Collin Gosselin به نظر می رسد به سایه مادر کیت در روز مادر پست

Collin Gosselin به نظر می رسد به سایه خود مادر کیت Gosselin, در روز مادر پست ستایش پدر جان Gosselin‘s, دختر کالین کنراد.

“معلوم است, امروز روز مادر است, امروز ما پرداخت عاشق رو به جلو برای ما مادران, اما من فکر نمی کنم مادر می تواند توصیف همه چیز کالین انجام داده است برای من” نوشت: Collin که تبدیل 16 همراه با پنج خواهر و برادر در روز یکشنبه, مه 10. “بله یک مادر لباس های کودکان و آشپز برای آنها, اما بهترین احساس زمانی که مادر یا مادر یکی از بهترین دوستان خود را و همیشه خود را در پشت یکی که همیشه سهام که خنده از طنز فقط شما بچه ها.”

Collin Gosselin Appears to Shade Mom Kate as He Praises Dad Jon's Girlfriend Colleen Conrad on Mother's Day
کیت Gosselin بور کنراد و Collin Gosselin. حسن نیت ارائه میدهد Collin Gosselin/Instagram

“من می توانم آن را تماس, روز مادر است, اما آن را بیش از آن کالین شما خیلی بیشتر از یک مادر به من شما یکی از دستورالعمل و یکی از چراغ هدایت” او ادامه داد: در Instagram پست است که شامل یک عکس از او با بازوی خود را در اطراف کنراد است که قدمت جان برای تقریبا شش سال است. “با تشکر از شما نمی گویند به اندازه کافی, من شما را خیلی دوست دارم و شما انجام می شود بسیار برای من که ادعای شما من قوی, شاد, دوست داشتنی و بسیار جذاب مادر شما غیر قابل تعویض. از شما بسیار سپاسگزارم کالین شما را خیلی دوست دارم!!!”

پست خود پس از جان 43 مشترک خود با ادای احترام به خود sextuplets — Collin هانا لی, Joel الکسیس و Aaden — روز یکشنبه به افتخار روز تولد خود را.

“مبارک تولد 16 به هانا & Collin!!! من از دست شما لی, Joel الکسیس و Aaden. من امیدوارم که تولد 16 خود را فقط به عنوان به یاد ماندنی!!! عشق پدر” جان و Kate Plus 8 آلوم 43 نوشت: در یک Instagram post.

Collin و هانا در حال حاضر زندگی می کنند با جان در پنسیلوانیا در حالی که بقیه بچه ها و مسن خواهر و برادر دوقلو کارا و Madelyn, 19, زندگی با کیت. این جدا exes تقسیم در سال 2009 پس از 10 سال از ازدواج و مبارزه بیش از حضانت کودکان خود را از زمان.

Collin آمد به زندگی با جان در سال 2018 پس از نوشتن به پدر او و درخواست از او برای حذف او از نیازهای ویژه مدرسه شبانه روزی که کیت او را فرستاده شده به بیش از سه سال قبل است.

“به من گفت: مادر من می خواهم با شما زندگی می کنند, او گفت: هیچ. اما درست است ؟ او نمی تواند انتخاب کنید برای من. من به اندازه کافی در حال حاضر من خود را پسر او نیست. او توهین آمیز به من پس من ترک خانه خود را. من متاسفم. این را به دادگاه به دلیل … شما پدر من ناجی من,” Collin که تشخیص داده شده است با ADHD نوشت: در یک دلخراش نامه ای به جان در ژوئن 2017 که به دست آمده DailyMailTV. “لطفا به من کمک کنید و به من اجازه ملاقات کالین. من شمارش را بر شما به من از اینجا. پدر من شما را دوست دارم. صرفه جویی در من. لطفا سریع. من شما را دوست دارم. به من کمک کند. خداحافظ.”

جان که رفت به دادگاه برای گرفتن حضانت پسرش گفت: در مصاحبه با الک توری در “کلاس اول پدري” پادکست در ماه فوریه که کیت “هیچ ارتباطی” با Collin.

“در حال حاضر آن را بسیار پر سر و صدا تقریبا به این خاطر که هیچ تماس بین Collin و دیگر خواهر و برادر” پنسیلوانیا بومی ادعا کرد. “وجود تماس بین هانا و دیگر خواهر و برادر [اما نه با Collin].”

او گفت که او در تلاش بود تا “خانواده درمانی” چرا که “ما پدر و مادر خود بیگانگی و خواهر و برادر خود بیگانگی.”

Collin مشترک چهار عکس از خود خارج پدر خود را در روز یکشنبه به عنوان او مشخص شده تاریخ تولد خود را و نگاه به جلو به آنچه پیش رو است.

“یک سال دیگر کردن. من بسیار قدردانی نسبت به این واقعیت که من زندگی می کردند یکی دیگر از بزرگ سال از زندگی من و حتی بیشتر از قدردانی نسبت به کسانی که آن را ساخته اند یک واقعیت بزرگ,” او نوشت. “برای من شگفت آور دوستان و خانواده من شما را دوست دارم بچه ها خیلی نمی تواند بیان چگونه شاد من گرفته اند من 16 سال به عنوان یک مبارزه و یا یک حزب اما بدون در نظر گرفتن یک سال خوب با شما بچه ها. ما تا به حال زمان های خوب و بد ما و تلاش و رونق اما صرف نظر ما همیشه را تشکیل می دهند و یکدیگر را دوست دارم و حتی بیشتر. من اینجا آمده 17…. گرفتن مجوز آزمون این هفته wish me luck!!!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de