“می دانیم که وجود دارد در حال رفتن به اجتماعی فاصله شیوه در فرودگاه. بنابراین بدون در حال اجرا به سمت دروازه در آخرین لحظه گفت:” سارا نلسون بین المللی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA در مصاحبه با یاهو نیوز.

از او مکان از راه دور برای این مصاحبه نلسون نشسته با یک عکس در پشت او. “بیش از شانه من یک عکس از پل Frishkorn. او دیرین پرواز بود و او یکی از اولین بود از ما گرفته شده با کروناویروس” او گفت: از طریق اشک چشم پر.

“بیش از شانه من یک عکس از پل Frishkorn. او دیرین پرواز بود و او یکی از اولین بود از ما گرفته شده با کروناویروس” نلسون گفت: از طریق اشک چشم پر. (زوم تصویر)

JetBlue اولین هواپیمایی به ماسک باید برای مسافران در نظر گرفتن پرواز در COVID-19 همه گیر فقط در هفته گذشته و در حال حاضر دیگر در حال پیوستن به. “ما باید به هر کس با پوشیدن ماسک و در حال حاضر حتی اگر دولت نمی قیمومیت که ما شرکت های هواپیمایی گام و نیاز است که همه مسافران در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در فرودگاه و هواپیما گفت:” نلسون. “آنها در حال رفتن به مجبور به پوشیدن یک برای دریافت از طریق تمام چک در روند.”

خدمه پرواز در حال زندگی در یک جهان از عدم قطعیت در لحظه و مولی Choma یک اپراتور مستقر در سان فرانسیسکو و یک عکاس شده است گرفتن تجربه خود در کار را از طریق این بیماری همه گیر به عنوان ضروری کارمند. “در حال پرواز است و تغییر زیادی در دو ماه گذشته. در طول همه گیر ما واقعا نمی دانم چگونه از این قرار بود برای پایان دادن به. ما نمی دانستیم که آنها قصد توقف تمام پروازهای? رفتن آنها به توقف برخی پروازها گفت:” Choma.

یک پرواز خالی پرواز ایمن ماندن با یک ماسک. (مولی Choma)

و نگرانی های معتبر هستند. شده اند وجود دارد گزارش های اخیر از پرواز گرفتن لغو و به حالت تعلیق تا زمانی که سقوط آن به معنی از دست دادن نه تنها کسب و کار بلکه شغل. “همه چیز تغییر کرده است بسیار با کوروناویروس. ما از به طور کامل کامل هواپیما و هواپیمایی جشن سود فقط در ماه فوریه و صحبت کردن در مورد استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در سال جاری به تنهایی به نقطه ای که در آن شرکت های هواپیمایی واقعا می خواهم که به دلیل سقوط آن به پایین بود فقط 3 درصد تقاضا برای مسافرت هوایی در ماه مارس گفت:” نلسون.

در حالی که نزدیک به 95 درصد از آمریکایی ها مواجه stay-at-home سفارشات خود را از دولت, دولت در ماه گذشته دولت فدرال به نظر می رسید به از دست دادن علامت بر نیاز به مقایسه اقدامات ایمنی برای مسافران خطوط هوایی. اما در حال حاضر که در حال تغییر است. با متحده شروع به بازگشایی شده است وجود دارد کمی سنبله در سفر هوایی, اما پرواز است که دقیقا چگونه آن استفاده می شود.

“پرواز در حال حاضر واقعا یک تجربه متفاوت است اما آنچه که ما در حال تلاش برای استفاده از این زمان برای دریافت این اقدامات احتیاطی در محل پس امیدوارم تا پایان تابستان و پاییز ما در واقع می تواند به نوعی از حالت عادی گفت:” نلسون. در حال حاضر در پروازهای, در علاوه بر این به ماسک مسئولین در حال تلاش برای فضا از مسافران به حمایت اجتماعی فاصله مقررات; مواد غذایی و آشامیدنی و خدمات شده است تقریبا به طور کامل به حالت تعلیق و مسافران توصیه می شود خود را مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست. “این واقعا مهم است که مسافران در حال مسلح خود را با حقایق قبل از آنها گفت:” نلسون.

آماده بودن برای یک متفاوت تجربه پرواز در آینده در حال رفتن به بسیار مهم است. “اگر کسی به شما می پرسد برای قرار دادن بر روی یک ماسک شما فقط باید آن را انجام دهد” گفت: Choma. “من می خواهم به مردم یادآوری کند که سفر هوایی است که یک محل که در آن مردم استفاده می شود به انجام کارهایی که آنها انجام نمی در هر مکان دیگر” اضافه شده Nelson.

اقامت مثبت است چه Choma است که با تمرکز بر. به عنوان دختر یک پرواز او شده است به دنبال به مادرش الهام بخش از طریق این زمان دشوار است. “من احساس می کنم مثل این ترسناک است اما وجود دارد بسیاری از دیگر چیزهایی ترسناک بیش از حد و شما فقط نوع را به نگه داشتن رفتن و … بنابراین تنها راه برای رفتن نگه دارید این است که فقط همه چیز را یک روز در یک زمان” او گفت:.

Choma و مادر او هر دو مرکز در حال خدمه پرواز. (مولی Choma)

و با همه چیز در جهان در حال تغییر به سرعت هر روز واقعا وجود دارد هیچ دیگر رویکرد است. در حالی که برخی از کارشناسان پیش بینی است که پرواز در آینده می تواند نیاز مسافران برای ارسال نتایج آزمایش خون, Nelson گفت که مقررات جدید از هر نوع را به مقدار زیادی از زمان. در عین حال او را به کار گرفتن قوانین و مقررات در جریان است که محافظت از خدمه پرواز و مسافران به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در آوریل 23, Nelson نوشت: به حمل و نقل وزیر ایلین چائو و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر: “پس از پرواز امکان عمل اجتماعی فاصله چالش برانگیز است در کابین هواپیما و در بسیاری از دیگر اشکال حمل و نقل عمومی ضروری است که ما با پوشیدن ماسک به عنوان اغلب به عنوان ممکن است به طوری که COVID-19 همچنان یک تهدید برای بهداشت عمومی است. علاوه بر این مسافران در تمام حالت های حمل و نقل عمومی باید تشویق به پوشیدن ماسک در کوتاه مدت و لازم الاجرا توسط اورژانس مقررات به عنوان به زودی به عنوان عملی.”

“به این دلیل است که ما همه با پوشیدن ماسک این است که ما لازم نیست که به ویروس های موجود است و ما لازم نیست که یک واکسن است که به آسانی در دسترس برای همه است. بنابراین من فکر می کنم [ما] انتظار می رود که ماسک در اینجا خواهد بود تا زمانی که ما یک واکسن به آسانی در دسترس است. اما پس از آن زمانی که ما باید این ویروس به طور کامل تحت کنترل و ریشه کن شده به عنوان یک تهدید من انتظار دارم که این چیزی است که خواهد برود و ما به لبخند زدن در هر یک از دیگر و خرید رژ لب دوباره” نلسون گفت.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله