جدید دادگاه سند به دست آمده پنج شنبه توسط یک روزنامه در کالیفرنیا نشان می دهد تارا Reade زنی که متهم کرده است جو بایدن از نظر جنسی آزار او در 1990s به او گفت که شوهر سابق او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که کار در آن زمان سناتور بایدن ،

با توجه به این سند که به دست آمده تریبون در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا Reade شوهر در زمان تئودور Dronen گفت: Reade به او گفت در مورد “مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ،

در این سند که ثبت شده در کالیفرنیا برتر دادگاه و به تاریخ مارس 25, 1996, نه می گوید که مرتکب آزار و اذیت و نه مرجع Reade بیشتر های اخیر به اتهام تجاوز جنسی به.

Dronen می گوید Reade زده مقابله با رئیس ستاد در بایدن و “چپ و موقعیت خود را.”

تجربه تا به حال یک “بسیار آسیب زا اثر” در Reade, Dronen نوشت.

بایدن بارها رد Reade بدخشان.

“این ادعا است که به سادگی درست نیست. این اتفاق رخ نداد” او گفت: در یک مجازی جمع آوری کمک در هفته گذشته.

بایدن همچنین درخواست پرونده از هر گونه اتهام آزار و اذیت شکایت ثبت شده توسط Reade علیه او در مجلس سنا منتشر خواهد شد هر چند وزیر از مجلس سنا روز دوشنبه گفت دفتر او نیست مجاز به انتشار هر گونه سنا پرسنل سوابق.

Dronen را در پرونده نوشته شده بود در حالی که رقابت سفارش محدود Reade در برابر او پس از تشکیل پرونده برای طلاق تریبون گزارش داد.

معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت: “بیشتر و بیشتر تناقضات نگه داشتن در حال ظهور” در Reade بدخشان و در حالی که زنان “باید دریافت نفع شک” و قادر به جلو آمده و به اشتراک گذاری داستان خود را “این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات نادرستی.”

تد کافمن رئیس ستاد بایدن در آن زمان گفت: تریبون “من به یاد داشته باشید او بود و او به من می آیند در هر یک از این شرایط من می خواهم به یاد داشته باشید. اما من نه به خاطر او نیست.”

تارا Reade: بایدن مدعی می گوید madadi او بخواهد او می خواهم رها کردن انتخابات ریاست جمهوری

بایدن گفته است: خواندن بایدن کامل بیانیه تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی

Reade به نام بایدن به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری در یک پیش نمایش از یک مصاحبه با رئیس سابق رادیو فردا میزبان madadi پنجشنبه منتشر شد.

“من آرزو می کنم او را (خارج از مسابقه)” Reade گفت. “اما او نمی خواهد. اما من آرزو می کنم او خواهد بود. این که چگونه من احساس عاطفی است.”

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: سند: بایدن مدعی Reade گفت: شوهر سابق او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de