کوبه برایانت فرزند ارشد پدر ناتالیا برایانت در زمان یک لحظه در روز شنبه, مه 9 به یاد داشته باشید جان Altobelli یک مربی بیس بال که درگذشت و در کنار پدر و برادر Gianna و شش نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه است.

“تولدت مبارک آقای آلتو” 17 ساله و زیر نویس یک عکس از مربی در این زمینه همراه با یک قلب قرمز. این عکس در اصل نوشته شده در Orange Coast College بیس بال حساب در افتخار تولد 57 روز پیش از آن.

Kobe Bryant’s Daughter Natalia Pays Tribute to Baseball Coach John Altobelli Who Died in Helicopter Crash
کوبه برایانت و جان Altobelli. شاتر; OCC بیس بال/Instagram

Altobelli شد سر مربی تیم از دزدان دریایی تیم برای 27 فصل است. او در ژانویه 26 تصادف در کالاباساس کالیفرنیا همراه با همسرش, کری و دختر الهام بود که 13 ساله Gianna بسکتبال تیمی است.

Kobe Bryant’s Daughter Natalia Pays Tribute to Baseball Coach John Altobelli Who Died in Helicopter Crash
جان Altobelli OCC بیس بال/Instagram

دستیار مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser نیز در تصادف کشته شد سارا چستر و دخترش Payton بود که یکی دیگر از هم تیمی از Gianna را. خلبان, Ara Zobayan نیز فوت کرد زمانی که هلی کوپتر او خلبانی آمار تپه به عنوان گروه بود در راه خود را به یک بازی بسکتبال در کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس کالیفرنیا.

در علاوه بر این به ناتالیا NBA افسانه 41 سمت چپ در پشت, همسر ونسا و دختران Bianka, 3, و, کاپری, 10 ماه.

در مارس 1, ونسا در زمان به Instagram برای او آرزوی اواخر دختر تولدت مبارک.

“مبارک 14th تولد برای کودک شیرین من دختر بچه Gianna” او زیر نویس یک عکس از دختر خندان. “مامان را دوست دارد شما بیش از من همیشه می تواند به شما نشان می دهد. شما بخشی از روح من برای همیشه لطفا برای. من از دست شما خیلی روزمره است. من آرزو می کنم من می توانم از خواب بیدار و شما در اینجا با من است. من از دست شما لبخند خود را در آغوش گرفتن و خود را giggles. من از دست همه چیز در مورد شما جی جی. من شما را خیلی دوست دارم!!!!!!!”

روز بعد روز تولد خود را با 38 ساله مشترک جدید نامه نوشته شده توسط شوهرش تقریبا 19 سال است که او هرگز تا به حال این شانس را بدهد به او.

“دیروز که من پیدا کردم یک پاکت نامه برچسب برای: عشق از زندگی من است. از Tu Papi,” ونسا زیر نویس یک عکس از یک پاکت در Instagram on May 5. “من منتظر برای باز کردن یک نامه در روز تولد من است. آن را به من داد چیزی برای نگاه به جلو به امروز. گم شده و عشق زندگی من و کمی شیرین من Mamacita – همکار من برج ثور. ممنون از خواب بیدار به من 3 شیرین دختران امروز است. کاش ما همه با هم بودند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de