دمی مور و بروس ویلیس در حال اثبات این است که quarantining است که بد نیست. The exes goofed کردن در خارج از منزل در حالی که جداسازی در آیداهو در جمعه, مه 8.

دمی و بروس قرنطینه با هم: همه عکس ها

Demi Moore and Bruce Willis in Quarantine With Their Family
دمی مور و بروس ویلیس. حسن نیت ارائه میدهد از دمی مور/Instagram

مور 57 و ویلیس 65 — همراه با دختران خود Rumer, 31, طلایه دار, 28 و تلولا, 26 — تلاش برای آرام ماندن و ثابت به آنها hilariously ایستاده بود در یک تنه درخت پس از آن سقوط بیش از. سابق زن و شوهر هر دو دست تکان داد سلاح های خود را در هوا به عنوان مور ایستاده بر روی یک پا. او همچنین ملبس به یک سرعت باد و با نام او در آن است.

“تعادل” او به شوخی در Instagram عنوان.

دمی مور قدمت تاریخ

تلولا اضافه شده در نظرات: “من مانند من در مورد فیلم و ترس.”

Demi Moore and Ex Bruce Willis Goof Off With Daughters While Quarantining: ‘Balancing Act’
بروس ویلیس و اما Heming. حسن نیت ارائه میدهد اما Heming/Instagram

مور و مرگ بازیگر شده اند quarantining با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر. همسرش اما Hemingو دو دختر جوان — مابل 8 و ساناز, 6 — پیوست با او در اوایل این هفته.

اواخر ماه گذشته طلایه دار نشان داد چرا Heming Mabel و ساناز هنوز با خانواده است. “من مادر بود به آمده تا اینجا بیش از حد با خواهر کوچک من,” او توضیح داد که در طول یک قسمت از “احمق” پادکست. “[اما] من خواهر کوچکتر … [که] هرگز بدست بحث در مورد f—پادشاه با سوزن امپول …. او در بر داشت [سوزن در یک پارک و] او در واقع سعی در بهم زدن کفش خود را با آن و برخوردی خشن روبرو پای او. بنابراین من مادر بود در L. A. انتظار به مانند دریافت نتایج برای گرفتن او را به دکتر. پدرم در آمد تا در اینجا اولیه و پس از آن سفر کردم دیوانه و من مادر ماند در L. A. با خواهر کوچک من.”

بروس ویلیس و اما Heming شایان ستایش لحظات خانواده

مور و ویلیس تقسیم در سال 2000 پس از 12 سال از ازدواج. “من هنوز هم دوست دارم دمی. ما بسیار نزدیک است,” او گفت: نورد سنگ خود را زیر تقسیم می شود. “ما سه فرزند آنها ما ادامه خواهد داد به افزایش و ما را احتمالا به عنوان در حال حاضر به عنوان ما تا کنون بوده است. ما متوجه ما یک تعهد مادام العمر برای بچه های ما. دوستی ما همچنان ادامه دارد. این موسسه شده است را کنار بگذارند … این مشکل به زندگی خود و ازدواج زیر یک ذره بین که چه اتفاقی برای ستاره فیلم زوج است.”

او در ادامه به ازدواج مدل Heming در سال 2009 و با آنها تجدید عهد خود را — با مور در حضور و غیاب — در سال 2019. روز جمعه زن و شوهر به اشتراک گذاشته یک لحظه شیرین همراه با مابل توسط سمت خود را.

“هی, بررسی سوالات شما باید در پنج دقیقه” Heming گفت: Mabel از طریق یک Instagram داستان ساخته شده است که یک کمی ناله. Heming خندید ویلیس شوخی قرار داده و او را در بالای سر خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de