گرگوری McMichael مشغول به کار در اجرای قانون محلی برای بیش از 30 سال و قبلا مورد بررسی قرار گرفته Ahmaud Arbery

Ahmaud Arbery

من با اجرای مود/Facebook

  • گرگوری McMichael و تراویس McMichael پدر و پسر بودند که درگیر در تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در فوریه 23, دستگیر شده بودند روز شنبه به اتهام قتل و تشدید حمله.
  • به تازگی یک ویدیو به بیرون درز نشان می دهد Arbery دویدن هنگامی که یک کامیون کشیده و مواجه او را در محدوده نزدیک با اسلحه گرم. وجود درگیری و پس از آن شلیک شد. این ویدئو نشان می دهد Arbery سکندری و پس از آن در حال سقوط به زمین است.
  • در حالی که یک محلی منطقه وکیل که recused خود را از این مورد گفت: او را باور نمی کند این مردان بودند که در گسل های گرجستان, اداره تحقیقات خود را اعلام کرد دستگیری پنج شنبه.
  • گرگوری McMichael مشغول به کار در Glynn شهرستان دفتر دادستان منطقه برای چندین دهه و برخی بر این باورند اتصال خود را به اجرای قانون محلی با تاخیر خود بازداشت.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گرگوری McMichael و تراویس McMichael پدر و پسر بودند که درگیر در قتل Ahmaud Arbery در فوریه 23, دستگیر شده بودند روز شنبه به اتهام قتل و تشدید حمله.

دستگیری آمد بیش از دو ماه پس از Arbery — 25-سال-پیرمرد — به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان محله. تصویری از کشتار به بیرون درز شد در اوایل این هفته و برانگیخته ملی خشم.

Arbery غیر مسلح هنگامی که او کشته شد. این McMichaels شد حمل یک تفنگ ساچمهای و .357 magnum.

در این ویدئو Arbery دیده می شود دویدن را در جاده هنگامی که یک کامیون را می کشد تا یک کامیون کشیده. یک کامیون و مواجه او را در محدوده نزدیک با اسلحه گرم. پس از درگیری, اثر شلیک گلوله از حلقه و Arbery دیده می شود در حال سقوط به زمین است.

“شما نگاه کنید در آن درآورد و آن را مانند آن را شکار” بن Crump یک وکیل برای Ahmaud پدر مارکوس Arbery قبلا گفته خودی.

گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس McMichael شده اند به اتهام قتل در ماه فوریه در اثر تیراندازی Ahmaud Arbery که آنها به دنبال در یک کامیون پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را.

آسوشیتد پرس

گرگوری McMichael, 64, تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در اجرای قانون

گرگوری McMichael کار کرده بود به عنوان یک محقق در Glynn شهرستان دفتر دادستان منطقه به صورت 24 سال تا زمانی که بازنشسته شد در مارس 2019 سخنگوی این دفتر گفت: خودی پنج شنبه.

McMichael شد استخدام منشی در سال 1995 با توجه به این شهرستان در بخش منابع انسانی.

در گرجستان دا محققان نمی توان به بازداشت اما همکاری نزدیک با اداره پلیس پس از دستگیری دا سخنگوی علامت Spaulding گفته خودی.

آنها همچنین تصمیم گیری های مربوط به این اتهام که یک مظنون را در دادگاه و در خدمت احضاریه او گفت:.

قبل از کار کردن برای دفتر دادستان منطقه, McMichael شد, یک افسر پلیس در Glynn اداره پلیس شهرستان از سال 1982 تا 1989 با توجه به بخش منابع انسانی.

Dwayne پولاک, دستیار مدیر منابع انسانی برای Glynn شهرستان گفت: خودی که دفتر “واقع هیچ سابقه ای از نظم و انضباط و یا شکایت” در ارتباط با McMichael حرفه ای.

برخی در گرجستان ابراز نگرانی می کند که تاخیر در تعقیب McMichaels تا به حال با خانواده ارتباطات به اجرای قانون محلی, the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

پس از تیراندازی گرگوری McMichaels’ رئیس سابق نیوبرانزویک قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson, recused خودش از این مورد است. ویکراس قضایی مدار شهرستان را دا جورج Barnhill گرفت اما پا کنار یک ماه بعد به درخواست Arbery خانواده. Barnhill را با این نسخهها کار به عنوان یک دادستان در جانسون ،

در Barnhill نامه recusing خود او نوشت: در جزئیات در مورد اینکه چرا او را باور نمی کند گرگوری McMichael و پسرش باید به جرم متهم است. در آن او گفت که تراویس McMichael گرگ McMichael و ویلیام برایان — که فیلم برداری ویدئو — بودند زیر Arbery در “تعقیب” از آنجا که او یک “سرقت مشکوک.”

“به نظر می رسد قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد” Barnhill گفت. “در گرجستان, قانون, این کاملا قانونی است.”

The Atlanta Journal-Constitution گزارش روز شنبه که Barnhill را یک دادستان در نیوبرانزویک دا و McMichael قبلا با هم کار کرده در یک مورد مربوط به Arbery.

در نامه ای recusing خود را از موردی که مشاهده شد توسط مجله-قانون اساسی, Barnhill نوشت که پسرش و McMichael “هر دو کمک کرده با قبلی پیگرد قانونی (Ahmaud) Arbery.”

زمانی که او در دبیرستان Arbery محکوم به پنج سال مشروط بر سلاح های مسئول در این مقاله گزارش شده است.

گرگ McMichael وابستگی با Arbery ذکر نشده بود در Glynn پلیس شهرستان گزارش از بعد از عکسبرداری است.

در صحنه McMichael گفته پلیس او به رسمیت شناخته شده Arbery از یک نظارت تصویری که اسیر اخیر سرقت در محله خود.

McMichael, 64 گفت: پلیس در این زمان است که او خود را برداشت اسلحه به نام تراویس و شروع به پریدن کرد به وانت خود را به دنبال Arbery.

آنها به او چند بلوک دور و Arbery شد خشونت زمانی که تراویس, 34, مواجه, او را با تفنگ خود را گرگوری McMichael پلیس گفت.

Arbery خانواده, وکیل, Lee مریت گفت: در بیانیه ای که غیر مسلح ورزشکار سابق هدف قرار داده بود “صرفا به دلیل نژاد و قتل بدون توجیه.”

“این مردان بودند و نه انجام هر گونه عملکرد پليس و یا هر وظیفه به عنوان شهروندان گرجستان … این مردان بودند و اوباش بودند پوسه و آنها انجام یک مجازات در وسط روز” مریت گفت.

Glynn County Sheriff نیل پرش نیز ابراز غم و اندوه خود را در این وضعیت است.

“من ناراحت است که آن را گرفته است و این برای یک حکم یا عدالت بخش آمده است ؟ به عنوان کلانتر من ناراحت,” او گفت: در اعتراض های اخیر. “نباید آن را گرفته اند که طولانی است. در صورتی که پسر من بود من می شود ناراحت است. من فقط می توانید تصور کنید چه مادر و پدر است که رفتن را از طریق.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ قبلا به نام فیلم به تصویر می کشد Arbery مرگ “کاملا وحشتناک” و به خبرنگاران گفت که او با اعتماد به نفس گرجستان دفتر تحقیقات را “پیدا کردن حقیقت است.”

“در اوایل این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد آقای Arbery آخرین لحظات زنده” کمپ گفت: در یک کنفرانس خبری پوشش داده شده توسط واشنگتن پست. “من می توانم به شما بگویم آن را کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.”

دادستان به نمایندگی از Arbery پدر و مادر گفت: اتهامات نیز باید دنبال شود در برابر برایان که فیلم برداری این ویدئو. گزارش پلیس شناسایی او به عنوان درگیر در پیگیری Arbery.

از جمعه او نیست متهم شده است.

  • ادامه مطلب:
  • Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد در روز روشن پس از مسلح پدر و پسر او را تعقیب در خیابان.
  • گرگوری و تراویس McMichael دستگیر و به قتل Ahmaud Arbery
  • خانواده و دوستان از تیراندازی قربانی Ahmaud Arbery هستند ارج نهادن به زندگی خود را با یک 2.23-مایل اجرا

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله