ارسال یک پیام ؟ Kourtney Kardashian مشترک مرموز نقل قول زیر او را دوست پسر سابق Scott Disick چک کردن در و خارج از نوتوانی.

“سلام خسته بودن خوب با چیزهایی که من نیستم خوب با,” the پوش بنیانگذار 40 ارسال شده از طریق او Instagram داستان در روز شنبه, مه 9.

در این پست می آید روز پس از Disick, 36, بررسی می شود به تمام نقاط شمال الج مرکز توانبخشی در کلرادو برای مقابله با “صدمات گذشته” از جمله مرگ پدر و مادر خود را. این تلنگر آن را مانند Disick ستاره مادر بانی Disick, درگذشت در اکتبر 2013 به دنبال پدرش جفری Disick مرگ سه ماه بعد.

Kourtney Kardashian Posts Message About ‘Not Being OK’ Amid Scott Disick Drama
Kourtney Kardashian, و, Scott Disick. شاتر; سن تصاویر

یک منبع گفت:” ما هفتگی در روز شنبه, آوریل 4 که اسکات در قرنطینه ناشی از مسائل گذشته به اندکی.

“در آغاز قرنطینه اسکات انجام شد واقعا خوب بود و انجام یک کار بزرگ در مراقبت از خود و ماندن مثبت و سالم” خودی به اشتراک گذاشته. “قرنطینه گرفته تلفات در او و آورده پیر احساسات و عادات که ممکن است شده اند به طور کامل حل و فصل شود.”

اما شخصیت تلویزیون بررسی در روز دوشنبه به دلیل نگرانی های حریم خصوصی پس از یک عکس از او را در مرکز به بیرون درز آنلاین. یک منبع گفت:” ما در پنج شنبه, مه 7 که اسکات در حال برنامه ریزی در نظر گرفتن اقدام قانونی علیه تاسیسات.

“اسکات است که واقعا آزار و اذیت و ناراحت در این واقعیت است که حریم خصوصی را نقض شد وقتی که همه او تلاش برای انجام چیزی بود که خوب بود برای خودش و بهتر خود را پس از او متوجه او شد و پایین رفتن از یک شیب لغزنده” به خودی گفت.

این پارتی, پارتی هاردکور, موسس, سهام, پسر, ماسون, 10, دختر, پنه لوپه, 7, و, پسر, سلطنت, 5, با Kardashian, چه کسی به او مورخ و نه سال تا خود تقسیم در سال 2015.

کارداشیان مشترک الهام بخش پیام برای دختر خود را در همان روز که اسکات بررسی خارج از نوتوانی.

“عشق اول خود را تعقیب رویاهای خود را از اشتباهات (و از آنها یاد بگیرند) باور به خدا با این طرح شما زیبا تر از شما همیشه می دانم و خیلی های هوشمند وجود دارد و هیچ کس دیگری مثل شما در کل جهان شما را دوست می دارد. چیزهایی که من به دختر من” او زیر نویس یک عکس از خودش و پنه لوپه از خود 2019 سفر به ساردینیا, ایتالیا.

اسکات پس از نقل مکان با دختر صوفیه ریچیکه او شروع به دوستیابی در سال 2017. یک منبع گفت:” ما در روز پنج شنبه که این مدل 21 ساله او را تشویق به دنبال کمک های حرفه ای.

“صوفیه متوجه تغییر در او و این که او بود به عنوان سالم و شاد به عنوان او می شود و اسکات تصمیم به کمک گرفتن برای خود و برای خود و رابطه خود” خودی گفت: در آن زمان.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de