دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه در دفاع از وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن مایکل فلین مورد ادعا این “پیام می فرستد که وجود دارد این است که یک استاندارد از عدالت در این کشور است.”

در دسامبر 2017, فلین رئیس جمهور تهمت اولین مشاور امنیت ملی مجرم به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با آن سفیر روسیه سرگئی Kislyak. در اوایل سال جاری فلین جدید وکلای خواسته به گناه خارج و ادعا او تحت فشار به آن توسط اف بی آی است. در روز پنج شنبه دادستان فدرال در زمینه یک حرکت گفت: آنها مشخص بود FBI مصاحبه فلین بود “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی بررسی است.”

در مصاحبه با رادیو فردا’ کاترین Herridge, Barr گفت: وزارت دادگستری به حال بررسی شده است فلین اتهام سوء رفتار توسط دولت و پس از پیدا کردن مواد اضافی او موافقت این مورد باید رد کرد. آن را “یک تصمیم آسان” به فایل حرکت بر گفت و ادعا کرد او را تحت تاثیر قرار تهمت متعدد توییتهایی دربارهی فلین و هرگز موضوع مورد بحث با او.

Herridge در مورد خواسته فلین اعتراف در دادگاه است که خود را “اظهارات نادرست و حذفیات مانع و در غیر این صورت تا به حال تاثیر مواد” در اف بی آی تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. در این سوال از مادیت بر پاسخ داد: “ما احساس می کنیم واقعا که جرم نمی تواند برقرار شود چرا که به دلیل وجود ندارد به نظر ما مشروع تحقیقات در جریان است.” وجود دارد “هیچ مشکلی” با فلین تماس با Kislyak او گفت: یک گفتگو “قابل ستایش.”

بر خدمت به عنوان دادستان کل از سال 1991 تا 1993 در طول George H. W. Bush administration و گفت: Herridge او احساس او نیاز به قدم به عقب به نقش زیرا این کشور احساس شد که اگر “وجود دارد و دو استانداردهای عدالت در این کشور است.” فلین مورد او ادامه داد: “پیام می فرستد که وجود دارد این است که یک استاندارد از عدالت در این کشور است. و این راهی است که از آن خواهد شد. مهم نیست که چه حزب سیاسی شما و یا شما می دانید که آیا شما ثروتمند یا فقیر. ما دنبال همان استاندارد برای همه است.”

داستان های بیشتر از theweek.com
خواست CIA agent Valerie Plame در حال اجرا است برای کنگره و راه اندازی ویدئو به نظر می رسد مانند یک فیلم جاسوسی تریلر
جنگ ستارگان گزارش بازگرداندن Boba Fett
مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی تواند را در معرض جنگ جهانی دوم دامپزشکان به COVID-19 به دلیل وزش باد در راه اشتباه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله