ما را متهم چین و روسیه از ‘هماهنگی’ در ویروس توطئه

AFP/فایل

واشنگتن: ایالات متحده در روز جمعه متهم چین و روسیه از افزایش همکاری برای گسترش نادرست روایات بیش از coronavirus همه گیر و گفت پکن شد به طور فزاینده اتخاذ تکنیک های honed توسط مسکو است.

“حتی قبل از COVID-19 بحران ما در ارزیابی سطح هماهنگی بین روسیه و جمهوری خلق چین در عرصه تبلیغ گفت:” لی گابریل هماهنگ کننده وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز که آهنگ های خارجی تبلیغات.

“اما با این همه گیر در همکاری با شتاب به سرعت در حال,” او گفت.

“ما این همگرایی به عنوان یک نتیجه از آنچه که ما در نظر به عمل گرایی بین دو بازیگرانی که می خواهید به شکل درک عمومی از COVID[-19] همه گیر برای مقاصد خود,” او گفت:.

جهانی تعامل مرکز زودتر گفت: هزاران نفر از روسیه و مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی پخش می شد توطئه در مورد این بیماری همه گیر از جمله شارژ که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در سال گذشته در شهر ووهان شد ایجاد شده توسط ایالات متحده است.

چین خشم ایالات متحده آمریکا هنگامی که یک سخنگوی وزارت امور خارجه توییتی یک توطئه است که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان, اما این دو کشور به طور رسمی لفظی آتش بس در اواخر ماه مارس پس از, تلفن, مذاکرات بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای خود Xi Jinping.

تنش ها را دوباره افزایش یافت به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo هل نظریه که ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه موضع که پکن به نوبه خود در تماس با دروغ.

هر دو سازمان جهانی بهداشت و دولت ایالات متحده بالا اپیدمیولوژی می گویند هیچ مدرکی وجود دارد این ویروس از یک آزمایشگاه با بسیاری از دانشمندان و گفت این ظهور در ووهان بازار گوشت که butchered حیوانات عجیب و غریب.

چین سفیر ایالات متحده Cui Tiankai به تازگی bemoaned آنچه او گفته بود تلاش برای نام تجاری “واقعیت های عینی که با دروغ و تبلیغات.”

“پشت ذهن-مجموعه ای از ‘همیشه سرزنش چین’ یک نوع کثیف سیاست و پشتیبانی توسط چند نفر که تغییر کانون توجه سیاسی به دست آوردن” Cui نوشت: در واشنگتن پست.

یازدهم در روز جمعه مورد بحث و همکاری بیش از همه گیر در یک تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

روسیه “مخالف تلاش برخی از نیروهای خود را برای استفاده از این اپیدمی به عنوان بهانه ای برای سرزنش چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم ایستاده با چین کنار” پوتین به او گفت با توجه به دولت چین-اجرای Xinhua news agency.

چین و روسیه اغلب پیدا کردن علت شایع و برخورد با ایالات متحده در مورد مسائل از ونزوئلا به استفاده از تحریم های اقتصادی به خلع سلاح.

مشکوک افزایش پیروان توییتر

با توجه به جهانی تعامل مرکز چین دوباره خود را تشدید آنلاین کمپین برای دفاع از خود از دست زدن به این بیماری همه گیر است که برخی از کشته 270,000 مردم در سراسر جهان و انتقاد از ایالات متحده است.

“پکن تطبیق در زمان واقعی و به طور فزاینده ای با استفاده از تکنیک های که به مدت طولانی به کار گرفته شده توسط مسکو” گابریل گفت.

چین به طور فزاینده ای با استفاده از شبکه های ربات به تقویت آن پیام گابریل گفت.

او گفت که رسمی چینی دیپلماتیک حساب توییتر به طور ناگهانی شاهد افزایش در اواخر ماه مارس رفتن از اضافه کردن حدود 30 پیروان جدید روزانه به بیش از 720 اغلب از تازه حساب ایجاد شده است.

او گفت: چین برای اولین بار مشاهده شده با استفاده از چنین روش های آنلاین برای “sow سیاسی اختلاف” در آن قلمرو خودمختار هنگ کنگ است که شاهد اصلی دموکراسی تظاهرات.

گابریل گفت: روسیه و چین یافت می شود یک “همگرایی روایات” در coronavirus اگر چه آن ممکن نیست به دانستن میزان هماهنگی.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از نمونه های که در آن ما در واقع شاهد یک روایت از تحت فشار قرار دادند توسط دولت بازیگر سپس تکرار توسط یکی دیگر,” او گفت:.

“بنابراین ما قطعا از دیدن آنها گزاف گویی کردن از یکدیگر و اصل بازی با هم در فضای اطلاعات است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله