AFP

احمدآباد: هواپیماهای بدون سرنشین ماند همه گیر زده هند شهر احمدآباد در شنبه پاشش مواد ضد عفونی کننده در خیابان ساعت پس از نیروهای امنیتی درگیر شدند و با ساکنان که مسخره یک سخت مستند.

غربی شهر 5.5 میلیون نفر تبدیل به یک نگرانی عمده برای مقامات آنها به عنوان نبرد افزایش coronavirus مرگ و میر و موارد در سراسر هند است.

احمدآباد حساب برای 343 از تقریبا 2000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور و تنها کمتر از ده درصد از موارد ثبت شده است.

دیگر شهرستانها در گجرات دولت نیز به شدت ضربه.

هواپیماهای بدون سرنشین از اسپری هوا در حالی که موتورهای آتش و دیگر شهرستان وسایل نقلیه تور خیابان های خالی ارسال ابرها از تمیز کردن عامل بر روی جاده ها و خارج از ساختمان.

“ما شروع یک ورزش به اسپری ضد عفونی کننده در تمام مناطق این شهرستان گفت: این شهرستان اقدام مدیر ارشد راجیو Gupta.

هند شده است در گرفتن بزرگترین مستند از مارس 25 است که ساخته شده بود سختگیرانه تر در احمدآباد در روز جمعه به دلیل شتاب گسترش ویروس.

صدها نفر از طرف مقابل باید نگه داشته شود و مردم به خیابان ها و تقریبا تمام فروشگاه ها بسته شده اند و برای حداقل یک هفته.

در شب جمعه نیروهای امنیتی و شلیک گاز اشک آور در سنگ پرتاب ساکنان که جرأت.

حداقل 15 نفر دستگیر شدند و پلیس حضور داشت پا تا شنبه.

مقامات اصرار داشت همه گیر بحران تحت کنترل است و شروع کرده اند به سهولت محدودیت در بسیاری از نقاط هند به اجازه کشاورزی و برخی از شرکت ها برای بازگشت به کار.

کارشناسان هشدار داده اند از افزایش تلفات وجود مستند.

این ویروس در حال گسترش است به خصوص به سرعت در شهرهای بزرگ مانند بمبئی, دهلی نو و احمدآباد.

و کارشناسان می گویند که تعداد تلفات بالاتر از گزارش به دلیل عدم تست و فقیر حسابداری برای مرگ و میر.

در حالی که تعداد مرگ و میر پایین است در مقایسه با ایالات متحده و بدترین ضربه اروپایی سازمان ملل, متخصصان سلامت می گویند هند همه گیر منحنی ممکن است تنها در اوج خود در ژوئن و ژوئیه.

Shamika راوی یک مشاور اقتصادی به دولت که تبدیل به یک بسیار به دنبال مفسر در این بیماری همه گیر را گسترش گفت: “عفونت راه جلوتر از ما دانش” در گجرات و مهاراشترا که شامل بمبئی به دلیل کافی وجود ندارد و تست شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de