ادای احترام ویژه ای اضافی برای مناسبت های خاص. در نادر حرکت Melindagates فرانکل مشترک چند عکس از دخترش, Bryn, به افتخار یک جوان را 10th تولد.

“بادام زمینی, من شما را خیلی دوست دارم. شما به من داده اند از ده سال, شادی, الهام بخش, خنده و عشق مطلق” سابق Real Housewives of New York City star 49 نوشت طریق Instagram در جمعه, مه 8. “شما به معنای به زندگی من در هر روز است. شما چنین شیرین و دوست داشتنی آفتابی فرد است که می درخشد نور را در هر کس در اطراف شما.”

فرانکل ادامه داد: “شما را دوست می دارد. من برای شما آرزوی سلامتی و شادی و که شما همچنان به انجام آنچه شما را دوست دارم و چه چیزی شما را خوشحال هر روز و اجازه دهید خود را رایگان روح پرواز!”

این بازرگان اشاره کرد که او سگ Biggy و Smallz, “بودند تا تمام شب کاغذ بسته بندی هدیه” با او برای Bryn روز بزرگ. “آنها خود را دوست دارم, دخترانه, بسیار,” او اضافه شده است.

فرانکل استقبال Bryn در سال 2010 با شوهر سابق او, Jason Hoppy. سابق Melindagates همیشه بعد از ستاره به ندرت نشان می دهد که exes’ دختر, از جمله در فرانکل اجرا در زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک حق رای دادن.

فرانکل باز به سرگرمی امشب در سال 2016 در مورد او استدلال نمی های Bryn در سری براوو. “شما می دانید حقیقت این است که من فکر می کنم آن را بزرگ. من فکر می کنم این فوق العاده است که دختر من را در نشان می دهد,” او توضیح داد در آن زمان است. “من واقعا نمی. من فکر می کنم شما می دانید روز از من قرار دادن مردم در این نمایش که نیست ثبت نام برای این است.”

این Skinnygirl موسس گفت که او فکر نمی کنم واقعیت تلویزیون بهترین محل برای یک کودک اضافه میکند: “وقتی که دختر من یک کودک بود او واقعا نمی دانم چه بود و حتی در جریان است. اما چه ؟ شما با قرار دادن میکروفون در 6 ساله است؟”

فرانکل قبلا باز شده تا به Us Weekly منحصرا در مورد چگونه او آموخته به تعادل مادری در کنار او مشغول حرفه ای. “هم خانواده است که همیشه اول برای همین کار زمان بسیار پر تنش است” او نشان داد در ماه اکتبر 2019. “از آنجا که من دختر اول من انتخاب من به رها کردن. من با او در هر لحظه ای است که من می تواند با او پس همه که کار به این ماجرا به یک بخش کوچک.”

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها فرانکل نوشته شده در ادای احترام برای Bryn!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net