خانههای گلی خالی بیش از آن. تنر Tolbert و جید Roper با توجه به گسترش خانواده خود را, اما آنها انتظار تا زمانی که آنها هر دو در همان صفحه.

“ما در مورد آن صحبت کردیم. من فکر می کنم جید قطعا می خواهد یک. من در حصار. بیشتر و بیشتر به عنوان زمان می رود و من فکر می کنم من پیوستن کنار او به مثل ‘OK یک سوم خواهد بود نوع سرد به'” از لیسانس آلوم, 33, منحصرا گفت: ما هفتگی در پنج شنبه, مه 7 در ارتقاء خود را Nutrisystem مشارکت.

Roper همچنین 33 اضافه شده است که او فکر می کند که خود را از دیدگاه های مختلف هستند در نتیجه از چگونه هر یک از آنها مطرح شد.

Tanner Tolbert on the Fence About Having Baby No. 3 With Jade Roper
تنر Tolbert و جید Roper در کرکس جشنواره در 9 نوامبر سال 2019 در لس آنجلس ، تصادف/imageSPACE/شاتر

“من در یک خانواده از سه تا از بچه ها و او در یک خانواده دو بچه بنابراین من فکر می کنم ما آن را راه شدیم تا” مدل گفته ما است. “من همیشه فقط می خواستم یکی دیگر از. من احساس می کنم خانواده ما کامل نشده است بنابراین من دوست دارم به یک سوم است. او قطعا کسی من را متقاعد کند.”

اما Roper نیست و کاملا آماده برای شروع prepping برای سوم که کودک فقط رتبهدهی نشده است. همانطور که برای تنر اگر آنها تصمیم به داشتن فرزند دیگری او را آماده برای شروع از حق دور.

“اگر او می خواهد یک سوم او می خواهد به انجام آن در حال حاضر و گفتم:” من نمی دانم.’ من احساس می کنم نیاز به برخی از زمان” Roper گفت.

دباغ افزود: “اگر ما در حال انجام این کار, ما در حال انجام این کار در حال حاضر. که من شرط.”

زن و شوهر — که بحباله نکاح در اوردن, در ماه ژانویه سال 2016 نیز پدر و مادر از دختر امرسون 2 و 8 ماهه مادر بروکس. در ماه مارس تنر را باز کرد تا در مورد مبارزات خود را در اتصال با پسرش در یک پرده Instagram post.

“مدتی به عقب بر جید پادکست من یک نظر در مورد چگونه این بود من یک دقیقه برای ساخت یک پیوند با بروکس پس از او متولد شد,” او نوشت ، “این حقیقت بود و این خوب است. پس از بروکس متولد شد, من پیدا کردم خودم را در مقایسه با پیوند با او به پیوند من با [دخترم], امی, و من فکر می کنم که ناعادلانه بود برای من به خودم. ارتباط من با امی تا به حال ساخته شده است تا بیش از یک سال در حالی که من تا به حال فقط ملاقات بروکس. به عنوان یک مرد من را فقط صرف 9 ماه حامله بودن با او در یک ساختمان پیوند است که راه مثل همسر من بود. به علاوه به من بگویید بله نوزادان در حال کار سخت است. خیلی سخت تر از من تصور (من دور بود در محل کار در طول بیشتر از امی را هم به عنوان یک نوزاد پس در راه است, این اولین تجربه من که در اطراف آن 24/7).”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله