برادر بزرگ Rachel رایلی و ایمپلنت Villegas انتظار کودک شماره 2


Big Brother's Rachel Reilly and Brendon Villegas Expecting Baby No. 2
راشل رایلی, Brendon Villegas و دختر خود را, Adora. حسن نیت ارائه میدهد ایمپلنت Villegas/Instagram

برادر بزرگ و شگفت انگیز مسابقه آلوم راشل Reilly باردار است و در انتظار فرزند دوم خود را با شوهرش, Brendon Villegas. “روز مادر مبارک” او نشان داد در یکشنبه, مه 10, via Instagram.

“اوه عزیزم!!! خوش آمدید BRENCHEL نوزاد #2! روز مادر مبارک,” او نوشت. “ما چیزهای زیادی برای جشن گرفتن این سال است. به عنوان یک مادر این روز به جشن آدورا & OMG نوزاد #2!! من نمی توانم باور کنم که من حامله هستم! ما شده ایم در حالی که برای تلاش به یکی دیگر.”

این زن و شوهر که در فصل 12 از برادر بزرگ در سال 2010 و به نظر می رسد در فصل 20 از مسابقه شگفت انگیز سال بعد بستن گره در سپتامبر 2012 و به نظر می رسد در این مسابقه شگفت انگیز: All-Stars 2014.

این جفت ارز که لقب “Brenchel” اعلام کرد: آنها انتظار اولین فرزند خود را در طول زندگی بخشی از برادر بزرگ فیلمبرداری در سپتامبر 2015.

“خوب, شما می دانید, جولی, چگونه من می گویم هیچ کس می آید بین من و مرد — به جز یک Brenchel عزیزم!” این برادر بزرگ فصل 13 برنده, 35, گفت میزبان , Julie Chen. آنها استقبال دختر آدورا شمالی — اول برادر بزرگ و عزیزم در مجموعه تاریخ — در مارس 2016.

در مصاحبه با اشلی واقعیت خلاصه جلوتر از دخترش تولد, Reilly که مشغول به تحصیل است به یک دکتر از درمان فیزیکی نشان داد که او تا به حال یک مشکل بارداری او به عنوان مبتلا به دیابت حاملگی.

“آن را شایع در دوران بارداری, اما من گریه کردم وقتی متوجه شدم من تا به حال آن را,” او گفت: در مارس 2016. “من خیلی ترسیده بود من فکر کردم من چیزی اشتباه است. شده است که سخت ترین بخش های بارداری است. هنگامی که شما به دیابت حاملگی شما باید سخت کوش تر در مورد کار کردن و واقعا خود را محدود مصرف قند. من کار تمام وقت و خوردن بسیار سالم, بنابراین من واقعا شوکه شد وقتی متوجه شدم من تا به حال آن را.”

Big Brother's Rachel Reilly and Brendon Villegas Expecting Baby No. 2
ایمپلنت Villegas, راشل رایلی و دختر خود را, Adora. حسن نیت ارائه میدهد ایمپلنت Villegas/Instagram

اما او نشان داد که شوهر او که یک فیزیکدان پزشکی شد, “شگفت انگیز” در طول بارداری. “او تصویر کامل بابا به بود,” او اضافه شده است. “او اقدام به خرید من تمام چیزهای مورد علاقه من.”

رایلی گفت: برادر بزرگ آلوم JC Mounduix در طول یک ظاهر خود را در یوتیوب نشان می دهد AfterBuzzدر ماه جولای سال 2019 که او و Villegas امیدوار بودند به گسترش خانواده خود را.

“براندن و من در حال تلاش برای کودک دیگر” او اعتراف کرد در مصاحبه ای با خواهر و همکار برادر بزرگ و شگفت انگیز مسابقه ستاره Elissa Reilly.

“این TMI است برای واقعی” الیسا اضافه شده توضیح داد که او ماندن در زن و شوهر و “آنها صحبت کردن با کودک صحبت کنید. … دو نفر از آنها صحبت کردن در مورد رفتن و ساخت یک نوزاد با هم. من مانند استفراغ.”

“آن را مانند گوش دادن به پدر و مادر او بحث” راشل اضافه شده با یک خنده. “ما در تلاش بودند به خزش او را کمی به من دروغ نمی خوای.”

مردم مجله برای اولین بار به اعلام اخبار.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله