کار ساخت آن! Coronavirus همه گیر شده متوقف بسیاری از پروژه های هالیوود از جمله ماموریت: غیر ممکن است 7 و کلر کرولی‘s فصل لیسانس, اما آن را نیز برانگیخته جدید نشان می دهد تلویزیون و webseries.

John Krasinski راه اندازی یوتیوب سری به نام برخی از اخبار خوب در ماه مارس است. همان ماه مایلی سایرس ایجاد یک Instagram Live بحث نشان می دهد که در آن او چت با مهمان های جدید پنج روز در هفته … همه در حالی که در خانه است.

در حالی که قرنطینه در تاکستان مارتا با پسر ژن Amy Schumer و آشپز, شوهر, Chris Fischerبودند و الهام بخش برای ایجاد Amy Schumer یاد می گیرد به طبخ.

“من فکر می کنم بهترین زمان برای تحت تاثیر قرار دادن کسی است که با اواخر شب غذا” کمدین گفت: در یک تیزر در شبکه غذایی نشان می دهد که راه اندازی در مه 11, در حالی که غذا خوردن بال و برنج. “فقط با یک غریبه و این وعده و آنها را به ساقه شما.”

در قرنطینه بار فیشر نشان داد که “مثبت ترین چیز شما می توانید انجام دهید در این زمان است که چیزی را و با استفاده از دست خود را و یاد بگیرند.”

“ما باید به صرف زمان زیادی را با خانواده ما, به طوری که یک به علاوه” شومر گفت: در کلیپ. “من در یادگیری چگونه به طبخ و منفی.”

در ابتدای ماه آوریل, Hilarie Burton و همسرش, Jeffrey Dean Morgan,پیوست, نیروهای امنیتی کشور میزبان شب جمعه با مورگانها در AMC هر شب جمعه. آنها لگد خود تصویری-چت سری با مورگان فوقالعاده costar جنسن اکلس و همسرش — و برتون One Tree Hill costar — Danneel Ackles به عنوان مهمان.

“طرح این است که شاید لبخند و خنده در یک زمان است که بسیار سخت است به لبخند بسیار کمتر از خنده” مورگان نوشت: از طریق Instagram در آوریل 10, اعلام سری. “ما خواهد بود با تعامل با طرفداران و من مطمئن هستم که نه طرفداران به عنوان خوبی است که همیشه یک زمان خوب! من در حال حاضر نیاز به کشف کردن برخی از هشتگهای… نگه داشتن در حالی که من انجام برخی از تفکر… xoxojd.”

جهان از اسکریپت های تلویزیونی نیز تحت تأثیر این بیماری همه گیر.

CBS TV Studios اعلام کرد در مارس 4 که Netflix بکشد آمار docuseries ببر پادشاه الهام گرفته از آینده آن نوشته سری در مورد جو عجیب و غریب, با بازی نیکلاس کیج.

Netflix و از سوی دیگر دارای یک نمایش به نام فاصله اجتماعی در آثار به معنای گرفتن شیوه زندگی فعلی از بودن جدا با هم. آن را تحسین کرد از Orange Is the New Black خالق Jenji کهن.

پایین ببینید که نشان می دهد شما می توانید جریان در حال حاضر — و آنهایی که شما می توانید انتظار می رود در آینده — حسن نیت ارائه میدهد از coronavirus قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de