چگونه Meghan Markle, Prince Harry جشن مورچه اول تولد است. عکس: رژه

شاهزاده هری و Meghan Markle پسر مورچه به تازگی یک تبدیل شده و در میان دلخراش گیر پدر و مادر تصمیم گرفتند برای یک جشن خصوصی بود که بنا به گزارش یک رویداد بزرگ است.

با توجه به گزارش های مردم مورچه بود و “سر و صدا کیک” که او قادر به حفاری در خود. “آنها در حال جشن گرفتن به عنوان یک خانواده متمرکز مورچه و با هم بودن” این منبع توضیح داد.

“آنها را سر و صدا کیک و زوم با خانواده و دوستان است. آن بوده است و هوا پس شاید یک خانواده قدم زدن با سگ است.”

در مصاحبه با ELLE, شاهزاده هری و مگان دوستان نشان داد که زن و شوهر با داشتن یک “مبارک و پر بار” با کمی خود را بسته نرم افزاری از شادی. این جفت ارز مایل به کار در کنار تعدادی از سازمان های خیریه در تلاش برای دیدار با “کودکان ضروری ترین نیاز در جهانی همه گیر.”

به منظور بزرگداشت این رویداد از خود پسر تولد, Meghan Markle همکاری با Save the Children UK, بنیاد برای کمک به جمع آوری پول برای کودکان نیازمند.

مشاهده این پست در Instagram

“اردک! خرگوش!” با مگان, دوشس ساسکس (و هری دوک ساسکس در پشت دوربین) خواندن به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه! . با تشکر از شما #DuchessMeghan برای کمک به ما برای افزایش فوری بودجه برای ما coronavirus درخواست مطلب “اردک! خرگوش” توسط @akrfoundation illustrated by @tlichtenheld (منتشر شده توسط @chroniclekidsbooks). . به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس همه گیر زندگی کودکان در حال وارونه تبدیل شده است. با اهدای نجات با داستان شما می توانید از آسیب پذیر ترین خانواده ها در انگلستان و در سراسر جهان با کمک به ارائه آموزش های اولیه بسته سوپر مارکت کوپن ضروری آیتم های خانگی و حفاظت از ویروس. . لطفا اهدا امروز با مراجعه به وب سایت ما. لینک زیستی. . و یا شما می توانید متن داستان به 70008 به یک کمک مالی از £5. . با هم ما می تواند کمک به خانواده ها از این طریق دریافت کنید. . شما فقط می توانید کمک مالی از طریق متن از انگلستان تلفن همراه. شما صورتحساب £5 به علاوه نرخ استاندارد متن پیام. ما دریافت 100 درصد از کمک مالی خود را. توسط پیام کوتاه, داستان های شما توافق می کنید برای تماس در مورد جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر, کمپین, حوادث و راه های دیگر برای حمایت از. شامل هیچ گوشی به انتخاب کردن از تماس. نمایش داده شد ؟ 02070126400. ما به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی savethechildren.org.انگلستان/حریم خصوصی ذخیره صندوق حمایت از کودکان است که یک موسسه خیریه ثبت شده در انگلستان و ولز (213890) و اسکاتلند (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Save The Children UK (@savechildrenuk) در


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de