تسلا اجرایی Elon Musk صحبت می کند در مراسم افتتاحیه برای تسلا در چین ساخته شده مدل Y برنامه در شانگهای

ایسنا

  • ایلان ماسک تسلا می گوید ممکن است ترک آن پالو آلتو ستاد و Fremont, California, کارخانه.
  • در یک صدای جیر جیر صبح روز شنبه رئیس اجرایی در ادامه خشم خود را علیه پناهگاه در محل سفارشات که مجبور اکثر غیر ضروری کسب و کار ،
  • هفته گذشته مشک تشبیه قوانین به فاشیسم و خواست رهبران “به مردم خود لعنتی آزادی است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از یک هفته از decrying coronavirus پناهگاه در محل سفارشات که چپ تسلا اصلی کارخانه توقیف و قادر به تولید وسایل نقلیه Elon Musk می گوید: این شرکت ممکن است حرکت آن کارخانه از دولت است.

“تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله” رئیس اجرایی گفت: در توییتر صبح روز شنبه. “این غیرمنتخب & نادان ‘موقت افسر بهداشت’ از گردشگاه عمومی اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!”

که به دنبال آن بود تا با تهدید به حرکت تسلا ستاد در خارج از دولت است.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” او پاسخ داد. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله. اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن را وابسته به چگونه تسلا درمان در آینده است. تسلا در گذشته خودروساز در سمت چپ CA.”

آن را بلافاصله روشن اگر یک دست کت و شلوار در حال واصل شده و یا در کدام دادگاه تسلا خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه. ترین دادگاه های فدرال و ایالتی در حال بسته در تعطیلات آخر هفته و اجازه نمی دهد تا پر کردن. در یک متعاقب آن صدای جیر جیر مشک alsourged سهامداران به فایل کلاس اقدام با توجه به خسارات ناشی از خاموش کردن.

تسلا روابط مطبوعاتی وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. آالمدا کانتی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آالمدا کانتی — شرق خلیج locale که شامل فرمونت کالیفرنیا و تسلا gigafactory حدود 30 مایلی جنوب شرقی سان فرانسیسکو — تمدید آن پناهگاه در محل سفارش در مارس 29 “تا اطلاع ثانوی.” مقامات محلی مجاز تسلا به بازگشایی کارخانه و تولید همچنان ممنوع تحت سفارش.

بیشتر بخوانید: دانشمندان در حال مسابقه برای ایجاد یک coronavirus واکسن است که می تواند به متوقف کردن بیماری همه گیر در آهنگ های خود را. در اینجا 3 نامزد با هدف آماده این سقوط.

سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که تسلا در حال برنامه ریزی برای از سرگیری برخی از عملیات تولید در کارخانه به عنوان به زودی به عنوان آخرین چهار شنبه, مه 6. مقامات محلی گفته آن نیست که اجازه به انجام این کار.

“در حال حاضر همان بهداشتی سفارش در محل به طوری که هیچ چیز تغییر کرده است:” فرمونت پلیس سخنگوی وزارت ژنو جنگل ها گفت: کسب و کار خودی در آن زمان است. “عامل خط مونتاژ مشخص شد در اوایل به عنوان یک تخلف.”

هفته گذشته پس تسلا اولین-درآمد سه ماهه اعلام مشک تقبیح خاموش شدن ناگهانی به عنوان یک خطر قابل توجهی به شرکت های مالی.

“من می خواهم آن را اجباری زندانی از مردم در خانه های خود را در برابر همه از حقوق اساسی, به نظر من,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “این شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه و چرا آنها را به آمریکا آمد و یا ساخته شده در این کشور است. چه f—. ببخشید. خشم و انزجار. خشم.”

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که بزرگ و آنها باید قادر به” او ادامه داد. “اما می گویند آنها نمی توانند ترک خانه خود را و است که آنها را دستگیر شود و اگر از آنها که فاشیست. که دموکراتیک — این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است.”

برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و جورجیا و دیگران شروع به آرامی اجازه می دهد تا کسب و کار خاص برای دوباره باز کردن در هفته های اخیر.

مشک ستایش شهرستانهای همجوار گردشگاه عمومی مانند San Joaquin برای آنچه که او گفته بودند بیشتر “معقول” پاسخ. در یک پادکست منتشر شد مارس 7, او گفت: جو روگان که این شرکت تا به حال آموخته شده از coronavirus در چین که در آن به طور خلاصه مجبور تسلا به آن شانگهای کارخانه — ادعای او تکرار در توییتر شنبه.

“ما ریخته گری ریخته گری و دیگر دانشکده ها در San Joaquin کار کرده اند 24/7 در تمام این مدت با هیچ عوارض بیماری. همین کار را با گیگا نوادا” مشک گفت. “تسلا می داند مراتب بیشتر در مورد آنچه باید انجام شود به امن از طریق ما تسلا کارخانه چین تجربه از یک (غیرمنتخب) موقت junior رسمی در آالمدا کانتی.”

به عنوان مشک شروع به شکایت در مورد کارخانه خاموش شدن ناگهانی در آوریل کارگران در تسلا فرمونت کارخانه گفت: کسب و کار خودی که نظرات آنها را مضطرب است.

“من برای رفتن به کار, اما تنها اگر آن را بی خطر است برای من و خانواده و همکاران” به گفته یکی از تولید کارمند. “من احساس نمی مثل من مجبور به ماندن در خانه و یا که آزادی من شده دور گرفته شده است. آن را برای خوب از کالیفرنیا.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله