بحث در مورد بالا و پایین رابطه است. هانا قهوه ای و تایلر کامرون برای اولین بار ملاقات در فصل 15 از لیسانس. در حالی که او نمی برد فصل — او به طور خلاصه مشغول به Jed وایات پس از آخر — جفت مانده اند در تماس از تلویزیون فروپاشی است.

از آغاز هانا و تایلر تا به حال چنین قوی اتصال فیزیکی به طوری که آن را نگران او.

“من احساس می کنم رابطه ما بسیار سرگرم کننده بوده است بنابراین آسان گرفتن به دانستن هر یک از دیگر” سابق ملکه مراسم مجلل گفته تایلر در طول فانتزی مجموعه قسمت. “اما وجود دارد یک نگرانی برای من در مورد ما رابطه فیزیکی. آن است که یک بخشی از روابط ما. من فقط هستم تا گرفتار بودن در اطراف شما و شما نگه داشتن من و بوسیدن من. من فقط می خواهم که. مانند من انجام دهد. و بنابراین من باید به نوع تنظیم مجدد خودم گاهی فکر می کنم خوب است ، شما می دانید که وجود دارد. اما آن را می شود بیشتر است.”

در نهایی خود را در یک تاریخ پیش از گذشته افزایش یافت مراسم هانا بستری قوی چگونه او احساس می شود. “من خیلی خوش شانس هستم. من احساس می کنم خیلی خوش شانس. زمانی که من فکر می کنم در مورد زندگی با تایلر, آن را تقریبا مانند او این است که مرد کامل است. یکی است که شما می خواهید برای معرفی به همه که شما می دانید … من می دانم که او خواهد از من محافظت, مرا ایمن و ما را شیرین ترین خانواده cutest بچه کوچک” او در نشان می دهد. “تایلر باعث می شود من احساس خیلی خاص و خیلی دوست داشتم, من نمی خواهم او را به اجازه رفتن از من. من می توانید ببینید که در آغوش او برای همیشه.”

هنگامی که آن زمان برای نهایی افزایش یافت مراسم آلاباما بومی خرد شده مدل قلب. “من خیلی خوش شانس را به شما را دوست داشت” او گفت:. “من دوست دارم شخص دیگری. من خیلی متاسفم.”

پس از آخر — و تقسیم او از Jed — پخش جفت ساخته شده است برنامه ای برای دیدار با, که تایلر فرض اتفاق می افتد.

“من فکر می کنم که ما فقط هر دو مورد نیاز به آن زمان به صحبت کردن و شما می دانید فقط با دیدن هر یک از دیگر و وجود دارد برای هر یک از دیگر,” او گفت: “Viall فایل” پادکست در ماه جولای. “من فکر می کنم ما باید یک رابطه بزرگ شما می دانید و دوستی و این چیزی نیست که نیاز به قطع می شود چون که کار نمی کند. من فکر می کنم که نابالغ است.”

او همچنین افزود که این جفت ارز در یک پیوند قوی. “ما از طریق رفت و در کل خیلی با هم. شما می دانید که یک سفر دیوانه برای به اشتراک گذاشتن و تجربه با کسی گفت:” نیک Viall. “و من ارزش و گرامی داشتن رابطه ما و دوستی ما و این چیزی است که من نمی خوام فقط قطع سرد ترکیه به دلیل آن کار نمی کند. … [او] کسی که من امیدوارم که به یک نوشیدنی و ببینید چه اتفاقی می افتد و آن را یک گام در یک زمان.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای یک جدول زمانی از رابطه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de