نماد عشق خود را? بن افلک و دختر Ana de Armas نشده است خجالتی در مورد نشان دادن محبت خود را برای هر یک از دیگر, اما آنها همچنین نمایش آن در یک محل غیر منتظره — در اطراف گردن خود را.

Ben Affleck and GF Ana de Armas Wear Matching Heart Necklaces
بن افلک و Ana de Armas دیده می شود در تاریخ 28 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، مگا

از آرگو ستاره, 47 و de Armas, 32, خال خال شده است با پوشیدن آویز به شکل نیمی از قلب است. این چاقو از بازیگر شد عکس در آوریل پوشیدن گردنبند قلب در حالی که برای یک قدم زدن نقاب با افلک در لس آنجلس. به عنوان افلک برای خود گردنبند قابل مشاهده بود که بتمن ستاره وارد به دیدار de Armas در ونیز کالیفرنیا در جمعه, مه 8.

ما هفتگی تایید کرد در ماه مارس که زن و شوهر, دوستیابی, پس این جفت ارز دیده می شد تعطیلات با هم در کاستاریکا و کوبا. یک منبع گفت:” ما در ماه آوریل که در حال رشد هستند و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با هر یک از دیگر.

“بن حمایت از آنا و به او می گوید چگونه شگفت انگیز او این است که” خودی گفت: در آن زمان. “آنا دوستان دائما گفتن او چگونه خوش شانس او این است که بن و فکر می کنم او بسیار جذاب و سرگرم کننده. آنها آنقدر برای او خوشحال است.”

Ben Affleck and GF Ana de Armas Wear Matching Heart Necklaces
بن افلک و Ana de Armas دیده می شود در لس آنجلس ، شاتر

زن و شوهر — چه کسانی ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری فیلم خود را در آب های عمیق در 2019 شده و با بهره گیری از وقت خود را با هم با وجود این coronavirus قرنطینه. افلک و هیچ وقت به مرگ ستاره بارها عکس گرفتن پیاده روی با هم در سراسر محله خود را.

“آنا و بن در عشق هستند و آنها تنها با بهره گیری لحظه ای و قرنطینه می شوند با هم و مبارک” منبع اضافه شده است.

افلک است که مصرف این رابطه جدی است و برنامه ریزی برای آینده با de Armas. دوم خودی گفت: ما در ماه آوریل که راه بازگشت ستاره “دوست دارم که بچه ها با او یک روز.”

آکادمی برنده جایزه در حال حاضر پدر دختران بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 8, چه کسی به او سهام خود را با همسر سابق جنیفر گارنر. این 13 Going on 30 بازیگر — که قدمت جان میلر — حمایت از افلک رابطه جدید.

Ben Affleck and GF Ana de Armas Wear Matching Heart Necklaces
بن افلک است که دیده می شود در مارس 08, 2020 در لس آنجلس ، مگا

“جن به طور کامل نقل مکان کرد از بن در یک عاشقانه حس” خودی گفت: ما در ماه مارس از جفت که تقسیم در ژوئن 2015 پس از 10 سال از ازدواج. “او در نظر او یک دوست فکر می کند او یک پدر خوب را به فرزندان خود و او را احترام می گذارد. او خوشحال است که در زندگی خود و حمایت از او و برای او خوشحال و ارتباط خود را.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله