هسته ای کره شمالی

گتی

  • تصاویر ماهواره ای نشان می دهد کره شمالی در حال ساخت یک مرکز جدید در نزدیکی فرودگاه پیونگ یانگ به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره تمام از آن موشک های هسته ای.
  • مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی فکر می کنم تانک می گویند که تسهیلات 17 کیلومتری شمال غرب پیونگ یانگ است “پایانی” و “مسلما مربوط به کره شمالی را گسترش موشک های بالستیک برنامه است.”
  • تسهیلات بزرگ است به اندازه کافی برای نگه داشتن کره شمالی Hwasong-15 بالستیک قاره پیما, موشک قادر به هدف قرار دادن ایالات متحده است.
  • توسعه پس از مذاکرات میان کیم جونگ سازمان ملل متحد کره شمالی از رهبر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده را شکست سال گذشته است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کره شمالی تقریبا به اتمام ساخت و ساز از یک غول تسهیلات به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری موشک های هسته ای قادر به رسیدن به ایالات متحده آمریکا با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از ماهواره عکاسی.

تسهیلات “مسلما مربوط به کره شمالی را گسترش موشک های بالستیک برنامه” با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

یک ساختمان در مرکز “است که به اندازه کافی بزرگ به جای افزایش Hwasong-15 موشک بالستیک بین قاره ای و در نتیجه تمامیت کره شمالی شناخته شده موشک بالستیک انواع” گزارش متحده است.

CSIS نشان می دهد این مرکز واقع در 11 کیلومتری شمال غرب پیونگ یانگ و ویژگی های زیرزمینی تسهیلات ذخیره سازی به اندازه کافی بزرگ به خانه همه شناخته شده کره شمالی موشک های بالستیک و همچنین حمایت خود را از وسایل نقلیه. سایت وجود قبلا فاش شده است.

همچنین ویژگی های یک “غیر منتظره ای بزرگ” تحت پوشش راه آهن ترمینال که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حمل و نقل موشک و حمایت از تجهیزات و ساختمان های به هم پیوسته طراحی شده برای درایو-از طریق دسترسی به, این گزارش می گوید.

Sil li موشک بالستیک پشتیبانی مرکز 03

Maxar فن آوری

این سایت نیز نسبتا نزدیک به بالستیک جزء تولید گیاهان در نزدیکی پیونگ یانگ.

“گرفته شده به عنوان یک کل این ویژگی ها نشان می دهد که این مرکز این است که به احتمال زیاد طراحی شده برای پشتیبانی از موشک های بالستیک عملیات و به صورت موقت شناخته شده است به عنوان Sil-li (신리) موشک بالستیک پشتیبانی مرکز گفت:” جوزف Bermudez نویسنده این گزارش.

“مانند آن است که جزء دیگری از کره شمالی موشک بالستیک زیرساخت است که تحت هر دو نوسازی و توسعه در طول 10 سال گذشته است.”

کره شمالی عرضه آن قدرتمند ترین موشک های بالستیک این Hwasong-15 در سال 2017 است که کارشناسان می گویند می تواند رسیدن به “هر بخشی از قاره ایالات متحده است.”

دونالد. مغلوب ساختن پیشی جستن است پس از ملاقات با کیم جونگ سازمان ملل متحد در سه نوبت به عنوان او تلاش برای کارگزار معامله طراحی شده برای توقف کره شمالی موشک های هسته ای برنامه.

اما مذاکرات بین دو قدرت شکست در فوریه سال گذشته در یک اجلاس در هانوی ویتنام.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد به دست کیم جونگ سازمان ملل متحد یک تکه کاغذ که شامل یک بلانت تماس برای انتقال پیونگ یانگ را به سلاح های هسته ای و بمب سوخت به ایالات متحده در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

ناهار بین رهبران دو کشور بود و پس از آن لغو و رسمی کره شمالی پس از آن متهم کرد آمریکا از صدور “گانگستر-مانند” مطالبات نوید یک خنک کننده مهم در روابط پس از.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله