Rosenstein ‘دامنه’ یادداشت تایید Baselessness از مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه پروب


Finally, سه سال آینده وزارت دادگستری است در نشان دادن کمی بیشتر پا در Rosenstein “دامنه” memo — این بخشنامه که پس از آن معاون دادستان کل راد Rosenstein تعریف پارامترهای تحقیقات او منصوب ویژه مشاور رابرت مولر به انجام.

البته این بازی هرگز به پایان در مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه کاوشگر پس از دردسر است. دامنه یادداشت باقی مانده تا حدی tantalizingly redacted. افشای محدود است به Rosenstein را ادعا زمینه را برای تحقیق در مورد چهار نفر از اعضای تهمت انتخابات ریاست جمهوری: کارتر صفحه پل Manafort جورج پاپادوپاولوس و مایکل فلین. اما شش خط از متن که به نظر می رسد برای توصیف یک پنجم فرد و قرار است بر اساس بررسی که در فرد باقی می ماند محذوف.

آیا این redacted بخش مراجعه به رئيس جمهور تهمت? ما نمی دانیم.

ما نمی دانیم که FBI باز کرده است تحقیقات جنایی از مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس این نظریه قابل دفاع است که یک رئیس جمهور شلیک FBI مدیر می تواند به میزان انسداد عدالت است. گذشته از 200 صفحه از این ویژه مشاوره مفصل گزارش همچنين نشان می دهد که دوز و کلک از فعالان دموکرات که رابرت مولر استخدام برای انجام این تحقیقات سعی کردم مثل جهنم برای ایجاد انسداد در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این بود که از جنبه های ویژه مشاور شرکت های دارای مجوز توسط Rosenstein دامنه memo? برای برخی از این دلیل ما نمی گفت.

دامنه یادداشت مورخ 2 اوت سال 2017. آن است که ارزش تمرین به همین دلیل لازم بود.

Rosenstein منصوب مولر در تاریخ 17 مه سال 2017. در انجام این کار به من توضیح داد که بارها و بارها در زمان او موفق به تطابق با مقررات فدرال. انتصاب مشاور ویژه مناسب است تنها در صورتی وجود دارد که پایه و اساس حقیقی برای حمایت از تحقیقات جنایی است که وزارت دادگستری است و بیش از حد تضاد به انجام. روسیه بررسی شد تحقیقات جنایی آن را یک ضد جاسوسی بررسی است. دوم تمرکز بر فعالیت های قدرت های خارجی برای جمع آوری اطلاعات در اهداف و نه در فعالیت های جنایی برای تعقیب اهداف است.

در مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه وجود دارد هیچ پایه و اساس حقیقی برای تحقیقات جنایی به همین دلیل است که Rosenstein نمی تلاش برای بیان یک در بخشنامه انتصاب مولر. بنابراین این سوال وجود دارد که آیا یک درگیری نیاز به انتصاب یک دادستان از خارج DOJ هرگز نباید رسیده است. حتی اگر آن را به حال رسیده بود وجود دارد هیچ درگیری به همین دلیل است که اف بی آی و DOJ انجام شده است که روسیه تحقیقات برای نزدیک به یک سال قبل از مولر انتصاب. در هر صورت از آنجا که اف بی آی ضد جاسوسی ماموریت است نه دادستان و کار آن به طور معمول نمی نیاز به یک DOJ دادستان بسیار کمتر از خارج از دادستان.

که قرار ملاقات اولیه بخشنامه شد کاملا ناکافی است تعجب آور نیست. در آن هفته بود که Rosenstein آشکارا عاطفی خراب است.

در مارس 9, رئیس جمهور تهمت اخراج FBI مدیر James Comey علنا با تکیه بر یک یادداشت Rosenstein نوشت و احمقانه فرض او می خواهم درو دو حزبی ستایش بیش او بعد از همه سوختن Comey بیش از نادرست از هیلاری کلینتون ایمیل جست و خیز. به شوک و ترس Rosenstein بود تخطئه. هر چند دموکرات ها تا به حال هیچ استفاده واقعی برای Comey (آنها او را سرزنش برای کلینتون را شکست) توسط مه 2017 آنها آن را پیدا مصلحت به قاب Comey شلیک به عنوان ارتفاع از رئيس جمهور را به “تبانی” با روسیه — مانع اف بی آی در تلاش برای بررسی تب رویای مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین همدستی با کرملین. در واقع دفتر و سپس اقدام مدیر اندرو McCabe, افتاده در Comey شلیک به عنوان یک منطق برای باز کردن انسداد در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Rosenstein آشفته بیش از ساخته شده سقوط مرد. در wringing دست بیش از چگونه برای بازگرداندن شهرت او به عنوان یک وسواسی حزبی (یعنی اسمی جمهوری خواه بوروکرات تحسین دموکرات) او مطرح امکانات استناد 25 متمم برای حذف ذهنی نامناسب رئیس جمهور از دفتر و مخفیانه ضبط رئیس جمهور در دفتر بیضی (اگر تهمت ranted ضبط ممکن است متقاعد کردن دولت بود که او ناپایدار). تحقق این بود که مجنون مفاهیم Rosenstein در نهایت حل و فصل در نامگذاری مولر یک کمربندی آیت به عنوان یک مشاور ویژه. انتصاب ساخته شده در مارس 17, با Rosenstein اطمینان به دموکرات کنگره که مولر را عملا بی حد و حصر قدرت.

