یک کلانتر معاون در کارولینای شمالی اتهامات جنایی مواجه است پس از مقامات گفت که او رهبری یک گروه از افراد مسلح به اشتباه در جستجو برای یک دختر گم شده.

New Hanover County District Attorney بن دیوید در روز جمعه گفت که اردن کیتا که مشغول به کار در هانوفر کلانتر, رهبری یک گروه مسلح به خانه Dameon شپرد ارشد در Laney دبیرستان در ویلمینگتون, on May 3, با توجه به James W. لی یک وکیل برای شپرد خانواده که در حال آماده سازی یک طرح دعوی در دادگاه مدنی.

شپرد که سیاه است می گوید: همه گروه سفید تلاش ناموفق به زور راه خود را به خانواده پندر شهرستان, خانه, در حدود 20 مایلی شمال ویلمینگتون.

مادرش مونیکا شپرد گفت: این گروه باید آنها را ترک کنید, با توجه به لیا.

“آمدن به درب خواهم که با اراذل و اوباش از مردم با اسلحه به ما چه انتظار ؟ چه شد اهداف خود را؟” مونیکا شپرد گفت WECT-تلویزیون. “چه می شود اگر او فرد آنها به دنبال و یا چه می شود اگر من نمی شد ؟ چه ام اتفاق افتاده است ؟ من نمی خواهم به این گفتگو. من نمی خواهم او را به یک آمار. این ترسناک است.”

مرتبط: برای سیاه و سفید آمریکایی نژاد پرستی است “از قبل موجود ویروس’

کیتا به دنبال Lekayda Kempisty 15 سال بود که در گزارش از دست رفته پیش از آن روز. او بعد از آن امن است.

در تلاش خود را برای پیدا کردن Lekayda, کیتا گروه بود و در جستجوی کسی به نام Josiah استفاده می شود که به درب بعدی زندگی می کنند.

در رویارویی شپرد بارها و بارها سعی در اشاره به گروهی که آنها اشتباه بود خانه و حیاط خروج جبهه به صراحت تبریک گفت “Dameon” در فارغ التحصیلی دبیرستان به فایده شپرد گفت: رسانه های خبری.

وجود دارد و اعتقاد بر این بود که به برخی از مرتب کردن بر اساس روابط خانوادگی بین کیتا و Lekayda Kempisty دیوید گفت.

کیتا شارژ خواهد شد و با خاطی و شکستن و ورود در علاوه بر این به شکست عمدی به تخلیه وظایف است که هزینه ناشی از عدم رعایت وظایف خود را به عنوان یک سوگند افسر کلانتر ،

مقامات گفتند کیتا اخراج شده. این معلوم نیست که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر.

دوم مرد در کیتا گروه نیز رو به یک اتهام جنایی برای “رفتن مسلح ترور است.”

NBC اخبار رسیده به New Hanover County و پندر شهرستان کلانتر دفتر برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله