کانادا PM “نگران” در مورد وضعیت در مونترال

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در تصویر در مارس سال 2020 تاکید شده احتیاط به عنوان برخی از استان های فشار برای باز کردن back up یادآوری کانادایی است که این کشور هنوز از خطر (AFP Photo/دیو چان)

مونترال (AFP) – نخست وزیر جاستین ترودو به نام پنج شنبه برای احتیاط و ابراز نگرانی در مورد شل شدن مستند اقدامات در مونترال کانون کانادا شیوع کروناویروس.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما به تدریج و به آرامی و به تدریج در هر بازگشایی مجدد” ترودو گفت: یادآوری به خبرنگاران گفت که او خود را یک Quebecer.

“البته من نگران” ترودو گفت.

در حالی که چند استان کانادا از جمله کبک در حال آماده سازی بازگشایی اقدامات تدریجی و احیای خود را در اقتصاد ترودو تاکید احتیاط و گفت که این کشور هنوز از خطر است.

“تمرکز ما در حال حاضر در به رسمیت شناختن است که ما در مرحله بهبود است. ما حتی به طور کامل به راه اندازی مجدد فاز نشده است. ما هنوز در اورژانس فاز” ترودو گفت.

“حال بسیار مراقب باشید, گام به گام در حال رفتن به بسیار مهم است,” او گفت:.

کبک است که بدترین آمار در استان کانادا با بیش از نیمی از هر دو کشور 67,000 موارد coronavirus و 4,700 مرگ و میر.

مونترال و اطراف آن دچار افزایش تعداد موارد به خصوص در مراقبت از خانه سالمندان.

مقامات در کبک در روز پنج شنبه تاخیر در بازگشایی مونترال مدارس و مغازه ها برای بار دوم هل دادن تاریخ 25 مه.

کانادا سالمندان پرداخت کرده اند به خصوص سنگین قیمت برای این بیماری در این کشور رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam گفت شنبه تماس مقیاس و تاثیر “چیزی کمتر از یک فاجعه ملی.”

او گفت که 20 درصد از coronavirus موارد در کانادا در ارتباط بودند برای دراز مدت مراقبت از خانه و 80 درصد از مرگ و میر “در سالمندان در این تنظیمات است.”

“ما باید برای انجام بهتر به عنوان یک ملت” او گفت: “تکرار کرد که مسائل را با خانه های بازنشستگی باید زیر این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله