روی شاخشده بودن نیمی از سحر و جادو عمل زیگفرید و روی درگذشت از عوارض مربوط به coronavirus, Us Weekly تایید شده در جمعه, مه 8. حیوانات مربی که انجام شده در لاس وگاس برای چندین دهه با زیگفرید Fischbacherحال آزمایش مثبت برای این بیماری در ماه گذشته. او 75.

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو, اما من از دست داده اند بهترین دوست من” گفت: زیگفرید, در بیانیه ای. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید. روی یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته. من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این
موذی ویروس است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

شاخ متولد شد و در نوردنهایم و همیشه عاشق حیوانات است. او شروع به صرف زمان با حیوانات عجیب و غریب زمانی که او 10 ساله بود و یک دوست خانوادگی به او دسترسی به برمن باغ وحش. او ملاقات زیگفرید, 80, در حالی که پردازنده یک کشتی کروز و جفت شروع یک کلوپ شبانه عمل می کنند که در آنها تسهیل ببر به. پس از کشف توسط تونی وقتی آذی را در سال 1967 از آنها خواسته شد به اجرا در لاس وگاس.

از سال 1990 تا 2003 جفت با عنوان Siegfried & Roy در سراب توچال و کازینو ترین-بازدید نمایش بر روی نوار. در اکتبر سال 2003 روی بخشی از یک صحنه تصادف زمانی که 7 سال 380 پوند ببر سفید به نام Mantecore بیت گردن خود را کشیده و او را خارج از صحنه. این mauling شاخ چپ تا حدی فلج شده و به سختی قادر به صحبت می کنند.

با وجود این گزارش که Mantecore حمله روی او ادعا کرد که او دچار سکته مغزی و ببر کشیدن او را مرحله به منظور او را نجات دهد. دانشگاه مرکز پزشکی نمی تواند تعیین اینکه آیا یا نه سکته مغزی اتفاق افتاده است قبل از نیش می زنند و یا پس از.

Siegfried Fischbacher and Roy Horn Death of Roy
زیگفرید Fischbacher و روی شاخ حضور در افتتاحیه شب جدید Cirque du Soleil نشان می دهد ‘The Beatles – عشق’ در 20 ژوئن 2006 در لاس وگاس, نوادا. Jim Smeal/BEI/شاتر

در مارس 2014 Mantecore درگذشت در سن 17. “آن را با غم و اندوه بزرگ است که من در نوشتن این یادداشت امروز” شاخ نوشت: در Facebook در آن زمان است. “در مارس 19, 2014 در اوایل بعد از ظهر عزیزمان 17 سال, ببر سفید دوست و برادر ‘Mantecore’ سمت چپ ما است و در حال حاضر با خواهر و برادر خود را در سفید ببر بهشت. من نجات دهنده, ‘Mantecore’ که یکی مسئول کشیدن من به ایمنی که در آن امدادگران می تواند به من کمک کند پس از فشار خون بالا ساخته شده من گیج روی صحنه است. او تا حد زیادی از دست رفته اما من خاطرات من و من می دانم که در حال حاضر او در حال بازی با خواهر و برادر خود را.”

در حالی که یادآوری اکتبر 2003 mauling حادثه شاخ به نام Mantecore خود را “نجات” گفت: که ببر کشیده بود او را به ایمنی پس از فشار خون بالا لگد در روی صحنه. شاخ اضافه شده است که این دو “حتی” از آنجا که او تا به حال ذخیره ببر زندگی به عنوان یک توله در دو نوبت جداگانه.

“Mantecore یک گربه بزرگ. مطمئن شوید که می آید هیچ آسیبی به Mantecore” او شنیده می شد گفت: زمانی که او به بیمارستان منتقل شد. نشان می دهد بسته شد پس از حادثه و اواز یا موسیقی دو نفری انجام می شود یک بار دیگر برای 2009 20/20 خاص است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله