فایل عکس: مقر ملل متحد است که در تصویر آن را به عنوان خواهد شد به طور موقت بسته تور با توجه به گسترش coronavirus در منهتن قصبه شهر نیویورک

توسط میشل نیکولز

نیویورک (رویترز) – چین و ایالات متحده هر دو پشتیبانی می کند پیش نویس شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز پنج شنبه بود و آن را “تکان دهنده و پشیمان” است که واشنگتن تغییر ذهن خود را در روز جمعه یک دیپلمات چینی گفت.

یک دیپلمات های ایالات متحده رد چینی, نظر, گرفت و گفت که آمریکا هیچ توافق بر متن است.

برای بیش از شش هفته 15-عضو شورای اسلامی شده است تلاش برای توافق بر سر یک متن است که در نهایت هدف پشت مارس 23 تماس توسط U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای برقراری آتش بس در جهانی درگیری پس این جهان می تواند تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

اما مذاکرات شده اند مانع توسط یک پایه بین چین و ایالات متحده بر سر اینکه آیا به ذکر است سازمان بهداشت جهانی است. ایالات متحده نمی خواهند یک مرجع چین اصرار دارد آن را شامل می شود در حالی که برخی دیگر از اعضای ببینید که ذکر – یا نه – که به عنوان یک موضوع حاشیه ای, دیپلمات گفت.

ویدیو های مرتبط: تهمت و سرزنش چین برای شیوع

واشنگتن متوقف بودجه برای این که یک U. N. آژانس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن متهم بودن “چین-محور” و ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع اظهارات را تکذیب کند.

آن را به نظر می رسد شورای امنیت تا به حال به یک مصالحه اواخر روز یکشنبه, دیپلمات گفت و با توجه به آخرین نسخه از فرانسه و تونس پیش نویس قطعنامه.

به جای نامگذاری این است که این پیش نویس اشاره شده “تخصصی سازمان بهداشت و درمان.” این است که تنها این سازمان است. اما ایالات متحده را رد کرد که زبان در روز جمعه دیپلمات گفت: به دلیل آن آشکار اشاره به ژنو مبتنی بر که.

“ایالات متحده آمریکا موافقت کرده به سازش متن و تکان دهنده است و پشیمان که آمریکا موضع خود را تغییر گفت:” دیپلمات چینی صحبت خواست نامش فاش نشود روز شنبه افزود که چین به حمایت از پیش نویس است.

این دیپلمات های ایالات متحده نیز صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت: هیچ متحده توافق در مورد متن که ایالات متحده در سازمان ملل متحد فرستاده بود به واشنگتن برای بررسی در روز پنج شنبه.

دیپلمات گفت که در جریان مذاکرات دو کشور چین و ایالات متحده را مطرح کرده و از چشم انداز از حق وتو در مورد این مسئله که آیا کسانی که ذکر شده است یا نه. وضوح نیاز دارد نه رای موافق و بدون رای گیری کنند توسط فرانسه روسیه بریتانیا و ایالات متحده و چین به تصویب.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز جمعه گفت ایالات متحده در حال کار سازنده و متهم چین از بارها و بارها مسدود کردن سازش در طول مذاکرات.

در حالی که شورای امنیت – شارژ با حفظ صلح و امنیت بین المللی – نمی تواند انجام بسیاری برای مقابله با کروناویروس خود را دیپلمات ها و تحلیلگران می گویند این می تواند پیش بینی شده اتحاد جهانی با پشتوانه اشاره به این حادثه تلخ’ آتش بس.

فرانسوی, U. N. سفیر Nicolas de RiviÃre روز جمعه گفت: “ما هنوز در تلاش برای رسیدن به یک نتیجه مثبت و تلاش برای دیدن اگر وجود دارد امکان سازش است.”

(گزارش شده توسط میشل Nichols; ویرایش توسط کریس ریس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله