ساکن در ماسک و کت و شلوار در مارس در ووهان در چین که در آن coronavirus نشات گرفته است. – Ng هان Guan /AP

اتحادیه اروپا توافق کردند به سانسور عمومی و نامه آن توسط سفیران که حذف هر گونه اشاره ای به این واقعیت coronavirus همه گیر در چین نشات گرفته از آن پدید آمده است.

اتحادیه اروپا در امور خارجی خدمات برش از یک مرجع به “شیوع کروناویروس در چین” به عنوان یک دلیل برای لغو شده اتحادیه اروپا-چین در اجلاس سران در نامه ای که منتشر شد در دولتی چین روزنامه.

خارجی خدمات اقدام اروپا (EEAS) از بدن خارج این مرجع پس از آمدن تحت فشار از چین وزارت امور خارجه.

دو هفته پیش EEAS مجبور شد به انکار آن را به حال متمایل به پکن با آبیاری کردن زبان در یک گزارش متهم چین از یک کمپین دروغ در مورد ویروس. مشخص شد مقامات اتحادیه اروپا myket برخی از زبان محکوم چین پس از تماس های مکرر با مقامات چینی.

“البته تاسف بار که برای دیدن این جمله در مورد گسترش ویروس ویرایش شده است” گفت: Nicolas Chapuis اتحادیه اروپا سفیر چین که همکاری امضا نظر قطعه با 27 سفرای چین از بلوک کشورهای عضو است.

ارشد دیپلمات نوشت: این نامه برای جشن 45 سال روابط دیپلماتیک بین پکن و اتحادیه اروپا.

دیپلمات ها در بروکسل و سیاستمداران در اروپا بودند تاسف در آخرین تصمیم اما مقامات اصرار داشت که این نامه نه منتشر شده است مگر در مواردی که قطع شده بود.

نوربرت Rottgen رئیس آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی گفت: “شوکه “نه یک بار بلکه دو بار”.

“اولین اتحادیه اروپا سفیران سخاوتمندانه اتخاذ چینی روایات و سپس در بالای اتحادیه اروپا که نمایندگی می پذیرد چینی سانسور مشترک op-ed. صحبت کردن با یک صدا مهم است اما آن را به ما منعکس مشترک اروپایی ارزش ها و منافع” او گفت:.

یک سخنگوی EEAS گفت: “اتحادیه اروپا هیئت اطلاع داده شد که انتشار می تواند تنها با توافق از [این] چینی وزارت امور خارجه.

“هیئت اتحادیه اروپا شناخته شده ساخته شده نگرانی خود را. اتحادیه اروپا همچنان به حمایت از مطبوعات آزاد. در این مورد خاص هیئت اتحادیه اروپا تصمیم به ادامه انتشار, با بی میلی قابل توجهی به دلیل آن را در نظر گرفته و این مهم برای برقراری ارتباط پیام های کلیدی.”

چین در تلاش است برای جلوگیری از اتحادیه اروپا حرکت می کند و در سازمان بهداشت جهانی به فشار برای رسیدگی به همه گیر بر زبان است که آن را در چین آغاز شده.

ما همچنین از سازمان ملل متحد قطعنامه ای را در اعتراض به منشاء و گسترش coronavirus زمانی که سازمان بهداشت جهانی برگزار شد.

پکن را متهم کرد که ایالات متحده آمریکا از تلاش برای تغییر سرزنش بیش از coronavirus روز پنج شنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همه گیر شد و بدتر “حمله” از پرل هاربر یا 9/11.

تنش بین جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای رسیده fever pitch در روزهای اخیر به عنوان آنها رد و بدل خاردار نظرات به یکدیگر را از دست داده و ویروس.

آقای ترامپ ادعا کرده است این ویروس به بیرون درز از یک آزمایشگاه در ووهان در حالی که چینی دیپلمات شناور ایده آن کاشته شده وجود دارد توسط ارتش آمریکا.

رئیس جمهور گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس “هرگز نباید اتفاق افتاد” در روز چهارشنبه

“می تواند متوقف شده است در منبع. می تواند متوقف شده است در چین,” او گفت:.

“ما می خواهیم با ما طرف برای جلوگیری از تغییر سرزنش به چین و به نوبه خود به حقایق” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“آنها می گویند ممکن است این بیماری همه گیر است که قابل مقایسه با پرل هاربر یا 9/11 اما دشمن رو به ما رمان coronavirus,” او گفت:.

چین گفت: برای اولین بار پنج شنبه که محققان در ووهان موسسه ویروس شناسی آموزش دیده بودند در آمریکا و فرانسه آن را به عنوان چهره های مکرر ایالات متحده ادعا می کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه وجود دارد.

آزمایشگاه فرانسه روابط قبلا موجب نگرانی در فرانسه. انستیتو Merieux, Alain Merieux شرکت کرده قاطعانه رد نظر گرفتن بخشی در آزمایشگاه طراحی و ساخت و ساز و مدیریت.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نیز انکار کرد که وجود دارد هر گونه شواهد ارتباط ووهان P4 آزمایشگاه به Covid-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله