واشنگتن — به منتقدان دادستان کل ویلیام بر انجام همه او می تواند به تضعیف گیری از مولر بررسی لطفا به کاخ سفید است. به هواداران خود او مورد نقد و کاوشگر از یک نامزد ریاست جمهوری است که حتی وزارت دادگستری بازرس کل گفت: ناقص بود.

کسانی که خطوط گسل در تیز امداد پس از بر کارگردانی دادستان فدرال به رها کردن خود از محاکمه مایکل فلین که خدمت به طور خلاصه به عنوان مشاور امنیت ملی در اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. فلین اعتراف کرد که او دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد صحبت های او در طول انتقال با سفیر روسیه به آمریکا

سناتور. Richard Blumenthal کانکتیکات دموکرات و عضو کمیته قضایی مجلس سنا به نام بر تصمیم ظالمانه و گفت: عدالت در سیستم مورد استفاده قرار گرفت برای سیاسی به پایان می رسد. Rep. جری Nadler نیویورک از حزب دموکرات و رئیس کمیته قضایی مجلس خواستار رسیدگی به Barr اقدامات بازرس کل.

بسیاری از دادستان سابق محکوم بسیار غیر معمول حرکت به رها کردن تعقیب کسی که دو بار وارد یک گناه در دادگاه فدرال.

نیل Katyal که خدمت در وزارت دادگستری در دولت اوباما گفت که “گذشته خیره کننده. “این است که سقوط از وزارت دادگستری به عنوان من و دیگران که در آنجا کار می کرد آن را می دانستند.”

اما Rep. Doug Collins گرجستان جمهوری خواه گفت: در توییتر “پس از دولت در سال را صرف از بین بردن ژنرال فلین زندگی و عدالت و در نهایت غالب شد.” برت Tolman سابق دادستان فدرال در ایالت یوتا گفت: “این تصمیم درست نیست یک تصمیم سیاسی. و افرادی که مورد بررسی این بررسی شواهد و مدارک در مسئله وجود ندارد و هر گونه قیمومیت سیاسی.”

Barr گفت که او در عمل یک توصیه به رها کردن پرونده توسط جفری Jensen وکیل ایالات متحده در میسوری وظیفه توسط بار در ماه ژانویه به بررسی اف بی آی را بررسی فلین.

“من به این نتیجه رسیدند مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد” جنسن گفت: پنج شنبه. “من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.”

فلین بود به اتهام نقض قانون فدرال است که باعث می شود آن را یک جرم به دروغ در مورد هر موضوع تحت بررسی است. اما به جرم دروغ باید در مورد چیزی “مواد” چیزی مرکزی به بررسی است.

در آن 20-صفحه: پرونده پنج شنبه در وزارت دادگستری گفت: این نتیجه رسیدند که فلین دروغ نمی شد مواد به دو دلیل.

اول او شده بود تحت بررسی از تابستان 2016 در مورد اینکه آیا او تسهیل روسیه را به دخالت در انتخابات. در اوایل ماه ژانویه به تازگی افشا اسناد نشان می دهد که اف بی آی به حال به این نتیجه رسیدند که او نمی شد و به دنبال بستن پرونده است. سپس FBI متوجه شدند که فلین بود گفتن حقیقت به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگران در کاخ سفید در مورد گفتگو با سفیر روسیه.

دوم, شنبه دادگاه پرونده گفت: کسانی که به گفتگو با سفیر بودند و نه غیر قانونی. لذا به این نتیجه رسیدند هیچ هدف های تحقیقاتی در بازجویی فلین از عوامل بود که متن آن تماس. و حتی اگر او دروغ گفته و به اف بی آی کسانی که دروغ نبود مواد به هر بررسی است.

“واقعیت این است که بیشتر دنیوی گفت:” مبارزه حقوقی وب سایت. “اف بی آی آماده شده به بررسی و هنگامی که با شواهد جدید تصمیم گرفت تا آن را باز نگه دارید. این واقعیت است که این تحقیقات تا به حال نشده است به طور رسمی بسته شد و یک ماده اداری راحتی; روند بازگشایی یک بسته بررسی نیاز به کاغذ بازی و پس از این یکی بود بسته شده بود وجود دارد هیچ چیز برای بازگشایی شده است.”

بار تصمیم به ترک فلین مورد تجدید انتقاد که او انجام شده بود رئیس جمهور مناقصه.

او متهم شده بود در بهار نرم-pedaling این Mueller گزارش قبل از آن منتشر شد. و در ماه فوریه او به دستور دادستان به شماره گیری خود را از صدور توصیه برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار راجر سنگ.

اما Barr شده است سازگار در نظر او که اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین overzealous. یک سال پیش او به کنگره گفت که او می خواست برای نقد و بررسی “هر دو در پیدایش و انجام فعالیت های اطلاعاتی کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.”

پس از بازرس کل وزارت دادگستری در ماه دسامبر گذشته به این نتیجه رسیدند که اف بی آی تحقیقات بود نه سیاسی انگیزه Barr گفت: اف بی آی شروع به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بر اساس باریکترین سوء ظن و نگهداری هل دادن و حتی پس از آن هیچ جا رفت.

“وجود دارد به برخی از اساس قبل از ما با استفاده از این بسیار قوی با قدرت هسته ای ما متمم اول قانون اساسی فعالیت است. و در اینجا احساس من این بود که خیلی شل و ول” بر گفت.

روز پنجشنبه دادگاه پر می کند پایان ندارد فلین مورد. وزارت دادگستری در حال حاضر خواسته فدرال قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان به اخراج دادستان و پیشنهاد در آن دادگاه تشکیل پرونده که قاضی چاره ای به حال در ماده است.

اما سالیوان ممکن است بخواهید به نگاه عمیق تر در نسخه دولت از آنچه اتفاق افتاده است. “قاضی ممکن است بخواهید به برخی از مرتب کردن بر اساس تحقیق کنید اگر اخراج است که در پی برای مناسب هدف” گفت: چاک روزنبرگ سابق دادستان فدرال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de