تلویزیون واقعیت های عاشقانه: Meghan پادشاه ادموندز و جیم ادموندز’ رابطه گاهشمار

عشق فتح همه ؟ نه آنقدر. Meghan پادشاه ادموندز و جیم ادموندز مواجه شده اند فریب دادن اتهامات باروری مبارزات و براوو دوربین در طول ازدواج خود را.

سابق Real Housewives of Orange County, زن و شوهر, گره خورده است گره در 2014. جیم بازنشسته بیس بال بازیکن دو بار ازدواج کرده قبلا. او به دو دختر هیلی و لورن با همسر اول خود LeAnn هورتون. سال های پس از خود تقسیم هورتون خود را از دست نبرد با سرطان در سال 2015.

در سال 2008 جیم ازدواج دوم خود را با همسر آلیسون Jayne Raski. آنها به اشتراک گذاشتن یک پسر به نام Landon و یک دختر به نام, Sutton. طلاق خود را نهایی شد پس از شش سال از ازدواج ماه قبل از جیم و مگان گفت: “من” در اکتبر 24, 2014.

مدت کوتاهی بعد از عروسی, Meghan که 14 سال جوانتر از جیم پیوست بازیگران RHOC. طرفداران تماشای پایین رفتن از طریق IVF به استقبال دختر خود Aspen و اغلب دیدم جیم التماس Meghan به نگه داشتن او را از مسائل با زنان دیگر.

پس از کشف او باردار بود, با, دوقلو, Meghan چپ RHOC پس از سه دلیل اما درام متوقف نمی برای زن و شوهر. در ژوئن 2019 سابق St. Louis Cardinals ستاره متهم شد که بی وفا بودن به مگان. این اتهامات که جیم را تکذیب کرد به طور انحصاری به ما هفتگیشامل ورزشکار اتهام ارسال عکس از آلت تناسلی خود را به زن دیگری و گفته با ارسال تصویری از خودش را در همان روز Meghan به هنگام تولد به دوقلوها, هیز و هارت.

“متاسفانه من تا به حال یک مرور در قضاوت. من درگیر نامناسب گفتگو با این فرد” جیم گفت: ما پس از اخبار را شکست. “در هیچ زمانی وجود هر نوع رابطه و یا تماس فیزیکی. مطلقا هیچ. این است که کسی در تلاش برای کسب سود از نام من. من آگاه هستم او انجام داده است این به دیگران در گذشته است.”

“واضح است که من ساخته شده بسیار ضعیف تصمیم به افشای خودم و خانواده ام به این نوع از شخص” او ادامه داد. “برای این, من واقعا با عرض پوزش و طلب عفو از همسر من. “من به خشم آمده به قصد خراب کردن من و خانواده را به قصد اقدام قانونی. ما هرگز با داشتن هر گونه مشکلات در ازدواج ما. من وکیل است که در اختیار داشتن اسناد و مدارک جایی که این فرد اعتراف کرده ساخت بخش های زیادی از او ” داستان.” … من تا به حال هرگز هر نوع فیزیکی رابطه خارج از ازدواج من با او و یا هر کس دیگری.”

چهار ماه بعد ما را شکست این خبر که مگان و جیم تقسیم پس از پنج سال از ازدواج. در حالی که مگان متهم جیم از “داشتن رابطه” با 22 ساله پرستار بچه او را رد اتهامات.

حرکت را از طریق به بطور منظم احساس بالا و پایین مگان و جیم رابطه:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>