واشنگتن — چند نفر از اعضای سرویس مخفی آمریکا باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به گفته وزارت امنیت اسناد و مدارک بررسی شده توسط اخبار یاهو.

در ماه مارس the Secret Service است که مسئول حفاظت از رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران اذعان کرد که یک کارمند آزمایش مثبت در ماه مارس است. اما مشکل این است که در حال حاضر به مراتب گسترده تر با 11 فعال موارد در آژانس به عنوان پنج شنبه شب با توجه به یک گزارش روزانه جمع آوری شده توسط DHS.

این گزارش می آید به عنوان یک جفت از موارد در میان کارکنان کاخ سفید به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس قرار داده اند بال غرب را coronavirus روش های امنیتی در کانون توجه است.

با توجه به DHS سند همراه با 11 فعال موارد وجود دارد که 23 نفر از اعضای سرویس مخفی که باید بهبود از COVID-19 و 60 بیشتر کارکنان که خود quarantining. هیچ جزئیات ارائه شده است که در مورد اعضای سرویس مخفی آلوده می شوند و یا اگر هر اخیرا در جزئیات با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور.

DHS که نظارت بر این سازمان ارجاع تمام درخواست ها برای اظهار نظر به سرویس مخفی که به نوبه خود کاهش یافته است به نظر تعدادی از coronavirus موارد در میان کارکنان آن است.

“برای محافظت از حریم خصوصی ما کارمند اطلاعات سلامت و برای عملیاتی امنیتی سرویس مخفی است و نه آزاد چگونه بسیاری از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 و نه چگونه بسیاری از کارکنان آن شد و یا در حال حاضر قرنطینه,” جاستین Whelan یک سرویس مخفی سخنگوی گفت.

یک عامل سرویس مخفی می ایستد نگهبان به عنوان رئیس جمهور تهمت و بازنشسته ارتش ژنرال جک کین وارد در کاخ سفید است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

در حالی که سرویس مخفی است بهترین و شناخته شده برای تامین امنیت رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور همچنین محافظت رهبران دیگر از جمله نامزدان ریاست جمهوری سابق رئیس جمهور و بازدید از بزرگان. این سرویس همچنین انجام تحقیقات از جمله اخیرا کلاهبرداری مربوط به کوروناویروس.

Whelan گفت: سرویس مخفی است دستورالعمل زیر را از مراکز کنترل بیماری اما او کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از کارکنان سرویس مخفی که باید آزمایش مثبت برای coronavirus مشغول به کار در کاخ سفید پیچیده است.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر سرویس مخفی کار کرده است با همه ما امنیت عمومی همکاران و کاخ سفید واحد پزشکی برای اطمینان از ایمنی و امنیت ما محافظت افراد و کارکنان” Whelan گفت. “سرویس مخفی همچنان به دنبال راهنمایی های صادر شده توسط CDC برای اطمینان از سلامت و رفاه کارکنان و کسانی که آنها را در تماس با آمده.”

اعضای سرویس مخفی در خارج از بال غربی کاخ سفید. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما coronavirus اقدامات در کاخ سفید پیچیده که شامل هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس دفاتر باید لزوما به دنبال دستورالعمل از CDC و یا خود رئیس جمهور coronavirus نیروی کار. این دستورالعمل ها شامل اقامت 6 فوت دور از افراد دیگر اجتناب از اجتماعات بزرگ و با پوشیدن ماسک و یا دیگر چهره پوشانده اند.

روز دوشنبه یاهو نیوز گزارش داد که وجود دارد به طور منظم برگزار می شود مراسم بزرگ با unmasked شرکت کنندگان در محله های نزدیک در کاخ سفید — از جمله داخل دفتر بیضی است که رئیس جمهور خلوتگاه درونی. بسیاری از کارکنان سرویس مخفی در کاخ سفید زمینه را در میان کسانی که با پوشیدن ماسک. آژانس نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا کارکنان آن هستند با پوشیدن ماسک و یا اینکه آیا تجهیزات حفاظت شخصی ارائه شده به اعضای سرویس مخفی که درخواست آن را. پنس و تهمت نیز به طور منظم تصمیم گرفتند به پوشیدن ماسک.

کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در پاسخ به سوال در مورد کوروناویروس پروتکل در بال غربی در هفته گذشته گفت: “کسانی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در حال آزمایش برای COVID-19.”

“متوسط چک ها اتفاق می افتد برای همه کسانی که از ورود به مجتمع و همچنین به عنوان یک اضافی چک دما برای کسانی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور” Deere گفت.

در حالی که متوسط چک شد که اداره به هر کس وارد کاخ سفید پیچیده نیست هر کسی که وارد دفتر بیضی با رئیس جمهور داده شد ، در موارد متعدد هفته گذشته خبرنگاران آورده بودند به دفتر بیضی بدون اینکه داده آزمون و یا اینکه نیاز به پوشیدن ماسک.

دکتر Kavita پاتل یک پزشک مراقبت های اولیه که مشغول به کار در دولت اوباما را به عنوان مدیر سیاست برای دفتر امور بین دولتی و عمومی نامزدی و گفت: او معتقد است بخشی از تست برای کسانی که در کاخ سفید پیچیده کافی نیست.

“مشغول به کار در کاخ سفید وجود دارد یک تن از افرادی که در داخل و خارج وجود دارد و آنها را لمس چیزهایی که گفت:” Patel, یک, یاهو, اخبار, بهداشت و درمان کمک کننده. “بنابراین مگر اینکه شما به معنای واقعی کلمه تست هر فرد و سپس زیر … حتی با پاک کردن آن سطوح هر شب این ادم نیست.”

در این روز پس از آن گزارش های متعدد COVID-19 موارد تایید شده اند در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. در روز پنج شنبه, اخبار شکست که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی valets آزمایش مثبت است. با توجه به CNBC نوکر “تا به حال تماس بسیار نزدیک با رئیس جمهور از جمله خدمت به وعده های غذایی و کمک به او را با لباس های خود را و دیگر نیازهای شخصی.”

پس از اخبار ظهور در مورد نوکر خود تهمت به خبرنگاران گفت که کاخ سفید تا به حال فقط تست شده به صورت هفتگی خواهد بود و افزایش تعداد تست های داده شده به کارکنان کلیدی.

“بنابراین ما تست یک بار در هفته. در حال حاضر ما در حال رفتن به آزمایش یک بار در روز اما حتی زمانی که شما در آزمون یک بار در روز کسی می تواند چیزی اتفاق می افتد جایی که آنها گرفتن چیزی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روز جمعه یکی دیگر از بالا کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus. صحبت در جلسه با قانونگذاران جمهوری خواه در کاخ سفید وزارت امور خارجه و اتاق ناهارخوری و تهمت نشان داد کارمند بود و پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر.

“او فوق العاده زن جوان, کتی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و همه ناگهانی او آزمایش مثبت است. او آمده است نه به با من تماس بگیرید.”

میلر همسر استیون میلر که یکی از رئيس جمهور در نزدیک ترین مشاوران. Millers نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مارک کوتاه رییس ستاد برای معاون رئیس جمهور مایک پنس اعطا با کتی میلر پنس را فشار دهید ، (داگ میلز/استخر/گتی ایماژ)

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا استفان میلر حال آزمایش منفی بود و یا اینکه قرنطینه. دیری معاون دبیر مطبوعاتی ارائه یک بیانیه جدید گفت: “رئیس جمهور پزشک و کاخ سفید عملیات همچنان به همکاری نزدیک برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها است.”

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” Deere گفت.

با این حال حتی پس از جفت coronavirus موارد در میان تهمت کارکنان دولت و نه هر کسی که می شود در یک اتاق با رئیس جمهور در حال آزمایش است. مطبوعات که تحت پوشش این رویداد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث میلر تشخیص آورده بود به دولت اتاق ناهار خوری بدون اینکه داده شد. یکی از تست نشده خبرنگاران خواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این واقعیت که این ویروس ظاهرا پخش كردن, داخل کاخ سفید است که ظاهرا یکی از امن ترین مکان ها در کشور است.

“این می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما ببینید که در آن اتفاق می افتد.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de