اگر شما در حال حاضر دیده می شود از Molly Sims‘ رسانه های اجتماعی نوشته های او و خانواده اش در حال داشتن یک گرند زمان قرنطینه بودن با هم. در واقع همه چیز نگاه بسیار سرگرم کننده که مدل, 46, اجازه دهید ما هفتگی در روز معمولی در خانه.

سیمز معمولا صبح را با پیوند با خدمه خود را. در این روز خاص سیمز و بچه اسکارلت, 5 و خاکستری 3 که او سهام با شوهر اسکات Stuberخوردن دونات صبحانه و تا به حال یک کابوی با مضمون چای حزب.

Molly Sims Days During the Coronavirus Outbreak 3
مولی سیمز حسن نیت ارائه میدهد از Molly Sims/Instagram

“این دیوانه در اینجا” جوک اشتباه خانم ستاره.

اما آن همه سرگرم کننده و بازی در سیمز’ خانه. این بازیگر هنوز مسائل مهم برای شرکت به مانند ورزش. او روال تمرین به طور معمول 30 دقیقه و شامل “بسیاری از اسکات” و “بسیاری از مدارات.”

پس از آن او رفتار خودش به یک اسموتی مغذی با استفاده از یخ, شیر بادام, ذغال اخته, وانیل, پروتئین قدرت و کلاژن پپتید از حیاتی پروتئین است. “این را نگه می دارد من برای دو یا سه ساعت” سیمز یادداشت ها.

Molly Sims Days During the Coronavirus Outbreak 3
مولی سیمز حسن نیت ارائه میدهد از Molly Sims/Instagram

مانند بسیاری از مادران در سراسر کشور, بازیگر نیز تنظیم به فرزندان گرفتن homeschooled. هر روز Sims است که به کمک او فرزند ارشد بروکس, 7 است که در درجه اول یادگیری افراد متعدد. “او آتش من هر روز هر چند” جوک.

کنتاکی بومی است که با استفاده از این زمان در خانه با سنگ تیز کردن مهارت های جدید بیش از حد. “من [مجازی] کلاس پخت و پز,” او می گوید. در آن روز منو ؟ “دوست دختر من … که من آموزش چگونه به ایجاد یک quiche!”

Molly Sims Days During the Coronavirus Outbreak 3
مولی سیمز حسن نیت ارائه میدهد از Molly Sims/Instagram

برای دیدن چگونه ظرف بیرون آمد — و سیمز’ بعد در عمل — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

جدید دختر خانم های موجود برای جریان در Netflix بکشد در چهار شنبه, مه 13.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de