فصل جدید از زندگی است. هانا ان Sluss مشترک به روز رسانی در دولت خود را از ذهن به دنبال او شکسته نامزدی از پیتر وبر.

“شادی من پس شما خاموش قلاب,” the Bachelor آلوم 24, زيرنويس آفتابی Instagram عکس از خودش در پنج شنبه, مه 7.

پیش از آن در روز Sluss به نظر می رسید نشان می دهد که او هنوز مجرد به رغم عاشقانه شایعات با NFL بازیکن ماسون رودلف. “من دوست پسر بعدی را به عشق رفتن به دیزنی لند… آن را مانند یک نیاز” او نوشت: در Instagram داستان.

مدل شده است خجالتی در مورد احساسات خود نسبت به وبر, 28, از آنجایی که آنها تقسیم و پس از اخذ درگیر در طول فصل 24 از لیسانس. او سعی کردم به آن را به کار با مدیسون Prewett پست-آخر اما آنها تصمیم خود را عاشقانه دیگری بروید.

Hannah Ann Sluss Seemingly Lets Peter Weber 'Off the Hook' After Split
هانا ان Sluss و پیتر وبر. INSTARimages.com مگا

Sluss در ارتباط بود به رودلف 24 ساله در ماه آوریل زمانی که آنها کشف گرفتن قهوه با هم در لس آنجلس. او خطاب به رابطه حدس و گمان با در نظر گرفتن یک واکسن در لیسانس آلوم. “ارتقاء قرن” فن اظهار نظر که او پس از آن “دوست.”

تنسی بومی طعنه در ماه آوریل است که او می خواهد آینده اش مهم دیگر به “مخالف” وبر. “خدای من نوع تغییرات پس از, بود, با هر مرد که من علاقه مند هستم در” او اعتراف کرد در طول یک قسمت از “چیز های مورد علاقه خود” پادکست. “خوب پسر بعدی من به دنبال — نوع من می خواهم او را بسیار رضایت. من می خواهم او را بسیار مردانه. بسیار بسیار تعیین کننده باشد. بسیار مستقل است.”

همانطور که برای Weber, Us Weekly, اخبار شکست ماه گذشته که او “به طور کامل آشنایی” کلی فلاناگان در حالی که quarantining با او در شیکاگو است. در اوایل این ماه او raved از طریق Instagram که او “در نهایت آن را کردم راست” با 28 ساله وکیل.

Sluss اعتراف کرد در ماه مارس که او “نیست که شگفت زده” برای پیدا کردن که دو نفر بودند با دیدن هر یک از دیگر دوباره بعد از نشان می دهد. “منظورم این است که من نقل مکان کرد, پیتر نقل مکان کرد — ما هر دو قادر به انجام آنچه ما می خواهیم” او گفت: Lights Out With David Spade. “همچنین در رابطه با کلی من با او از طریق نشان می دهد. دوستان ما بودند و ما دوستیابی پسر همان طوری که من از دیدن او با کسی که من تا به حال مورخ, این واقعا من را به عنوان ناراحت اگر آن را برای هر گونه شرایط است.”

او افزود: “آنها می توانید انتخاب کنید برای انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است. من فقط خوشحالم که من از عشق مثلث عشق مربع است. این میدان در حال حاضر.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله