یک مطالعه جدید نشان داده است که هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا توصیه می شود توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان ممکن است برای coronavirus نمی کند کمک به بیماران بستری با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

این پژوهش که به دنبال 1,376 بیماران مبتلا به علائم کروناویروس در نیویورک-پروتستان به دنیا آمد و در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن نشان داد که 60 درصد از کسانی که داده شد هیدروکسی کلروکین در عرض 48 ساعت از بستری بودند یافت می شود بیشتر به شدت بیمار نسبت به کسانی که به مواد مخدر است.

بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی انگلستان این مطالعه یک کارآزمایی بالینی تصادفی و نویسندگان آن اشاره کرد که در حالی که این دارو به نظر نمی رسد برای کمک به کروناویروس بیماران مشاهده نشد به آنها آسیب برساند یا نه.

یافته, اما, آمده میان نصب شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین ممکن است “تغییر بازی” مبارزه با مواد مخدر که تهمت تبلیغ در coronavirus نیروی کار جلسات برای بسیاری از ماه مارس.

رئیس جمهور ایران در یک مطالعه از 26 COVID-19 بيمار که به نظر می رسد نشان می دهد که 10 نفر که در زمان هیدروکسی کلروکین بهبود از ویروس سریع تر از کسانی که در گروه کنترل بود. یک بیمار که داده شد مواد مخدر درگذشت از COVID-19 و سه نفر دیگر متوقف شود مصرف این دارو به علت عوارض جانبی.

جان Locher/AP

که شواهد بود همه برگ برنده مورد نیاز برای شروع مبارزه هیدروکسی کلروکین.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست در مورد مواد مخدر در مارس 6. “و بسیاری از مردم می گویند که مصرف آن. اگر شما یک دکتر یا پرستار پاسخ اول پزشکی فرد از رفتن به بیمارستان و آنها می گویند مصرف آن قبل از این واقعیت است که خوب است.”

FDA است پس از صدور یک هشدار است که هیدروکسی کلروکین ممکن است به علت آریتمی قلبی کشنده و باید تنها توسط پزشکان انجام نظارت بالینی یا در بیمارستان که در آن بيماران شرایط می تواند نظارت.

دولت جانبازان نیز منتشر شده یافته های یک مطالعه نشان می دهد که مواد مخدر در ارتباط بود به یک نرخ بالاتر مرگ و میر در میان بیمارانی که دریافت آن برای درمان COVID-19 در مقایسه با گروه کنترل بود. این مطالعه که در نگاه 368 نر مبتلا به COVID-19 بودند که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین است و در عین حال به بررسی دقیق.

در حالی که برخی از بیمارستان ها همچنان به تجویز هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از یک پروتکل درمان برای COVID-19 بیماران بسیاری در شهر نیویورک را متوقف در دسترس نباشد.

“ما می دانیم در حال حاضر آن را احتمالا خیلی کمک نمی کند” دکتر توماس McGinn, معاون پزشک در ارشد در Northwell بهداشت گفت: طیف اخبار. “ما در حال توصیه آن به عنوان پایه درمان کنه. آن است که تنها در یک پروتکل درمان در یک مطالعه که ما آن را توصیه.”

دکتر ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت whistleblower شکایت پس از او گفت که او reassigned در بخشی خود را برای اعتراض به یک طرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “سیل” منطقه نیویورک با قرص هیدروکسی کلروکین.

“من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا” روشن گفت: در یک مارس 22 بیانیه. “من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de