تارا Reade سابق مجلس سنا انتقاد جو بایدن که متهم به او تجاوز جنسی گفته madadi در یک مصاحبه جدید است که او بخواهد به معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد و پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری است.

“من آرزو می کنم او خواهد گفت:” Reade وقتی پرسید که آیا او می خواست بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برداشت. “اما او نمی خواهد. اما من آرزو می کنم او خواهد بود. این که چگونه من احساس عاطفی است.”

Reade مصاحبه با کلی بود که او برای اولین بار در دوربین ظاهر پس بایدن علنا رد او اتهام که او مجبور خودش در او در سال 1993 بوسیدن او را بدون رضایت و دیجیتالی نافذ او.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن در مصاحبه ای گفت: جمعه گذشته با MSNBC را میکا Brezinski.

کلی سابق ایسنا و NBC لنگر منتشر شد قبل از ضبط مصاحبه با Reade در قطعه در رسانه های اجتماعی در سرتاسر پنج شنبه بعد از ظهر و شب.

“مبارزات انتخاباتی خود است در نظر گرفتن این موقعیت که آنها می خواهید به قادر به صحبت با خیال راحت. من تجربه کرده اند که گفت: Reade که اضافه شده است که بایدن باید “مبارزه در شخصیت.”

Reade همچنین گفت کلی است که او را “کاملا” پاسخ به سوالات در مورد اتهامات او را تحت سوگند و موضوع خودش را برای عبور از آزمون در یک مد مشابه به دیوان عدالت برت Kavanaugh اولین متهم, دکتر کریستین Blasey فورد. Reade اما متوقف کوتاه متعهد به انجام یک تست دروغ سنجی — مگر اینکه بایدن بود تا خودش.

“من نه یک مجرم. جو بایدن باید دروغ گفت: Reade. “چه نوع سابقه ندارد که برای بازماندگان خشونت? آیا معنی آنها فرض گناه و همه ما باید به polygraphs? بنابراین من را اگر یک جو بایدن طول می کشد یک — اما من یک جنایتکار است.”

سابق سنا دستیار و بایدن مدعی تارا Reade. (دونالد تامپسون/AP)

تریبون در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا به گزارش روز شنبه که آن را تا به حال به دست آمده یک دادگاه سند نشان می دهد که Reade گفت: شوهر سابق او در سال 1996 بود که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که کار برای بایدن. این اولین رکورد های عمومی تایید او چنین اتهام در آن زمان البته یک که شامل نمی شود ذکر بایدن ارتکاب آزار و اذیت و یا او را بیشتر اخیر ادعا می کنند از تجاوز جنسی.

در سال 1996 اعلام Reade سپس شوهر, تئودور Dronen نوشت که Reade یک بار به او گفت “یک مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن را” و او “در نهایت رخ داد یک معامله با رئیس ستاد سناتور و چپ و موقعیت خود را.”

بایدن را مدیر کمپین در زمان تد کافمن را تکذیب کرد و گفت که Reade تا به حال با نزدیک شدن به او را با چنین اتهامات زده یا یک معامله در مورد آنها.

“من باید به طور مداوم گفت: آنچه که در حقیقت در اینجا — که او هرگز به سراغ من آمد و” Kaufman گفت: در بیانیه منتشر شده به این مقاله است. “من به یاد داشته باشید او بود و او به من می آیند در هر یک از این شرایط من می خواهم به یاد داشته باشید. اما من نه به خاطر او نیست.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به نظر تریبون داستان هر چند آنها منتشر شد بیانیه جدید در مورد Reade را ادعا می کند.

“یک واقعیت غیر قابل اجتناب در مورد این اتهامات کاذب است که بیشتر و بیشتر تناقضات نگه داشتن در حال ظهور” کیت Bettingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت که در ایمیل فرستاده بیانیه را فشار دهید.

“هر روز بیشتر و بیشتر تناقضات بوجود می آیند” Bettingfield ادامه داد. “زنان باید دریافت سود از شک. آنها باید قادر به جلو آمده و به اشتراک گذاری داستان های خود را بدون ترس از مجازات و یا آسیب — و همه ما باید مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که. در همان زمان, ما هرگز نمی تواند قربانی کردن حقیقت است. و حقیقت این است که این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات نادرستی.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de