ممکن است یک توفان برف در ساخت برای این آخر هفته و آن را می تواند به ارمغان بیاورد تاریخی برف مجموع به قطعات داخلی شمال شرقی و جدید انگلستان است.

روز جمعه یک طوفان در حال حرکت سیستم به غرب خواهد شد برخورد با هوای سرد قطب شمال هوا حسن نیت ارائه میدهد از گرداب قطبی آوردن پتانسیل سنگین برف مرطوب به منطقه است. باران سنگین است که ممکن است در طول I-95 راهرو.

“غیر منتظره توده هوای سرد از شرق کانادا را کشیده و به سوی جنوب به شرق ایالات متحده در پشت طوفان در نتیجه گسترده کم سابقه دمای پوشا تا آنجا در جنوب آلاباما و می سی سی پی در روز شنبه” خدمات ملی آب و هوا گفت: در هوا بحث و گفتگو.

گسترده بارش برف بالغ خواهد شد طیف وسیعی از گرد به 6-8 اینچ در برخی از نقاط در حالی که مناطق جدا شده در شمال انگلستان می تواند تا پا. اگر این اتفاق می افتد آن را خرد ممکن است بارش برف ثبت شده است. برخی از شهرستانها که می تواند دیدن برف شامل Syracuse, روچستر نیویورک, آلبانی در نیویورک; اسکرانتون پنسیلوانیا; و برلینگتون ورمونت.

مرتبط با: هواشناس سگ باعث ویروسی ظاهر

علاوه بر باران و برف, از آن خواهد شد بسیار باد می وزد با gusts بیش از 40 مایل در ساعت در سراسر شمال شرقی منطقه و شرقی. برف و باران و دوش و توفانی بادها ادامه خواهد داد برای شمال و انگلستان از طریق پنج شنبه.

حدود 64 میلیون نفر از زیر یخ ساعت و هشدارها و از غرب میانه بالا به Appalachians, از شمال شرقی به انگلستان جدید. این احتمال گسترش در پوشش و جمعیت به عنوان طوفان توسعه.

“اندکی خطر رعد و برق شدید و بیش از حد بارش در بخشهایی از جنوب دشت” آب و خدمات گفت.

هوای سرد خواهد شد که مسئول برف در شمال و انگلستان خواهد بود رکورد شکنانه. بیش از 50 پایین ضبط می تواند تنظیم شود و يا پس از شنبه و یکشنبه. بالا و پایین خواهد بود 10-20 درجه زیر دمای این آخر هفته که هوا سرد کشش تمام راه را به اعماق جنوب.

برف ممکن بود در کوه Pocono پنسیلوانیا در روز جمعه. و در روز پنج شنبه فدرال پايتخت گفت: برف ممکن بود در شهر نیویورک است.

در بوستون پیش بینی ها انتظار wind chill factor در روز شنبه به افت درجه حرارت پایین به 30s.

شنبه صبح 75 میلیون نفر را از خواب بیدار به دمای زیر انجماد. باد لرز در شمال شرقی خواهد بود در 20s و 30s و برای بسیاری از شهرستانها از آن خواهد شد سرد در روز شنبه از آن را در روز کریسمس. شهرستانها است که می تواند مجموعه ای پایین ضبط بیش از آخر هفته عبارتند از: نیویورک و بوفالو; نشویل و ممفیس, تنسی; بالتیمور; دیترویت; پیتزبورگ; شارلوت کارولینای شمالی; Little Rock, Arkansas; Montgomery, Alabama; و Shreveport, Louisiana.

آخرین بار شهر نیویورک آغشته به 30s در مارس 1978 بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله