احساس حفاظتی. Scott Disick نگران بود در مورد چگونه Kourtney کارداشیان و کیم کارداشیان‘s رابطه تاثیر می گذارد کودکان خود را در پس خود مبارزه فیزیکی.

Scott Disick Worries About His Kids After Kourtney and Kim's Fight on 'KUWTK'
Scott Disick, Kourtney کارداشیان و کیم کارداشیان. شاتر (3)

این پارتی, پارتی هاردکور, موسس, 36, پیوست, کیم, 39, and Khloé Kardashian به بحث در مورد چگونه خواهر و برنامه ریزی برای رفع آنها ارتباط با Kourtney, 40, پس از استدلال کلامی تبدیل فیزیکی. این حادثه — که در سمت چپ کیم خونریزی از ابتدا پخش در مه قسمت از Keeping Up With the Kardashians.

این KKW زیبایی بنیانگذار نشان داد به Disick و Khloé, 35, که فرزند ارشد خواهر تا به حال اقدام به جبران.

“او رسیدن به من و او گفت:” می تواند ما را در دیدار امشب به خاطر من اتصالات فردا؟'” کیم توضیح داد. سه نفر این باورند که شده بنیانگذار احساس تحت فشار برای عذرخواهی به دلیل آینده سفر به ارمنستان با کیم و بچه های خود را.

“من در تلاش برای درک در مورد ارمنستان بدیهی است از آنجا که آن را با فرزندان من” Disick گفت. “شما چه فکر می کنید ؟ شما فقط میخوام نشستن یک روز قبل و پس از آن در یک هواپیما در سراسر جهان؟”

این تلنگر آن را مانند Disick , ستاره, سهام, پسر, ماسون, 10, دختر, پنه لوپه, 7, و, پسر, سلطنت, 5, با, Kourtney. این جفت ارز مورخ و نه سال قبل از تقسیم در سال 2015.

بعد کیم اچ Shelli Azoff پیوست مکالمه از طریق تماس تلفنی و اعتراف کرد که شنیدن اخبار از کیم و Kourtney مبارزه تکان دهنده بود.

“من نمی توانم باور کنم که شما در واقع به یک مشت مبارزه” Azoff گفت. “کندال [Jenner] به من نشان داد تصاویر از خراش و گفتم ” اوه خدای من.'”

روز قبل از قسمت پخش کیم به اشتراک گذاشته است که او را مادر, Kris Jenner, گریه پس از یادگیری در دختران او را در یک مبارزه فیزیکی.

“آن بسیار شدید” کیم توضیح داده شده در The Tonight Show Starring Jimmy Fallon در ماه مارس است. “من احساس می کنم مانند آن بوده است و بسیاری از ساخته شده است تا خشم از Kourtney یا فقط احساس مانند او واقعا نمی خواهید به فیلم دیگر. او نه از نوع فرد به تصمیم گیری و بگو: خوب بچه ها من میخوام فیلم’ اما او خواهد آمد به محل کار با یک نگرش هر روز و نوع آن را بر هر کس از خدمه به ما واقعا نمی خواهد که تصمیم گیری. ما می خواهیم نوع بود و فقط به خاطر هل دادن او و سعی کنید به کشف کردن که چرا او بسیار ناراضی است.”

Kourtney شده در این فصل است که او برنامه ریزی شده را به یک گام به عقب از نشان می دهد. در حالی که Kourtney تصمیم گیری ساخته شده است که او گفته بود بهترین برای او رفاه Disick اقدام به اولویت بندی خود سلامت روحی و روانی یک ماه بعد.

Disick بررسی می شود به تمام نقاط شمال الج مرکز توانبخشی در کلرادو برای مقابله با “صدمات گذشته” از جمله از دست دادن پدر و مادر خود را ظرف شش ماه از یکدیگر و پنج سال پیش. اما شخصیت تلویزیون بررسی شده در دوشنبه, مه 4 پس از یک عکس از او را در مرکز به بیرون درز آنلاین.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de