مشهور است که درگذشت از Coronavirus: Roy شاخ Terrence McNally و بیشتر

رفته اما هرگز فراموش شده است. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان برخی از مشاهیر پیوست هزاران نفر که از دست داده اند و زندگی خود را به رمان بیماری است.

Terrence McNally چهار زمان تونی برنده و افسانه در برادوی, جامعه, درگذشت, در سن 81 پس از مبتلا به عوارض ناشی از COVID-19. نمایشنامه نویس قبلا تحمل سرطان ریه و بیماری انسدادی مزمن ریوی و جان سالم به ایدز در 1980s. پس از خبر درگذشت او تئاتر ستاره با عجله به افتخار میراث قابل توجه است که McNally پشت سر گذاشت.

“من احساس کردم در یک فلج از دست دادن برای کلمات وقتی که می آید به عبور اخیر خود با توجه به coronavirus” ناتان لین نوشت: در یک ادای احترام برای زمان مجله در ماه مارس است. امی برنده کار کرده بود در کنار McNally برای 30 سال و اعتبار نویسنده آموزشی با قرار دادن نام خود را “بر روی نقشه” در این صنعت است. “او به من برخی از بهترین و مهم ترین نقش های زندگی حرفه ای من خواهد شد و من برای همیشه در بدهی های خود را” لین گفت.

یک هفته پس از McNally عبور از جهان اقدام سوگواری از دست دادن مشهور گویش مربی و جنگ ستارگان star اندرو جک. بازیگر تسلیم به کروناویروس دو روز پس از اینکه تشخیص داده شده در انگلستان در حالی که همسرش گابریل راجرزباقی مانده تحت قرنطینه در استرالیا.

“ما از دست یک مرد امروز” راجرز توییتی در مارس 30. “او در هیچ درد و او تضعیف دور مسالمت آمیز دانستن است که خانواده اش تمام شد ‘با’ او. مراقبت در خارج وجود دارد, عاشقان x.”

جک عامل جیل مک کالو, بعد نشان داد به Us Weekly چه او را از دست ندهید بیشتر در مورد کار با دیرین بازیگر. “او عاشق کار خود و خنده دار جذاب و شادی را به اطراف است. او یک دوست برای اولین بار و یک مشتری دوم و من دست انجام احمقانه صدای شاشیدن در اطراف با او در مجموعه” او در بیانیه ای گفت. “گویش مربیگری نیست فقط در مورد خوب بودن در لهجه شما نیاز به بازیگران خود را و احساس امنیت و اعتماد به نفس و اندرو بازیگران ستایش او.”

این COVID-19 همه گیر در ادامه به تاثیر خانواده در سراسر جهان به دانشگاه جانز هاپکینز گزارش که بیش از 857,000 coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان است. از 1 آوریل CDC گزارش می دهد که بیش از 3500 نفر کشته شده اند در ایالات متحده پس از انقباض رمان بیماری است.

در پایین حرکت برای دیدن ستاره ها که از دست داده اند زندگی خود را با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>