گاوین Newsom تایید جو بایدن برای رئیس جمهور طی دلار جمع آوری کمک

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حمایت جو بایدن از رئیس جمهور روز جمعه در مجازی جمع آوری کمک. (آسوشیتد پرس)

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حمایت جو بایدن از رئیس جمهور در روز جمعه گفت که او “زای” با نامزدی خود را به عنوان او با عنوان مجازی جمع آوری کمک برای presumptive دموکراتیک نامزد.

“این یک لحظه منحصر به فرد در زمان و لحظه منحصر به فرد در تاریخ ما و ما منحصر به فرد سپاسگزار به شما” Newsom گفت: ستایش بایدن رکورد در مسائلی مانند فقر و صفات شخصیت مانند او همدلی است. “من فقط نمی تواند بیشتر به شما افتخار و چشم انداز خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

این حرکت کاملا تعجب آور با توجه به این که Newsom است که یک دموکرات است. در عین حال اخیرا در اواسط ماه آوریل Newsom که حمایت سناتور. کامالا هریس تا زمانی که او به پایان رسید او به ریاست جمهوری پیشنهاد demurred که در مورد خواسته حمایت خود را از معاون رئیس جمهور سابق. که خود را به عنوان مشخصات ملی رشد به دلیل دست زدن به او از coronavirus بحران و او در تلاش برای گول زدن رئیس جمهور تهمت و دولت او را به ارائه کمک های اولیه برای کالیفرنیا.

Newsom کلمات مورد جمهوری خواه رئیس جمهور آنقدر تملق گوی آنها در برجسته دیجیتال آگهی قرار داده و با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

جمعه زوم جمع آوری کمک تعدیل سابق باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر David Plouffe شد اولین-دلار جمع آوری کمک از بایدن انتخاباتی. بلیط رفت تا 100.000 دلار و بیش از 700 نفر شرکت کردند.

(تا همین اواخر بایدن بود که افزایش پول در فدرال حداکثر $5,600 هر اهدا کننده. اما در حال حاضر که او presumptive نامزد و تشکیل یک مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با کمیته ملی حزب دموکرات سابق معاون رئیس جمهور می تواند قبول شش رقم چک. رئیس جمهور شده است قادر به جمع آوری پول در بالاتر این محدودیت پس از او در زمان دفتری affording او عظیم جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش بایدن.)

بایدن در پاسخ به Newsom کرد و گفت: “Gov اگر من انتخاب من قصد دارم به نیاز شما بد است.”

بایدن همچنین ستایش Newsom برای امضای یک فرمان اجرایی در روز جمعه برای ارسال هر کالیفرنیا رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر به دلیل coronavirus بحران است.

“گاوین شما انجام داده ام یکی helluva و با تشکر از شما برای حمایت شما و رهبری شما می شود.” “شما نیست و فقط نشان داده فوق العاده ای رهبری … شما نیز حفاظت از بنای دموکراسی ما حق رای دادن. من خیلی خوشحالم که من در تیم خود است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: Newsom تصمیم می تواند منجر به رای تقلب.

“این یک آشکاری تاکتیک سیاسی توسط رژیم صهیونیستی. Newsom به تضعیف تامین امنیت انتخابات گفت:” سخنگوی تیم Murtaugh. “وجود دارد یک تفاوت گسترده ای بین مردم رای گیری غایب از طریق پست به دلیل آنها نمی تواند در پای صندوق های رای در روز انتخابات در مقابل پستی هر کس یک رای. ارسال هر کس یک رای گیری — حتی کسانی که نمی درخواست یک یک باز فرصت برای تقلب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله