کیم کارداشیان, Khloé Kardashian and Kris Jenner مشترک شیرین تصاویر در Instagram به جشن مزمور غرب‘s 1 تولد در روز شنبه, مه 9.

“عزیزم من مزمور نوبت 1 سال امروز!!!!!!” کیم, 39, زيرنويس زیبا سیاه-و-سفید تصویری از او جوانترین فرزند با شوهر Kanye West که نشان داد این کودک در حال استراحت سر خود را در دست خود را. “Psalmy شما کامل خانواده ما. شما همه چیز را کامل است. من شما را خیلی دوست دارم!!!! تولدت مبارک مزمور.”

کیم مامان مشترک نه عکس از جوانترین نوه در Instagram و نوشت: “تولدت مبارک برای ما کمی شیرین مزمور!! شما در حال شکر و تخم مرغ در خانواده ما کیک نوزاد گرانبها و من شما را خیلی دوست دارم… با تشکر از شما که برای خوشمزه لبخند را به من می دهد هر وقت من را می بینید. این باعث می شود روز من… قلب من پر از عشق برای شما …خدا به شما برکت دهد Psalmy.”

Khloé در ضمن ارسال شده یک سری از عکس ها از مزمور را با درست تامپسون. “تولدت مبارک به TuTus عزیزم” او زیر نویس یک عکس که نشان داد او 2 ساله با اسلحه خود در حال استراحت در مزمور شانه و قفسه سینه.

کیم و شوهر او رپر, 42 استقبال مزمور خود چهارمین فرزند از طریق رحم جایگزین در ماه مه گذشته. این Keeping Up With the Kardashians ستاره که سهام دختر شمالی, 6, شیکاگو, 2, و, پسر, سنت, 4, با غرب اعلام کرد و نوزاد پسر به ورود در Instagram, نوشته,, “ما برکت فراتر از اندازه. ما باید همه چیز ما نیاز داریم” و افزود که او “به نظر می رسد درست مانند” شیکاگو است.

در ماه اوت سال گذشته او او را به نام “شیرین ترین تا کنون” به اشتراک گذاری یک عکس با مزمور و نوشتن است که او “را از طریق شب خواب و [است] تا کنون من بیشتر آرامش [کودک]. چگونه من خیلی خوش شانس؟”

دو ماه بعد در یک قسمت از E! واقعیت نشان می دهد, Kim نشان داد که مزمور را نام منحصر به فرد انتخاب شده توسط او جوانترین خواهر, Kylie Jenner. کیم و غرب در ابتدا می خواستم به نام کودک “Ye” پس از رپر نام مستعار.

“بنابراین ما نگاه کرد تا هر نام در کتاب مقدس که به ‘ye’ در آن,” او توضیح داد. “کایلی نامیده می شود در آخرین لحظه و گفت:” نه. مزمور و سنت خوب با هم.'” کیم اضافه شده که مزمور را با نام مستعار در خانه است “مزمور Ye.”

پایین ببینید عکس خانواده مشترک به افتخار مزمور 1 تولد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله