1 / 3

تیراندازی پلیس ایندیاناپولیس

یک صفحه نمایش دیده می شود چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در ایندیاناپولیس. در نزدیکی تقاطع 62 و میشیگان جاده در Indianapolis, Ind., که در آن Dreasjon نی بود و مرگ و میر به ضرب گلوله توسط Indianapolis, Metropolitan Police Department. ایندیاناپولیس رئیس پلیس Randal تیلور رسما وعده داده شده و نظم و دقت و شفافیت به عنوان بخش خود به بررسی آخرین کشنده تیراندازی در این شهر توسط افسران. (AP Photo/Darron کامینگز)

ایندیاناپولیس (AP) — Indianapolis, رئیس پلیس Randal تیلور رسما وعده داده شده و نظم و دقت و شفافیت خود را به عنوان بخش بررسی کشنده تیراندازی دو مرد سیاه و سفید در این شهرستان توسط ماموران.

تیلور یک آمریکایی آفریقایی تبار و دیرین عضو Indianapolis, شهری, اداره پلیس نیز ساخته شده است یک درخواست به جامعه به عنوان او مواجه با بحران پس از تبدیل شدن به رئیس کمتر از پنج ماه پیش: به دفتر او و زمان او را آدرس هر گونه اشتباه ساخته شده اما پریدن به نتیجه گیری کمک خواهد کرد.

با توجه به وزارت ستیز تاریخچه با ساکنان و متعدد تیراندازی پلیس از سیاه پوستان در سراسر ایالات متحده دستگیر شده در تصویری در سال های اخیر تیلور نژاد و تعهد ممکن است به اندازه کافی.

ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett روز جمعه گفت که او از باراک اوباما و FBI به “به طور فعال نظارت بر” تحقیقات به تیراندازی. همچنین ماریون دادستان Ryan میرس گفت: او درخواست دادگاه برای تعیین مستقل دادستان برای رسیدگی به تحقیقات مربوط به عکسبرداری از Dreasjon نی چون تیلور یک شاهد عینی در این مورد.

Hogsett گفت: خارج از نظارت مورد نیاز است “برای ارائه به جامعه اعتماد به نفس در نتیجه این فرآیندها.”

صرف نظر از نحوه تحقیقات در تیراندازی از نی, 21 و McHale رز, 19, بازی, از, تیلور و نیروی انتظامی باید کار جدی پیش رو برای ایجاد اعتماد با جامعه و جامعه گسترده تر با توجه به Vanita گوپتا مدیر عامل شرکت مستقر در واشنگتن کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر و سابق وزارت دادگستری رسمی در دولت اوباما.

“عمیق تر وجود دارد سابقه عدم اعتماد یا ایمان در جامعه است که وجود خواهد داشت و پاسخگویی” گوپتا گفت.

پلیس ایندیاناپولیس نیست پاسخ به سوالات جمعه در مورد وزارت تنوع اما 2018 گزارش ایندیاناپولیس ستاره گفت: سیاه پوستان شامل 28 درصد از جمعیت شهر است اما تنها حدود 16 درصد از نیروی پلیس است.

تیراندازی رخ داده در هشت ساعت از هر یک از دیگر. رویدادهای اطراف نی تیراندازی شنبه شب از جمله خودرو و پا تعقیب بودند livestreamed در Facebook و تظاهرات شروع شد و حتی قبل از تیراندازی اوایل روز شنبه از رز که پلیس می گویند ممکن است تلاش کرده اند به کمین نشست. پلیس می گوید مردان مسلح و پلیس. بین تیراندازی یک افسر رانندگی به محل کار به ضرب زده یک زن باردار که سفید بود.

پلیس می گویند که آنها شروع به دنبال نی پس از افسران از جمله تیلور دیدم کسی که رانندگی بی پروا در یک بزرگراه بین ایالتی. پس از تیراندازی وضعیت ساخته شده شکننده تر چون یک کارآگاه شنیده شد livestream گفت: “من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie,” اشاره آشکار به یک بسته-تابوت تشییع جنازه.

تیلور به نام نظر “غیر قابل قبول” و گفت: پلیسی که اقدام انضباطی.

“من امیدوارم که شما را در درک که من یکی که حاضر است به اذعان کرد که اگر ما از اشتباهات در اینجا ما آنها رسیدگی خواهد شد” تیلور در یک کنفرانس خبری گفتند. “اما اجازه دهید تحقیقات خود را اجرا کنید البته قبل از اینکه ما به نتیجه پرش — یا در کنار ما و یا در جامعه را در کنار.”

تیراندازی آمده حدود دو سال پس از این شهر موافقت به پرداخت $650,000 برای حل و فصل غیر قانونی-مرگ دعوی مربوط به یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که به ضرب گلوله های پلیس پس از توفنده به اتومبیل خود را به یک درخت پس از یک سال 2017 تعقیب و گریز پلیس. افسران گفت: هارون بیلی 45 نادیده دستورات را نشان می دهد دست خود را و آنها معتقد بودند او به دنبال یک تفنگ هنگامی که او رسیده به ماشین خود را در مرکز کنسول. هیچ تفنگ داشت در بیلی ،

ویژه دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه افسر و یک غیر نظامی تخته پاک هر دو تخلف است.

بیلی است و در میان کسانی که با حضور در مرکز شهر تجمع روز شنبه که در آن معترضان خواستار شفافیت و پاسخگویی را به عنوان این هفته در آمریکا بررسی شده است. تیلور خودش آمد و صحبت به معترضان از جمله برخی از نی بستگان.

Indianapolis, NAACP فصل جمهور فرح Ratcliffe روز جمعه گفت که این سازمان مایل به تیلور نفع شک بعد از اینکه با او کار می کرد زمانی که تیلور IMPD دوم در دستور قبل از او در زمان وزارت کار بالا در پایان سال گذشته است.

“ما می دانیم که او یک مرد است و حرف خود را به کار بسیار مجدانه برای دریافت پاسخ که ما نیاز داریم و باید بسیار شفاف” Ratcliffe گفت. “من بسیار با اعتماد به نفس است که رئیس تیلور را انجام خواهد داد آنچه که او می تواند مطمئن شوید که این است که در سریع راه و راه درست است.”

اما این واقعیت است که تیلور آفریقایی آمریکایی نمی دهد او را و یا هر گونه دیگر سیاه اجرای قانون رهبر یک پاس در پاسخگویی به جامعه سیاه, گوپتا گفت.

“آنچه در اینجا مهم است این است که بررسی شود بررسی نسبتا” او گفت:. “ایندیاناپولیس تا به حال دیرینه مسائل بین اجرای قانون و جامعه سیاه پوستان به دلیل یک سری از مسائل که واقعا چیز ساییده شده که اعتماد است.”

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ که در زمان بیش از گروه خود را نسبت به پایان بیش از یک دهه فدرال نظارت به دلیل بیش از حد زور و زندان lockups گفت که او در بر داشت تیلور تصمیم به ملاقات با نی خانواده و معترضان در سایت تیراندازی خود “قدرتمند است.”

“برای رفتن به پدر و مادر و یا خانواده … طول می کشد تا مقدار زیادی از شجاعت” کریگ در روز جمعه گفت. “آنها خود را از دست داده است. چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که به آنها اطمینان شما در حال رفتن به مطمئن شوید که تحقیقات کامل و بی طرفانه. که می رود راه طولانی است.”

___

ویلیامز گزارش داد از West Bloomfield, میشیگان و عضو AP نژاد و قومیت تیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله