رویای بزرگ! چاه Adams, Derek Hough و بیشتر ستاره ها در حال حاضر کامل پست قرنطینه برنامه های برداشت — و آنها ریخته همه اسرار خود را به ما هفتگی به طور انحصاری است.

سابق لیسانس شرکت کننده در 35 اعتراف کرد: “این خوب است” به صرف وقت اضافی با خود نامزد, Sarah Hyland. اگر جفت شده اند و دست زدن به “قرنطینه واقعا خوبی با هم” آدامز است که به دنبال به جلو به داشتن یک کمی بیشتر در خارج از تعامل یک بار اجتماعی فاصله دستورالعمل آهسته پایین.

“من می خواهم برای رفتن به یک نوار. من می خواهم به دریافت و بارگذاری صفحه اصلی” the Bachelor in Paradise متصدی بار گفت: ما در اوایل این ماه. “من می خواهم به آغوش کسی که سگ من یا من نامزدم. و من می خواهم به بازگشت به کار.”

هاف, 34, شبیه ایده چگونه او اولین بار او را چند لحظه در خارج از خانه با دختر هیلی Erbert.

Wells Adams Derek Hough Stars Reveal First Thing They Want to Do After Quarantine
چاه Adams and Derek Hough. شاتر (2)

“این رفتن به جالب” این جهان از رقص قاضی در ماه مارس گفت. “ما قادر به خارج شدن و راه رفتن در اطراف و خارج شود. … من به دنبال به جلو به تنها بودن و در مورد و رانندگی در اطراف و دیدن مردم و بودن در کنار مردم است.”

در حالی که برخی از شادمهر مشتاق به عقب بر گردیم در تماس با دوستان خود و بازگشت به زندگی عادی دیگران کمی بیشتر نگران شدن در هوا باز است. بازیگر بریتانیایی Rafe Spall, اما به طور کامل آماده شده به “تنهایی را صنعت مهمان نوازی بازگشت به زندگی است.”

“من می خواهم به نشسته در یک رستوران با بهترین دوستان است. من می خواهم به سه martinis پایین در تلاش برای کشف کردن آنچه که به سفارش. که برای من بهشت است” این Shaun of the Dead ستاره, 37, توضیح داد. “من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و … خوردن و نوشیدن و مبارک باشد و با مردم است. من فقط از دست مردم است. من عاشق مردم است. من عاشق زندگی و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به آن است.”

نقاب خواننده آلوم Hunter Hayesبه نوبه خود تنها یک چیز در ذهن: موسیقی. “اولین چیزی که من می خواهم به انجام است تور!” کشور اواز خوان 28 گفت: ما به طور انحصاری است. “من تا به حال به من فشار می گردد اما آن را به من اجازه رفتن به استودیو و واقعا شیرجه عمیق با هر آهنگ من نمی توانم صبر کنید برای دریافت و دیدن طرفداران من.”

پس از کشش طولانی از زمان در خانه با خانواده اش, Brandy خود مراقبت اسپا روز در بالای لیست خود را از همه چیز برای انجام و پس از قرنطینه.

“من می خواهم برای رفتن به یک سالن ناخن ،” برنده جایزه گرمی, 41, gushed. “دختر من تا به حال کمی ژل و پودر با راه اندازی طبقه بالا در اتاق وجود دارد اما فقط هیچ جایگزین واقعی ناخن فروشگاه. من می خواهم به احساس احساس, بوی بوی, همه از آن است.”

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولین چیزهایی که مشهور می خواهید برای انجام به هنگام قرنطینه است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله