اشکال میکروسکوپی که انجام این کار برای آنها است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma