واشنگتن — در ظاهر در دفتر بیضی در روز پنج شنبه بعد از ظهر جمهور تهمت excoriated دولت پرزیدنت باراک اوباما به عنوان “انسان مقیاس” که اقدام به تضعیف او توسط “هدف” سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات خود را پس از یک خبرنگار پرسید: در مورد وزارت دادگستری اعلام قبلی امروز آن است که حذف آن پرونده جنایی علیه فلین. رئیس جمهور همچنین برافراشته در برابر رسانه ها و استدلال “پولیتزر جوایز باید با تمام توان بازگشت.”

“او یک مرد بی گناه. او یک نجیب زاده. او هدفمند توسط دولت اوباما و او را هدف قرار به منظور امتحان و خراب کردن یک رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فلین بود که رو به زندان زمان پس از شفاعت گناه بیش از دو سال پیش به اتهام مرتبط با مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اشاره به اتهامات علیه اعضای سابق انتخاباتی و دیگر متحدان پدید آمده است که از مولر را کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016. او از وضعیت یک “رسوایی” و پیشنهاد آن را به یک حزبی تلاش است.

“این خیانت” نسبت ناروا گفت. “بنابراین من بسیار خوشحال هستم برای ژنرال فلین.”

مایکل فلین رئیس جمهور تهمت سابق امنیت ملی, مشاور حرکت یک دادگاه فدرال پس از یک جلسه 24 ژوئن 2019 در واشنگتن است. (پاتریک Semansky/AP)

اولیه تحقیقات آغاز شد و در سال 2016 در حالی که اوباما هنوز هم در دفتر. مولر در نهایت به این نتیجه رسیدند کرملین نصب شده تمدید تلاش برای افزایش تهمت انتخاباتی و شناسایی موارد متعدد که در آن تهمت می تواند دیده شده است که مانع از بررسی و ثبت تماس های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و همکاران دولت روسیه. با این حال مولر نیست کشف شواهدی وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاری با کرملین.

در دفتر بیضی تهمت پیشنهاد مقامات درگیر در تحقیق خود دولت و کمپین می خواستم به فشار متحدان خود را به دروغ.

“این یک رسوایی است. دولت اوباما در وزارت دادگستری بود ننگ و آنها گرفتار شدم. آنها گرفتار شدم بسیار نادرست مردم اما خیلی بیشتر. … این خیانت است. این خیانت” نسبت ناروا گفت. “بنابراین من بسیار خوشحال هستم برای ژنرال فلین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات خود را زمانی که او در زمان پرسش خبرنگاران در حالی که نشست با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ Abboott در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک سخنگوی اوباما نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فلین بازنشسته ارتش ایالات متحده سپهبد بود کوتاهترین زمان تصدی به عنوان کاخ سفید مشاور امنیت ملی در تاریخ است. او استعفا داد و در فوریه سال 2017 کمتر از یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن زمانی که اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که او دروغ گفته بود به اف بی آی و معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد مخاطبین خود را با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

در دسامبر 2017, فلین التماس کرد گناه را به یک تعداد از اظهارات نادرست به اف بی آی و یک معامله به همکاری با مشاور ویژه سابق رابرت مولر بررسی به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در دیدار با فرماندار تگزاس کیم رینولدز, R-آیووا در دفتر بیضی در روز چهارشنبه. (اوان Vucci/AP)

در دسامبر سال 2018 به عنوان دادستان فدرال آماده به حکم فلین مولر ثبت یک یادداشت که نشان سابق مشاور امنیت ملی ارائه شده بود “کمک قابل توجهی” به روسیه پروب و جداگانه تحقیقات جنایی. مولر توصیه می شود فلین دریافت یک جمله است که به طور بالقوه شامل نمی شود هر زمان زندان.

اما در بیش از یک سال از آن زمان فلین شده است محکوم میان کشمکش حقوقی که شامل او شلیک اولیه خود را وکیل و استخدام سیدنی پاول جانباز وکیل و محافظه کار فعال. در ماه ژانویه این سال پاول ثبت حرکات به فلین مورد اخراج با توجه به ادعایی دولت در آوریم.

دادستان فدرال شد و مبارزه علیه آن حرکت. که همان ماه دادستان کل ویلیام Barr منصوب جفری Jensen, U. s. دادستان منطقه شرق میسوری به بررسی فلین است. جنسن پس از آن اسناد به اشتراک گذاشته شده با پاول از جمله یادداشت ها و ایمیل از مقامات FBI. این اسناد شامل یادداشت ها نشان می دهد که اف بی آی انجام مصاحبه با فلین به “او به دروغ است.”

پاول فلین وکیل استدلال اسناد و مدارک نشان داد “هولناک” رفتار توسط ماموران اف بی آی و یک “سوء استفاده از قدرت.” او بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این داستان.

آمریکا وکیل تیموتی شیا در زمینه حرکت به اخراج این مورد در برابر فلین در سی دادگاه منطقه ای در روز پنج شنبه. حرکت اشاره کرد که به تازگی نشان داد اسناد و مدارک و استدلال آنها نشان می دهد که اف بی آی از سال 2017 مصاحبه فلین “بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین.”

“دولت متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست است. علاوه بر این, ما [را] باور نمی کند که دولت می تواند ثابت یا مربوط به اظهارات نادرست یا مادیت خود را فراتر از شک معقول” او نوشت.

این سی دادگاه منطقه هنوز هم باید به طور رسمی تایید دولت درخواست برای رد این مورد.

پوشش تصویر بند انگشتی تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: تام برنر/AP AP

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله