میشل اوباما, Mick Jagger, کیت ریچاردز و بیشتر مشاهیر افتخار ریچارد میراث دنبال خواننده مرگ در سن 87 سالگی در روز شنبه, مه 9.

این تبدیل شدن به نویسنده, 56, مشترک ادای احترام او به سنگ پایونیر از طریق توییتر نوشتن “با سرزندگی خود را از خلاقیت و امتناع خود را به هر چیزی غیر از خود کمی ریچارد گذاشته پایه و اساس نسل از هنرمندان به دنبال دارد. ما خیلی خوش شانس به او بود. ارسال همه عشق و علاقه من به خانواده و دوستان خود را امروز.”

Jagger, 76, نام پیشگامی که نام کامل ریچارد Wayne Aud “بزرگترین الهام بخش من در سنین نوجوانی” از طریق Instagram و نشان داد که او یاد گرفته در مورد حضور مرحله از “بلند قد سالی” خواننده.

“هنگامی که ما در تور با او من می خواهم به تماشای حرکت خود را هر شب و از او یاد بگیرند که چگونه برای سرگرمی و شامل مخاطبان و او همیشه سخاوتمندانه با مشاوره به من,” the Rolling Stones خواننده گروه نوشت.

رینگو استاربرای ارسال یک عکس از ریچارد با بیتلز زیر نویس “یک شب به یاد داشته باشید.”

Bette Midler ستایش گرجستان بومی به عنوان یک “نابغه خالص و ساده است.” او افزود: “او راه را برای (کد برای او شد پاره پاره کردن) بسیاری از هنرمندان است. سازمان دیده بان یوتیوب اجرای برنامه برای دیدن آنچه منظور من است. من او را ملاقات نمود در پایین و از در بورلی هیلز’ که در آن او خنده دار بود. چه یک میراث. خدا به شما برکت دهد, ریچارد.”

ما هفتگی در روز شنبه تایید کرد که سرگرم کرده بود درگذشت در نشویل Tennesse. علت مرگ ناشناخته است. ریچارد جان سالم به در توسط پسرش دنی جونز Aud.

جک بارتریچارد عامل گفت: ما که برنده جایزه گرمی شد “بسیار هشدار” و “لذت بردن از زندگی” در سال های بعد و حتی هنوز هم بازی پیانو.

“او در همه وجود دارد. او در تمام دانشکده ها و امکانات. اگر شما فقط او را به صحبت در تلفن شما فکر می کنم او یک پسر در sixites,” بارت گفت و اضافه کرد “او خواهد بود از صمیم قلب از دست رفته است.”

متولد مکن گرجستان سرگرم کننده موفقیت در 1950s برای یاد آهنگ “Tutti Frutti,” “, قد بلند” و “خوب Golly از دست مولی.” ریچارد رفت در راک تاریخ موسیقی برای اجراهای پر انرژی و او هم مرد ،

در پایین حرکت به خواندن ستاره’ مراسم تجلیل از خواننده افسانه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de