پس از نزدیک به یک ماه سکوت در سابق سنا کارمند تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه او presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نظر می رسد در MSNBC در مارس 1 به عموم انکار کسانی که ادعا می کند برای اولین بار. پاسخ خود را یافت می شود واکنش های متفاوتی در میان مردم است.

با توجه به آخرین اخبار یاهو/نظرسنجی نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان — 49 درصد — بود “راضی نیست” با بایدن در پاسخ به Reade را با خود ندارد. تنها 19 درصد گفتند که آنها “بسیار راضی”; باقی مانده 32 درصد “تا حدودی راضی است.”

این تقسیم تغییرات قابل توجهی در حزبی عبور-جدول بندی. جمهوری خواهان — در نظر گرفتن نشانه خود را از رهبران حزب که متهم بایدن و حامیان او از نفاق برای رد Reade حساب در مقایسه با چگونه دموکرات درمان حمله به اتهامات علیه دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh — شدت یافتن بایدن واکنش غیر قابل قبول است. هفتاد و شش درصد از توافق پاسخ دهندگان “راضی نیست” و تنها 9 درصد شد “بسیار راضی است.”

در مقابل اکثر دموکرات ها بودند حداقل “تا حدودی راضی” (41 درصد) و یا “بسیار راضی” (37 درصد) با بایدن توضیح. حزب رتبه و فایل ممکن است در انتظار مترقی رهبران به سیگنال در یک جهت. بسیاری از عمده گروه زنان کاهش یافته است یا نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. عمده endorsers از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما و وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتون هنوز به طور علنی رسیدگی به اتهامات.

احزاب در حال تقسیم به طور مشابه در مورد اینکه آیا آنها حتی بر این باورند که اتهامات در وهله اول.

به سختی هر گونه دموکرات (12 درصد) گفت: آنها قطعا بر این باور است که بایدن حمله Reade در سال 1993. بسیاری از (49 درصد) گفت: آنها نیست و کوچکتر مانده (40 درصد) گفت: آنها مطمئن بودند. اکثریت توافق پاسخ دهندگان (53 درصد) بر این باور Reade تنها با یک دانش سطحی (9 درصد) و گفت او اتهامات درست نیست و بقیه (38 درصد) مطمئن نیست.

قابل توجه 62 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 ادعای آنها بر این باورند Reade. بیست و پنج زن را متهم کردند که رئیس جمهور از سوء اتهامات او را رد کرده است.

جو بایدن و تارا Reade. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP آخرین تصاویر از طریق توییتر)

در عین حال به نظر می رسد کمی احتمال محرومیت بیشتر آیات اتهامات ایستاده بایدن در راه تبدیل شدن به حزب دموکرات پرچمدار. تقریبا یک چهارم از دموکرات ها 24 درصد و 29 درصد از پاسخ دهندگان به طور کلی گفت که آنها مورد علاقه انکار او نامزدی نه کسری ناچیز اما به مراتب کمتر از اکثریت. (جمهوری خواهان و بدیهی است که ممکن است به دلیل ترجیح می دهند تضعیف دموکرات نامزد شده است.) یک رقابت کنوانسیون خواهد بود به طور کامل بعید است که محرومیت یک حزب شورش داده بایدن کلی محبوبیت آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در یک کاملا مجازی کنوانسیون.

اتهام تجاوز جنسی نمی رسید بایدن را electability شماره — او است که هنوز هم پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر نظرسنجی 45 درصد به 42 درصد هر چند کمی پایین تر از حاشیه در اواخر ماه آوریل زمانی که او بود که منجر 5 امتیاز 47 درصد به 42 درصد است.

_____

یاهو! اخبار بررسی های انجام شده توسط YouGov با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 1,573 ایالات متحده بالغ ساکنان مصاحبه آنلاین ممکن است بین 5-6, 2020. اين نمونه وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش و پرورش. پاسخ دهندگان انتخاب شدند از YouGov را انتخاب و در پنل به نمایندگی از تمام U. S ساکنان. حاشیه خطا در حدود 3.1 درصد است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله