1 / 2

بازنشسته افسر پلیس گرگوری McMichael و پسرش تراویس عکس توسط پلیس پس از دستگیری به قتل یک سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان در ماه فوریه

بازنشسته افسر پلیس گرگوری McMichael و پسرش تراویس عکس توسط پلیس پس از دستگیری به قتل یک سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان در ماه فوریه (AFP Photo/-)

واشنگتن (س) و مقامات در جنوب آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان روز جمعه گفت که آنها تا به حال “بیش از کافی است علت احتمالی” به اتهام دو قتل گزارشی هل دهنده را توضیح دهد که چرا در آن زمان 74 روز مظنون به بازداشت شده است.

گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34 دستگیر شدند در اواخر روز پنجشنبه و به اتهام قتل و تشدید حمله در فوریه 23, مرگ 25 ساله Ahmaud Arbery.

Arbery مرگ در شهر ساحلی نیوبرانزویک گرفته شده در یک ویدئو که رفته ویروسی بود که در آخرین قتل یک غیر مسلح سیاه آمریکا گالوانيزه فعالان که می گویند مرگ برجسته عمیقا ریشه نژاد پرستی در این کشور است.

صدها نفر از تظاهرکنندگان چهره خود را پوشش داده شده در ماسک برای محافظت از آنها را از coronavirus جمع شده بودند در مقابل این شهرستان در دادگاه روز جمعه به تقاضای عدالت برای Arbery.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال دیده ویدیو و نام آن را “بسیار بسیار نگران کننده است.”

“که به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان… آن را بسیار نگران کننده وضعیت به من و من فقط — شما می دانید قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان” او گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

ویک رینولدز مدیر گرجستان دفتر تحقیقات یک کنفرانس خبری گفت که “وجود دارد این است که بیش از کافی است علت احتمالی در این مورد جنایت قتل است.”

رینولدز کاهش یافته است به صراحت انتقاد پلیس محلی که در ابتدا به بررسی در مورد دو ماه پس از Arbery کشته شد اما اعتراف “وجود دارد چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود و انجام شده است دیروز.”

“با توجه به این واقعیت است که ما آمار زمین در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه و در عرض 36 ساعت ما تا به حال امن حکم برای دو نفر برای قتل — من فکر می کنم که صحبت می کند حجم در خود,” او گفت:.

او افزود که تحقیقات در حال انجام و وجود دارد می تواند بیشتر بازداشت.

– ویروسی تصویری –

گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند دو روز پس از انتشار یک ویدئو نشان Arbery بودن به ضرب گلوله کشته پایین در وسط یک جاده در روز روشن.

در این فیلم Arbery دیده می شود در حال اجرا پایین خیابان های مسکونی و نزدیک شدن به یک وانت سفید رنگ متوقف شده در خط راست با یک مرد ایستاده در پشت.

به عنوان Arbery تلاش برای به دست آوردن در اطراف وسیله نقلیه او مواجه است توسط یک مرد دوم با برگزاری یک تفنگ ساچمهای. یک درگیری بین این دو رخ و سه عکس شنیده می شود.

مردی که فیلم برداری این کلیپ که گرفتار این کشور توجه شده است به عنوان یک فرد مورد علاقه در تحقیقات.

رینولدز گفت که بررسی خواهد تمرکز به طور انحصاری در قتل-و نه دلایل که چرا مقامات محلی خیلی به کندی عمل می کنند.

گزارش های رسانه ها گفته اند گرگوری McMichael بازنشسته افسر پلیس که مشغول به کار در محلی دفتر دادستان منطقه به عنوان یک محقق.

این دو برای اولین بار دادستان در مورد recused خود را, اگر چه آن را در زمان چند هفته برای یک ثانیه به انجام این کار.

اصلی گزارش پلیس اعلام کرد که گرگوری McMichael ادعا کرده او فکر Arbery شد یک سارق در تلاش برای فرار از نزدیکی شکستن.

او گفت که او و پسرش را برداشت اسلحه های خود را و در تعقیب اما این تقابل رفت و به شدت اشتباه است.

مقتول مرد خانواده گفت که او به سادگی از دویدن و قربانی یک جنایت نفرت.

فیلم تیراندازی فرستاده تکان سراسر کشور و درخواست تعدادی از افراد مشهور به فراخوان برای اقدام از جمله ستاره بسکتبال LeBron James و بازیگر Zoe Kravitz.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله