رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais

  • رئیس جمهور سابق باراک اوباما excoriated وزارت دادگستری بیش از آن تصمیم به رها کردن آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در طی یک تماس خصوصی با اوباما Alumni Association, یاهو, اخبار, گزارش شده است.
  • “وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن scot-free” اوباما گفت که اگر او misstated جرم فلین التماس گناه است.
  • سابق مشاور امنیت ملی مجرم در دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی به عنوان بخشی از روسیه شد. در ابتدا پس از همکاری با دادستان فلین استخدام بیشتر مجادله و دفاع تیم که به نام برای یک قاضی به اخراج این صورت پس از وی از سوی مامورین دادستانی در آوریم.
  • “این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است” اوباما در این گزارش گفت: در طول تماس.
  • او افزود که فلین اخبار بود و یکی از دلایلی که چرا او “رفو سرمایه گذاری” در کمک به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده 2020 انتخابات. “ما آن را به اتفاق می افتد,” او گفت:.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سابق باراک اوباما رئیس جمهور گفت: در یک تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است” پس از وزارت دادگستری به طور ناگهانی کاهش یافته است, آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یاهو نیوز گزارش داد.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به یک تعداد از اظهارات نادرست به اف بی آی طی مصاحبه ای در تاریخ 24 ژانویه سال 2017 به عنوان بخشی از اداره تحقیقات به دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا و این که آیا اعضای تهمت کمپین توطئه با مسکو است.

وزارت دادگستری در زمینه یک حرکت پنج شنبه به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین گفت: “نه متقاعد است که در تاریخ 24 ژانویه 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست است.”

اوباما گفت که در تماس با اعضای اوباما در انجمن فارغ التحصیلان و معتقد است که فلین خبر شده بود “تا حدودی عنوان.”

“وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن scot-free” اوباما گفت که اگر او به اشتباه اعلام فلین متهم شده بود با دروغ که در واقع او با متهم و مجرم به دروغ گفتن به اف بی آی است.

“این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است,” او اضافه شده است. “و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.”

اوباما و صریحی فلین را مورد تاکید بر اهمیت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده انتخابات ماه نوامبر.

“بنابراین من امیدوار هستم که همه شما احساس می کنید همان حس فوریت است که من انجام می دهم” اوباما گفت: در طول تماس. “هر زمان که من در مبارزات انتخاباتی من همیشه می گفت:” آه, این مهم ترین انتخابات است.’ به خصوص بدیهی است که زمانی که من در انتخابات است که همیشه احساس می کند مانند آن را مهم ترین انتخابات است.”

“این یکی — من در انتخابات — اما من رفو سرمایه گذاری,” او اضافه شده است. “ما باید برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

وزارت دادگستری ناگهانی تصمیم به رها کردن فلین مورد خراشیده اجرای قانون جانبازان و مقامات اطلاعاتی سابق در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را شادمان در اخبار.

این حرکت پس از دادستان کل ویلیام Barr — که منتقدان را به عنوان بازیگری بیشتر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع شخصی وکیل نسبت به ملت ارشد مامور اجرای قانون شنود گذاشته مستقل دادستان به بررسی پرونده فلین.

آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب دادستان جف جنسن اخیرا توصیه می شود حذف این مورد به Barr.

“از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد” جنسن در بیانیه ای گفت. “من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.”

مدت کوتاهی قبل از وزارت دادگستری ساخته شده و پر کردن آن به دنبال رها کردن پرونده فلین براندون ون Grack یکی از مولر را دادستان بود که اختصاص به این مورد پس از آن افتتاح شد, عقب نشینی به عنوان مشاور برای دولت است.

DOJ جانبازان گفت: کسب و کار خودی که اگر چه ون Grack نیست ارسال یک دلیل برای خروج آن زمان نشان می دهد که او به احتمال زیاد به دلیل انصراف او به شدت مخالف با Barr و گروه تصمیم به اخراج این مورد.

مشابه مثال در ماه فوریه هر چهار دادستان که وظیفه بودند با دست زدن به گروه مورد برابر راجر سنگ, یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار بود که متهم در روسیه پروب کناره گیری از این پرونده پس از رد توسط وزارت دادگستری رهبری در مورد سنگ صدور حکم است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله