درس تاریخ! دوشس کیت و شاهزاده ویلیام کودکان — شاهزاده جورج6 و شاهزاده خانم شارلوت, 5 مشغول به کار در یک پروژه به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم در آن سالگرد 75.

کیت و ویلیام پدر و مادر بهترین نقل قول

Duchess Kate and Prince William Reveal Prince George and Princess Charlotte Have a New School ‘Challenge’
دوشس کیت و پرنس ویلیام. BBC

دوک و دوشس کمبریج به اشتراک گذاشته شده در مورد مشق شب خود را در حالی که صحبت کردن با جانبازان از طریق چت تصویری در جمعه, مه 8.

“مدرسه فرستاده است تمام کودکان یک چالش و آنها در حال یادگیری متن ترانه برای آهنگ ‘ما دوباره ملاقات'” کیت, 38, گفته ساکنان در Mais خانه. “این واقعا دوست داشتنی داشتن که بازی در هر روز است.”

ملکه الیزابت دوم صحبت در مورد 1939 ورا لین مسیر طی یک سخنرانی اخیر او در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شاهزاده جورج آلبوم عکس

“ما را به دیدار دوباره” 93 ساله پادشاه گفت: در طول تلویزیونی نشانی در مارس 5, مرجع آهنگ. “روز بهتر خواهد شد و بازگشت. ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.”

در طول شیرین تعامل ویلیام شوخی با Charles Ward, قدیمی ترین ساکن در تاسیسات.

تالارهای مدرسه در منزل پدر و مادر بچه های خود را

“چارلز من می شنوم شما یکی از اصلح 101 ساله در کشور,” او گفت:. “من شرط می بندم شما قهرمان در زمان وجود دارد, چارلز ارائه روم برای همه است.”

با وجود این همه گیر کیت و ویلیام اند مشغول نگه داشتن در خانه. کیت به تازگی راه اندازی یک جدید پروژه عکاسی به تصرف خود در “ترس و احساسات” از آب و هوای فعلی و آنها نیز از مدرسه در منزل. در اوایل این هفته, کیت پذیرفته شده است که آن را سخت به توضیح coronavirus به جورج شارلوت و شاهزاده لویی, 2. “این واقعا سخت است. ما تا به حال به انجام مقدار زیادی از FaceTime و در صورت تماس و چیزهایی مانند آن, اما بدیهی است که ما در حال انجام است که خیلی بیشتر در حال حاضر,” او گفت: ITV صبح امروز در مارس 7. “ما سعی می کنید و چک کنید در روزانه با اعضای خانواده و صحبت با آنها در مورد اخبار و چیزهایی مانند آن است و در برخی از راه من فرض کنید ما رو خیلی بیشتر از زمان صورت از شاید ما انجام داده اند اما قبل از آن دشوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله