مادر و دختر لحظه! ساندرا بولاک به نام دخترش لیلا یک “قهرمان” و پس از او پیوست بازیگر روی صفحه برای چهار شنبه, آوریل 8 قسمت از میز قرمز صحبت کنید.

بولاک پیوست, Jada Pinkett Smith و دخترش, Willow Smithو مادر آدرین Banfield-Jones, برای روز مادر ویژه در Facebook سریال در روز جمعه به تشکر ویژه پرستار در لس آنجلس به نام مارس Buencamino.

این اقیانوس 8 بازیگر به ارمغان آورد او 8 سال با او به مکالمه مجازی را به COVID-19 مبارزه با پرستار ویژه, فریاد, پس از خانواده خود را که قبلا اهدا ماسک به بیمارستان.

“سلام خانم” لیلا گفت: در حالی که نشسته در دامان مادر. “با تشکر از شما, مارس برای انجام همه چیز برای همه. اقامت امن برای خانواده خود را.”

پس از جمعی “aw” گفته بود بقیه زنان در تصویری-چت های Miss Congeniality ستاره ستایش او یک کمی.

“او جهان ما قهرمان” او گفت:. “او یکی که رفتن به صرفه جویی در جهان در خانواده ما. او را آماده برای پیوستن به شما در خارج وجود دارد در چند سال.”

بولاک که خانواده اهدا 6,000 ماسک به Buencamino بیمارستان در مارس مشترک برخی از کلمات محبت آمیز با کارگران بهداشت و درمان به عنوان به خوبی.

Sandra Bullock, Daughter Laila Thank a Nurse Fighting COVID-19
ساندرا بولاک و مادر لیلا به نظر می رسد روی میز قرمز صحبت کنید. حسن نیت ارائه میدهد میز قرمز Talk/Facebook

“مارس با تشکر از شما — من قصد دارم به سعی کنید به این می گویند بدون گریه” ویرجینیا بومی گفت: پس تعجب آور کالیفرنیا پرستار در طول مصاحبه. “با تشکر از شما برای همه چیز که شما در حال انجام است. ما را وادار به نشستن در اینجا و در خانه با خانواده های ما از آنجا که شما در خارج وجود دارد انجام سخت کار می کنند.”

برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر افزود: “وجود دارد و نه شام و فضل که می رود بدون ما ارسال شما عشق و قدردانی و قدرشناسی است که ما به عنوان یک خانواده باید به خاطر ما امن هستند. من از شما بسیار سپاسگزارم.”

مادر دو ستایش Buencamino برای هل دادن از طریق ترس در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و سپس گفت: Jada, 48, او را برداشت پرستار بیمارستان برای کمک مالی به پیشنهاد خود بچه ها اطفال.

“شما به عنوان یک مادر, من می دانم که شما می ترسم” بولاک ادامه داد. “من می دانم که شما می ترسم در بسیاری از سطوح و این واقعیت است که شما با متولد شدند که هدیه ای فوق العاده برای بیرون رفتن و انجام کار خوب من تعظیم کردن به خانواده خود را. من می گویند با تشکر از شما برای اجازه می دهد شما را به ترک خانه و ما فقط بسیار سپاسگزار برای شما و هر کس که شما آنچه شما انجام دهد.”

قبل از امضای کردن کون استعداد Adventist Health سفید بیمارستان یادبود با 50000 دلار از اراده و جادا اسمیت بنیاد خانواده. او همچنین گفت: این پرستار که زمانی که او آماده بود و خانواده او خواهد پرداخت و او را به یک تعطیلات با خود عزیزان.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de