اما مشکل باقی مانده است: وجود دارد هیچ پایه و اساس حقیقی به این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا هر کسی که در ارتباط با آن تا به حال درگیر در توطئه با کرملین به تداخل با کمپین 2016 توسط cyberespionage و یا هر گونه دیگر فعالیت های جنایی.

شکست Rosenstein منظور انتصاب مولر برای مشخص کردن یک پایه مناسب برای یک فرد بود و نه فقط یک ادراک مشکل برای وزارت دادگستری: آن portended چالش های قانونی. اگر مولر شارژ هر کسی آن را به عنوان به نظر می رسد او آماده برای انجام به Manafort (برای مالیات و جرایم دیگر ربطی به تهمت و روسیه) دفاع قطعا ادعا می کنند که مولر انتصاب نامشروع بود.

به کاغذ بیش از این کمبود Rosenstein صادر دامنه یادداشت. تا دیروز ما اجازه داده شده بود برای دیدن تنها Manafort مربوط به معابر (چون فقط adumbrated آنها به یک مسئله تبدیل شد در Mueller را تعقیب Manafort). اما به من اشاره کرد در آن زمان که حتی گوشه ای از این یادداشت ارائه بینش به مضحکه می خواند که مولر انتصاب و مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه کاوشگر خود را.

این unredacted Manafort بخش مجاز مولر به بررسی اینکه آیا Manafort “مرتکب جرم و جنایت از طریق تبانی با مقامات دولتی با توجه به تلاش های دولت برای دخالت در انتخابات 2016.” که در آن برای شروع ؟ اول که ما به ذکر چند بار از من می توانید تعداد تبانی جرم نیست. دوم, جای تعجب نیست, Rosenstein بیان هیچ پایه و اساس حقیقی به این باور Manafort بود “تبانی” با روسیه است. سوم این که بدیهی است از آنجا که “اساس” را برای این اتهام بود ساختگی “استیل پرونده.” چهارم زمان Mueller منصوب شد اف بی آی و وزارت دادگستری به خوبی می دانستند که این پرونده شد کلینتون-کمپین-حمایت تبلیغاتی. ماموران اف بی آی بود نه تنها موفق به اثبات آن سه شایعات ادعا می کند; آنها همچنین می دانستند که استیل بود و عمده اعتبار مشکلات و آنها تا به حال مصاحبه با یک کلید استیل “sub-منبع” که در تمسخر ادعاهای او را به عنوان بی معنی است.

البته Rosenstein نمی خواستم به کسانی که ناخوشایند جزئیات بالا. در زمان دامنه یادداشت او تنها به تازگی مجاز نهایی نرم افزار برای FISA نظارت حکم علیه کارتر صفحه — که متکی استیل پرونده وجود چه FBI و DOJ در حال حاضر می دانستند در مورد آن نقص است.

صحبت از صفحه به یاد بیاورید که او هرگز به جرم متهم با وجود FBI و DOJ چهار نمایندگی تحت سوگند به دادگاه FISA که او یک عامل مخفی روسیه مشغول به کار در یک “توطئه همکاری” بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و پوتین خبر داد. در عین حال در حال حاضر unredacted بخشهایی از دامنه یادداشت نشان می دهد که Rosenstein مجاز مولر به بررسی صفحه به صورت “تبانی” با روسیه است. به طور طبیعی این یادداشت نمی استادانه درست شده در “پایه” برای این ادعا. مانند “اساس” برای FISA حکم آن با اتکا به شدت در استیل پرونده.

این unredacted دامنه یادداشت به طور مشابه نشان می دهد جورج پاپادوپاولوس به عنوان یک Mueller تعقیب هدف در طول پشتیبانی اتهام که او ممکن است مرتکب شده اند وجود ندارد جرم “تبانی با مقامات دولتی.” مولر مجاز بود به دنبال این ادعا حتی اگر ما در حال حاضر می دانم که FBI و DOJ می دانستم که آن نادرست بود. زیرا اف بی آی استفاده کرده بودند محرمانه خبرچینان به تلاش برای به دام انداختن پاپادوپاولوس به اعتراف به این که او و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بودند در cahoots با کرملین محققان می دانستند که او تا به حال به شدت آن را تکذیب کرد. آنها همچنین می دانستند که خود نکته اصلی در پاپادوپاولوس (الکساندر Downer استرالیا دیپلمات با دیرینه روابط کلینتون) بود و در واقع ادعا کرد که پاپادوپاولوس گفت: این کمپین همکاری با روس ها. در واقع پاپادوپاولوس بود و نه حتی اشاره DNC, ایمیل, انتشار بود که “پیشنهاد” به این دیپلمات وجود دارد که ممکن است نیمه, مراسم آشتی ترتیب دادند برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین تخلف درگیر است.

و پس از آن وجود دارد ژنرال فلین. در مورد تهمت–روسیه پروب دامنه یادداشت نشان می دهد Rosenstein کارگردانی مولر به بررسی اینکه آیا فلین مرتکب جرم “با درگیر شدن در گفتگو با مقامات دولتی در طول دوره از تهمت و گذار.” البته وزارت دادگستری و اف بی آی در حال حاضر می دانستم که وجود دارد این گونه جنایات از آنجا که آنها تا به حال ضبط شده از این ارتباطات بین فلین و سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

فلین ساخته شده است, هر گونه تعهدات به روسیه در مورد لغو تحریمها و حتی اگر او تا به حال انجام آن را نداشته اند یک جرم و جنایت است. تنها تئوری که این ارتباطات بودند امکان پذیر جنایی را به نام برای استفاده از لوگان عمل می کنند. همانطور که ما به ذکر چند بار این اواخر قرن 18 ماده است که وانمود به جرم مستقل دیپلماسی غیر مجاز توسط مقامات خلاف قانون اساسی است. به همین دلیل است که وزارت دادگستری است و نه حتی سعی به استناد آن پس از سال 1852 و به همین دلیل در لوگان قانون 221 سال در کتاب هیچ کس تا به حال بوده است محکوم به نقض آن است.

مولر نیز مجاز به پروب آیا فلین ساخته شده بود اظهارات نادرست به ماموران اف بی آی که او را مورد پرسش خود را در مورد Kislyak مکالمات. در زمان دامنه یادداشت FBI و DOJ می دانستند که (یک) سوال فلین شده بر اساس هر درستی منتج تحقیقات; (ب) FBI به حال عمدا نقض پروتکل برای انجام یک کمین که آنها را نداشته اند مجاز به انجام آنها به دنبال مجوز از وزارت دادگستری و کاخ سفید; (c) عوامل است که مصاحبه فلین باور نمی کند او دروغ گفته بود; و (د) اداره نادرست ویرایش گزارش فلین ، مولر کارکنان با این وجود در نهایت موفق شد در فشار فلین به اعتراف به گناه به غلط-اظهارات مسئول است. از آن زمان شده است گزارش شده که (یک) آنها تحت فشار او را به اعتراف به با تهدید به تعقیب او (b) Mueller تعهد به تعقیب فلین پسر نکردن از دادگاه در نقض قانون فدرال و (ج) دادستان پنهان از فلین دفاع قابل توجهی exculpatory شواهد در حالی که بد نمایش دادن چگونگی مصاحبه گزارش ایجاد شد.

شایان ذکر است که Rosenstein مجاز مولر به بررسی جنایات دیگر — به عنوان مثال بی نظمی در خصوص پرداخت Manafort دریافت شده از اوکراین و اینکه آیا پاپادوپاولوس و فلین باید ثبت نام با وزارت دادگستری به عنوان عوامل خارجی با توجه به کار آنها می گفته انجام, برای, بود, اسرائیل و ترکیه است. کنار گذاشتن وجود دارد که آیا به اندازه کافی واقعی پایه و اساس این اتهامات (که فقط Manafort شد و در نهایت محاکمه) آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه شد. است که هیچ قابل تصور تعارض ضمانت انتصاب مشاور ویژه دلیلی وجود ندارد که وزارت دادگستری نمی تواند به بررسی این مسائل در دوره عادی از کسب و کار.

مولر به خلاف منصوب شد فقط به این دلیل که تحقیقات از رئیس جمهور تهمت و مبارزات انتخاباتی خود می تواند به یک درگیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری. این که آیا آن را در گرو البته در مورد اینکه آیا وجود دارد یک دلیل واقعی برای انجام یک کشته از رئیس جمهور تهمت با وجود این واقعیت است که اف بی آی از مدیر سابق, James Comey گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن چند بار که او هنوز تحت بررسی است.

از به نظر می رسد از همه چیز–معاون AG Rosenstein نه تنها تا به حال چیزی که او منصوب مشاور ویژه او بیشتر به حال فراوان دلیل به می دانم که او تا به حال هیچ چیز نیست. “دموکرات ها می گویند چیست همه چیز در مورد من” است و نه قانونی, دانستنی اساس برای نامگذاری یک دادستان از خارج DOJ. آیا Rosenstein بیش از که ؟ آن را نگاه نمی کند که راه . . . اما شاید همه چیز خوب است و تحت آن شش خط که برای برخی از دلیل ما هنوز مجاز به دیدن.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مواد منفجره آیات در مورد فلین
  • سیستم کار کرده
  • IG گزارش باید پایان مولر را بررسی انسداد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله