یک نبرد قانونی بین ایالت آیداهو و یک نما اهل بیت به دنبال تحت جنسیتی تایید عمل جراحی ممکن است به رهبری این کشور به دادگاه قانون اساسی.

تصویر: Adree Edmo (آیداهو گروه اصلاح / از طریق AP)

رژیم صهیونیستی. براد کمی پنج شنبه اعلام کرد که آیداهو است به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده برای سرنگونی پایین تر حکم دادگاه الزام دولت به پرداخت برای اهل بیت Adree Edmo عمل جراحی. به انکار Edmo شرایطی عمل جراحی 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکومت در سال گذشته را تشکیل می دهند نقض هشتم متمم است که در برابر “بی رحمانه و غیر معمول است.”

“نهم تصمیم مدار می رود در برابر متن و معنای اصلی از هشتم متمم قانون اساسی و در تضاد با بیش از چهار دهه از دیوان عالی کشور مسبوق به سابقه” کمی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “مالیات دهندگان از آیداهو باید به پرداخت هزینه برای یک روش است که از نظر پزشکی لازم است.”

Edmo وکلا با این حال بارها و بارها تأکید کرد که عمل جراحی یک ضرورت پزشکی یک نظر تایید شده توسط دادگاه. در این هشت سال از محکومیت او اقدام به خود عقیم کردن دو بار به علت جنسیت خود بیقراری که او برای اولین بار تشخیص داده شد در زندان با توجه به اسناد دادگاه. Gender dysphoria با توجه به آمریکایی انجمن روانپزشکی “شامل یک درگیری بین یک فرد فیزیکی و یا اختصاص داده شده جنس و جنسیتی که با آن او/او/آنها شناسایی.”

“رکورد قبل از ما به عنوان تفسیر توسط دادگاه منطقه برقرار است که Edmo است جدی پزشکی نیاز است که مناسب درمان پزشکی است GCS [جنسیتی تایید عمل],” 9 مدار نوشت: در تصمیم گیری آن است. دادگاه اضافه شده آن را نیز روشن “است که مسئولین زندان ارائه نشده است که درمان با وجود آگاهی کامل از Edmo مداوم و شدید رنج می برند و پزشکی نیاز دارد.”

مرتبط: از پاناما به پرو, transgender, مردم می گویند جنسیتی قرنطینه محدودیت را در معرض آنها را به تبعیض و خشونت است.

Edmo که دارای سابقه خودکشی می تواند در معرض خطر باید عمل جراحی او را همچنان رد او وکلا و دادگاه گفته اند. یک 2019 مطالعه در مجله آمریکایی روانپزشکی یافت که تغییر جنسیت افراد که دریافت جنسیتی تایید عمل جراحی کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند, اضطراب, افسردگی و خودکشی, رفتار است.

“زمانی که دولت طول می کشد کنترل بر زندگی یک فرد آنها تعهدات خاصی که آنها ممکن است در غیر این صورت باید” سارا Warbelow حقوقی مدیر در کمپین حقوق بشر, ملی, تجاوز, حمایت, گروه, گفت, NBC News. او گفت: قبلی دادگاه را تأیید کرد که دولت باید به مردم ارائه در زندان با ملزومات از جمله پزشکی اقدامات لازم و اضافه کرد که 9 تصمیم مدار “است و نه منحصر به فرد و یا رمان تفسیر هشتم متمم.”

مرتبط با: اعتبار عمل تسلیت به نوبه خود یک فرد همجنسگرا راست و حوزه های قضایی سراسر جهان نقل مکان کرد به منع آن.

Warbelow گفت: دولت نگرش مردم تغییر جنسیت از تماس با اکثریت این کشور از جمله کسانی که در آیداهو.

“متاسفانه مقامات منتخب در آیداهو هر دو در مجلس و فرماندار گرفته اند به خصوص نگرش خصمانه نسبت به مردم تغییر جنسیت,” او گفت: با اشاره به قانونی که به تصویب رسید در دولت در اوایل این سال است. یک اندازه گیری میله ترانس دختران از شرکت در مدرسه دو و میدانی با توجه به هویت جنسیتی و منع مردم از تغییر جنسیت ذکر شده در شناسنامه خود را. قوانین هر دو شده اند در دادگاه به چالش کشید.

“فرماندار است دو برابر را در آن نگرش و تمایل به آسیب نما مردم با توسل به این دعوی” Warbelow اضافه شده است.

معلوم نیست اگر و هنگامی که دادگاه عالی را تا کمی تجدید نظر شود. در ماه دسامبر دادگاه عالی کاهش یافته است به شنیدن یک مورد مشابه از تگزاس اجازه می دهد پایین تر تصمیم دادگاه — که انکار جنسیتی تایید عمل جراحی برای یک ترانس اهل بیت را نقض نمی کند, هشتمین اصلاحیه — به ایستاده.

دنبال ان بی سی در تویتر Facebook & Instagram

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله