احساس عشق! پیتر وبر به حال ژله تعریف از خود دختر کلی فلاناگان.

خطوط هوایی دلتا خلبان 28 مشترک یک فن حساب پرده رجعت شات از زن و شوهر از وقت خود را در کارشناسی. این دو تصویر شد لبخند از گوش به گوش در حالی که آماده شدن برای هیئت مدیره یک هواپیما. فلاناگان برای او شد لباس پوشیدن و در لباس خلبان با تشکر از حمل و نقل هوایی با مضمون گروه تاریخ از اولین قسمت.

“هی کاپیتان به دنبال خوب است که در مدرسه” وبر نوشت: در پنج شنبه, مه 7.

Peter Weber Compliments Kelley Flanagan in Throwback Pic
کلی فلاناگان و پیتر وبر. ABC/جان Fleenor

شیکاگو مبتنی بر وکیل رقابت برای وبر قلب در کارشناسی‘s 24 فصل آن پخش شده در اوایل این سال است. او حذف شد در هفته 7 و بومی کالیفرنیا رفت و به پیشنهاد هانا ان Sluss. او به نام خود تعامل به Sluss 24 و به طور خلاصه به تاریخ مدیسون Prewett پس از آوریل آخر پیچیده.

دو هفته پس از فصل 24 نتیجه گرفت وبر و فلاناگان موجب آشنایی شایعات زمانی که آنها کشف حلق آویز کردن در شیکاگو با هم.

ما هفتگی اخبار شکست در 28 آوریل که وبر و فلاناگان مورد هستند. “پیتر و کلی به طور کامل آشنایی, اما آنها به اعتراف به آن و به گفته یک منبع نشان داد. “او شده است بسیار دقیق تر شده است و ماندن در خانه او از زمان حادثه با پیتر در حالی که راه رفتن در Riverwalk در شیکاگو و نمی خواهید به انتقاد از سراسر اینترنت.”

سه روز بعد این زن با تایید رابطه خود را از طریق Instagram. “شما به من رسید. اجازه دهید ماجراجویی آغاز خواهد شد,” او نوشت: در آن زمان به اشتراک گذاری یک عکس از خود را برای اولین بار در یک تاریخ در لیسانس.

Peter Weber Compliments Kelley Flanagan in Throwback Pic
پیتر وبر و کلی فلاناگان شاتر (2)

فلاناگان ارسال شده رجعت عکس که همان روز از خودش نشست Kygo در PoloFest 2019 قبل از لیسانس. “رجعت به زمانی که من ملاقات Kygo در ماه اوت کردم و او را به ثبت نام در اين راحتي به هدیه به پیتر در نشان می دهد! ❤️ #polofest” او زیر نویس عکس, به اشتراک گذاری یک عکس از مشاوره نروژی DJ به او در حال حاضر-کمال “خلبان پیت نمی تواند گنگ است. انتخاب کلی!”

وبر برای خود اعتراف کرد که او “در نهایت آن را کردم راست.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de